Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vsiljivi sosedje

Vsiljivi sosedje

mogoče kdo ve, kater film je to?

Najbrž gre za film Duplex (2003).


Hvala! 🙂

je za kaj?

Komedija pač. Meni je bla všeč, sem si jo ponovno ogledal ko je bla leto dve nazaj po TV.

Aja, tebi je ok, če ti sosedje naredijo vrata v ograji in sadijo jagode na vrtu?

Aja, tebi je ok, če ti sosedje naredijo vrata v ograji in sadijo jagode na vrtu?[/quote]

Ja nekaterim že mora bit, drugače vtikovalci ne bi imeli takšne taktike. :)))))

Aja, tebi je ok, če ti sosedje naredijo vrata v ograji in sadijo jagode na vrtu?[/quote]

Jaz pa ti imamo drugačne predstave o sosedih in zaradi tega ne bom s tabo izgubljal besed.
Če človek ima zanemarjeno okoli hiše v čem je problem da sosed posadi kakšno jagodo za okras ?
OK… recimo da bi me to motilo … Prvič ko bi mi sporočili kaj so naredili bi se jim zahvalil in ‘diplomatsko’ povedal da sem tam imal v misli drugo cvetje. Kupil bi kakšno poceni in posadil.
Drugič isto …
Tretjič isto …
In na koncu ko vidijo da delajo zastonj bojo odnehali…Tako neumni pa spet niso.
Meni moji sosedi na spomlad prinesejo sadnice vsega živega in nič me ne moti. Magari da bi mi še njivo oplevili… 🙂
Drugače, dolgo let nazaj, v drugi državi, sem imel podobno sosedo ki mi je non stop neki kuhala. Ona je uživala da mi neki pripravi in jaz da pojem. Zakaj bi ji kvaril veselje? Če mi se je jedlo sem pojel, če ne – je romalo v školjko. Normalno, vsakič sem pohvalil njeno kuhinjo. Zakaj ste ljudje žlehti pa ne vem … Ljubezen vedno vračajte z ljubeznijo. Ljubezni ni nikoli dovolj.

Aja, tebi je ok, če ti sosedje naredijo vrata v ograji in sadijo jagode na vrtu?[/quote]

Jaz pa ti imamo drugačne predstave o sosedih in zaradi tega ne bom s tabo izgubljal besed.
Če človek ima zanemarjeno okoli hiše v čem je problem da sosed posadi kakšno jagodo za okras ?
OK… recimo da bi me to motilo … Prvič ko bi mi sporočili kaj so naredili bi se jim zahvalil in ‘diplomatsko’ povedal da sem tam imal v misli drugo cvetje. Kupil bi kakšno poceni in posadil.
Drugič isto …
Tretjič isto …
In na koncu ko vidijo da delajo zastonj bojo odnehali…Tako neumni pa spet niso.
Meni moji sosedi na spomlad prinesejo sadnice vsega živega in nič me ne moti. Magari da bi mi še njivo oplevili… 🙂
Drugače, dolgo let nazaj, v drugi državi, sem imel podobno sosedo ki mi je non stop neki kuhala. Ona je uživala da mi neki pripravi in jaz da pojem. Zakaj bi ji kvaril veselje? Če mi se je jedlo sem pojel, če ne – je romalo v školjko. Normalno, vsakič sem pohvalil njeno kuhinjo. Zakaj ste ljudje žlehti pa ne vem … Ljubezen vedno vračajte z ljubeznijo. Ljubezni ni nikoli dovolj.[/quote]

In zakaj potem butla z licenco in TM tako sovražite? Saj on je samo dober, pije merlot in fuka doma in drugod. (kjer vi ne dovolj dobro)

Aja, tebi je ok, če ti sosedje naredijo vrata v ograji in sadijo jagode na vrtu?[/quote]

Jaz pa ti imamo drugačne predstave o sosedih in zaradi tega ne bom s tabo izgubljal besed.
Če človek ima zanemarjeno okoli hiše v čem je problem da sosed posadi kakšno jagodo za okras ?
OK… recimo da bi me to motilo … Prvič ko bi mi sporočili kaj so naredili bi se jim zahvalil in ‘diplomatsko’ povedal da sem tam imal v misli drugo cvetje. Kupil bi kakšno poceni in posadil.
Drugič isto …
Tretjič isto …
In na koncu ko vidijo da delajo zastonj bojo odnehali…Tako neumni pa spet niso.
Meni moji sosedi na spomlad prinesejo sadnice vsega živega in nič me ne moti. Magari da bi mi še njivo oplevili… 🙂
Drugače, dolgo let nazaj, v drugi državi, sem imel podobno sosedo ki mi je non stop neki kuhala. Ona je uživala da mi neki pripravi in jaz da pojem. Zakaj bi ji kvaril veselje? Če mi se je jedlo sem pojel, če ne – je romalo v školjko. Normalno, vsakič sem pohvalil njeno kuhinjo. Zakaj ste ljudje žlehti pa ne vem … Ljubezen vedno vračajte z ljubeznijo. Ljubezni ni nikoli dovolj.[/quote]

Govoriš o hrani, ki jo poješ ali ne, po želji. O nekih prinesenih drevesih, ki jih spet posadiš ali ne. Kaj pa, če ti medtem, ko te ni, vrata namontirajo v ograjo z namenom lažjega dostopa na tvoj vrt, kot je napisala avtorica? Bi bilo tudi ljubeznivo?

New Report

Close