Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Vstanite v suženjstvo zakleti…….

Vstanite v suženjstvo zakleti…….

Ker se za nekaj dni poslavljam (beremo se šele v soboto), naj vam z internacionalo zaželim res en dela frej 1. maj…. puncam, da jih ta dan možje in fantje pelejo na kakšno kosilo, da se ne utrujajo doma z kuhanjem in pospravljanjem, nam fantom pa, da dela ne bi blo preveč.. ne takega in ne drugačnega. Seveda to velja samo za jutri, v četrtek pa postorite vse, kar je potrebno, da bo petek potem frej :)))))

Jani pozdravlja vse prijatelje in prjatlce in jim resnično želi lep praznik… pa full velik sonca in enga cmoka vsem puncam, fantom pa…. heheheheh n’č!!!!

Joj, si me ustrašil. Oki, Jani, vse lepo tudi za tebe, torej res že greš ):

Čau, zajček

ZTLC !

Hohohoh, le s čim.. z internacionalo… delovsko himno :)))))

Jani res zapušča tole gmajnico.. sej ko bo šansa.. bo vrgel oke noter in kej napisu :)))))

Aha, s himno :))))))))))
Oki, Jani !
Čau !
ZTLC !!!!

Na sm spez zamudla..eh beh…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Janči, vsega tolk, k”t si ti ponudu, pa nej se
spotencira z eno, hm, recimo štiri, k’ ste glih
štirje u familiji, a prov, a?

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Fantom pa šapo vendar, Jani ! :)))))))

Hja…se vam moram javit..sem zelo zeloo žalostna…
Ampak lubije vam pošljem vseen *********

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zakaj pa ?

Kaj zakaj??A misliš tak naslov?’Zato ker smo take trape…eto zato..mednje sodim tudi jaz!1Med eno veliko TRAPO!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

pOTEM SVA ŽE DVE!!!

Matr a bom začela tepst..madona da bom…bom začela v tečaj hodit pa bom tako mahala okol in zadela lih v tarčo..pa bo MIR!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muci, ko pa se da na veliko bolj diplomatski način, veš !

Ah..kje pa….vse brezveze..aja uh nebom tukej mazala postov…bom tiho!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Nak, lubice, smo že tri – trape mislim!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ajd muca, hitr gor jakno, pa ti zajček tudi, pa gremo
na en pir, pa na en babji klepet! Ajd, hitr! Če ne, nau
pravljice!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Dobro jutro tovarišija. Ker so včeraj na kresu meli Podrepnika in njegove postkomunistične finte, naj vam še enkrat čestitam ob delavskem prazniku.

Dobro jutro vsem delovnim prebivalcem naše ljube gmajnice, posebno dobro jutro zajčku, in muci, ki je spet zamudila in je neki slabe volje 🙂 seveda pa dobro jutro tudi naši Marički :)))))))) Dobro jutro tud ježku in Lisjaku…. a je še kje kdo? Ma dobro jutro in … Živel 1. maj :))))))))

Jani zdej gre.. delat :)))))

Lepo jutro Jani :)). Zdaj pa ne vem, mislim, da si kar zgodaj vstal :)) ali pa si šele prišel :)). Kar pomeni, da tudi ti ( včasih ) zgodaj vstaneš.
Hja, delavski praznik, kako veliko bi se dalo o tem govorit….
Za muco ne skrbi, saj bo bolje. Bo zajček tudi danes popazil nanjo. Pa še ti daj in ostali !
No, Jani zdaj pa kar začni z delom…jaz pridem pol nazaj :))
Zunaj je sonček, snežiti je ponoči prenehalo :))

Čau, zajček

New Report

Close