Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vtikovanje v intimno življenje

Vtikovanje v intimno življenje


Hahaha. 🙂
To so pač ženske, ki so gor rasle v prepričanju, da ne rečem, kar strahu, do kdaj je nujno potrebno imeti otroke. Med njimi je veliko takih, ki so jih imele bolj zaradi let, kot zaradi svoje želje. In še danes ne razumejo drugih žensk, ki toliko “tvegajo”. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Nazadnje se m ji odgovorila, #zakaj vas to briga, zanima#. Pa je rekla, boš videla kako ti bo še žal, nesramnica kolebarska(kolebnica), se boš zapila in se ubila, življenje ti bo grdo. Upam, da te bo pustil ali ti njega, kateri je od vas prekleto neploden, coprnica mlada.
Kar nekaj.

Po tistem ko jih je moj polil z vodo imamo vsake toliko ko nas ni za vikend doma večino rož iz korit skopljejo ven ali potrgajo rože.


Nazadnje se m ji odgovorila, #zakaj vas to briga, zanima#. Pa je rekla, boš videla kako ti bo še žal, nesramnica kolebarska(kolebnica), se boš zapila in se ubila, življenje ti bo grdo. Upam, da te bo pustil ali ti njega, kateri je od vas prekleto neploden, coprnica mlada.
Kar nekaj.

Po tistem ko jih je moj polil z vodo imamo vsake toliko ko nas ni za vikend doma večino rož iz korit skopljejo ven ali potrgajo rože.[/quote]

???

Pa kje to živite? Resno? Tole je za prijavo na policijo, sori …


Nazadnje se m ji odgovorila, #zakaj vas to briga, zanima#. Pa je rekla, boš videla kako ti bo še žal, nesramnica kolebarska(kolebnica), se boš zapila in se ubila, življenje ti bo grdo. Upam, da te bo pustil ali ti njega, kateri je od vas prekleto neploden, coprnica mlada.
Kar nekaj.

Po tistem ko jih je moj polil z vodo imamo vsake toliko ko nas ni za vikend doma večino rož iz korit skopljejo ven ali potrgajo rože.[/quote]

???

Pa kje to živite? Resno? Tole je za prijavo na policijo, sori …[/quote]

To so podeželjske idile. Če se kaj ne dogja, si pa izmislijo. Avtorica ni izjema.

pa kje to živite in s kakšnimi ljudmi imate opravka?

seveda je ok, če rečeš, da je to pa preveč osebno. ali pa, da bodo, ko/če jih bo bog dal. ampak kar je res pomembno: NE OBREMENJUJE SE s takimi opazkami. ker se mi zdi, da če se, potem sama pri sebi nisi mirna s svojo odločitvijo oz. stanjem.

Nisva zaželjena, ker nimava otrok. Drugače mi privošči da se zapijem in ubijem. Oziroma ona one vejo da bo tako.
Pa kdo jih je kaj vprašal. Moj pravi, da so ljubosumne na naju, ker vse sama zmoreva, se znajdeva, one pa so imele težko življenje, niti rože niso znale posadit 😉
Moj razmišlja da bi dal elektriko okrog, samo potem ga bo policija odpeljala.
Od kod ljudem da pridejo biljit druge v kopalnico, spalnico. Kakšne ženske so to, kakšne so bile kot mlade, če so sedaj take, sii ne predstavljam.

Že vse življenje živim na vasi pa kaj takega nisem niti videla, niti doživela. Je pa res, da se ne ukvarjam z drugimi ljudmi, ne opravljam in ne premišljujem in tuhtam kaj si soseda misli o meni.

Včasih je sicer veljalo, da če 2 leti ni bilo otrok, je bilo z žensko sigurno kaj narobe in je bila povabljena k duhovniku na sestanek – v smislu če se izogiba zakonskim dolžnostim. In verjetno je še kaki bakici to znano iz njenih časov.

Drugače pa kot je napisal popay.. kdaj bo otrok? po mojem da čez 8 mesecev.. 🙂 si že noseča? že ja.. koliko otrok bosta imela – najmanj 8… kaj te briga kaj meljejo.

Čisto preveč se ukvarjaš z vsemi.. in če bi se mi pred trgovino kdo drl v smislu – kdaj mislim imeti otroka bi mu najprej rekla “dobro jutro / dober dan tudi tebi. Tudi tebe je lepo videti. Te prostata/hemeroidi še dajejo?” v istem tonu na glas, da bi vsi slišali.. V naslednjič bi kaj drugega ” si cela? te še tepe” itd.. dokler se ne bi odnehalo.. čeprav saj pravim… nizke so to..

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11063402

Pa še kakšna se najde.

Avtorica, sem živela na vasi, v pravem zakotju, kjer so poznali vse generacije za nazaj in vse o vseh vedeli, pa nisem NIKOLI doživela, da bi za kom na ulici vpili, da se ga sramujejo. NIKOLI.

Iz odgovorov vidim, da si zatežena do amena in neprijazna. Zakaj se ne bi prijazno nasmejala, ko te bodo naslednjič vprašali in enostavno rekla, ko jih bo bog dal, ali ne moreva jih imet, ali ne želiva jih, ali se samo prijazno nasmehneš, brez besed.

Priznam, da sem zatežena, res je, ker se v druge ne vtikujem, Če bi bila sproščena bi se pa vtikovala.
Pa nedrčke in spodnje hlačke so pobrale z vrvi na mojem vrtu. Kam si bojo dale? So debele in predebele.
Na piki imajo tudi poštarja, gume prerezane, kolo podrsano.
Center za socialno delo nam je obljubil pomoč, pa čakamo, da jih obiščejo in se njim spihajo.
Preveč si dovolijo.

Čisto preveč se ukvarjaš z vsemi.. in če bi se mi pred trgovino kdo drl v smislu – kdaj mislim imeti otroka bi mu najprej rekla “dobro jutro / dober dan tudi tebi. Tudi tebe je lepo videti. Te prostata/hemeroidi še dajejo?” v istem tonu na glas, da bi vsi slišali.. V naslednjič bi kaj drugega ” si cela? te še tepe” itd.. dokler se ne bi odnehalo.. čeprav saj pravim… nizke so to..

Superca, za idejo, hvala. Si me spodbudila. Naslednjič ji bom rekla “a tvoj vnuk je še zmeri v zaporu?” Nevesta pa se prostituira pri sosedu, hitro teči ponoči na balkonsko spalnico, pa hitro v gozd ob jasi”, mislim, da ji bo čeljust dol padla. Pa psa nabavit.

Saj so nizki, ampak da mi po parkirišču in trgovini se dere, se mora končat.

Ma eni mate res probleme, res……..pa kaj vas boli kaj si drugi mislijo??….samo nasmehneš se jim prou blesavo paje:)


Ta je pa dobra in realna.

Me zelo čudi, ena od teh zlobnic je bila prej vzgojiteljica in baje zelo neprizanesljiva do otrok, tako so na csd povedali nam.
Bodite veseli ostali ki nimate takih vsiljivk s strupenim jezikom. Pa to brez razloga.

Če csd ne bo pomagal, pa stopit do sinov, hčerk od teh ljudi in jim povedat za kaj se gre, naj jih zaustavijo ali poskrbijo kaj je z njihovim psihičnim zdravjem.
Drugače se pa obrnit na dr.Dernovškovo, ali sosednji forum, saj so taki ljudje moteni in miru pred njimi ne bo nikoli. Oni nimajo razloga, počnejo pa take neumne in nikoli se ne ve kam se stopnjuje.
Nihče jih v zdravljenje ne more prisilit, so pa moteči za okolico.

Ostali premalo poznate tole problematiko motenih osebnosti!!!!

Motena je avtorica. Sama pri sebi ni poštimala glede otrok in potem je čisto preobčutljiva. In se obnaša kot žrtev.

Mislim, da ima avtorica lahko več otrok. Pa tu število ne omenja ali ne želi konkretno. Zato pikajo kdaj bo ŠE kakšen.
Velike družine so nekaterim bolna točka.

Vsekakor so moteni in z njimi je hudo narobe – sosedi/vaščani. Vedno več je takih in podobnih. To vedo psihiatri, psihologi in CSD.
Zahtevaj hospitalizacijo, to je samo en simptom obnašanja. Sigurno bodo zadržani na psihiatriji, pokliči nujno pomoč. Zdravniki to prepoznajo, če pa ne, zahtevaj da kontaktirajo dežurnega psihiatra.
To je neke vrste psihoza.

Normalen človek pa tudi tisti ki je firbčen ne bo lezel in gledal na balkon ali plazil okrog spalnice.
Lahko imajo neke vrste prividov, prisluhov…pa to počnejo…
Tudi če imajo leta, ni opravičljivo. Motnja je in psihiatri bodo že ugotovili. Ne bodo jih spustili kar tako domov. Boš pa imela po tem kaj več miru ali dobre možnosti za mir.
Vztrajaj! Bo dobro in prav tudi za njih.
Tisti ki prepozna, tudi naj ukrepa. Pomaga…to je tudi del pomoči.


[img]https://cdn.meme.am/instances/400x/58100589.jpg[/img]

Pepper spray si nabavi in ko odprejo svojo usrano gofljo, jim špricni v fris.

No, resno, nekdo ti je svetoval psihiatra. OK, jaz ti bom raje kakšnega dobrega psihoterapevta, kajti problem je tukaj žal pri vaju. Morda nimata dovolj samozavesti ali kakšne druge travme, kajti vidva privlačita to kar se vama dogaja, veš. Vem, da tega nočeš sprejeti in ti samo pišeš, kakšni so ONI, ampak resnica je žal takšna, da si recimo ti isti ljudje neki drugi, samozavestni osebi, niti pod razno ne upajo tega reči v fris, kot si to upajo pri tebi. Torej? Problem je tukaj na tvoji strani.

Jaz imam tudi poln blok takšnih starejših babic, pa še 1x se ni zgodilo, da bi katera mene karkoli o otrokih vprašala. Pa sem živela že nekaj let s partnerjem in jih nisva imela. Sedaj sem samska in res, ves čas me lepo pustijo pri miru, čeprav so drugače zelo firbčne.

Jaz imam isti problem, mene v teh rovtah vsi nadlegujejo kar se tega tiče. “A ne boš imela nič otrok? Tvoja biološka ura ti tiktaka.” pa takšne primitivne. To je moja zasebna stvar. Najraje bi jim rekla, če nisem finančno stabilna in brez službe ne bom na svet vlekla revežev. Veliko ljudi ima v takih majhnih krajih otroke, čeprav so brez službe. Sama se ne vtikujem v druge ljudi, me moti ker se drugi v moje življenje.

Jaz imam isti problem, mene v teh rovtah vsi nadlegujejo, kar se tega tiče. “A ne boš imela nič otrok? Tvoja biološka ura ti tiktaka.” pa takšne primitivne. To je moja zasebna stvar. Najraje bi jim rekla, če nisem finančno stabilna in brez službe ne bom na svet vlekla revežev. Veliko ljudi ima v takih majhnih krajih otroke, čeprav so brez službe. Sama se ne vtikujem v druge ljudi, me moti ker se drugi v moje življenje.

RECI JIM TAKOLE, VSAKEMU: A me misliš pri miru pustit ali pa te prijavim na policijo zaradi nadlegovanja. Bodo hitro tiho.

Mene sprašujejo, če kaj kavsam, pa rečem da ne. Pa vrtajo zakaj pa ne, pol pa imam dost, pa babo če me sprašuje vprašam, če s emi mogoče ponuja, al zakaj jo zanima, dedca pa vprašam, če mi svojo posodi. pa imam mir.

Pa v kakšnih primitivnih okoljih živite? S kakšnim ološem ste v stikih? Kaj imate res tako slabo samopodobo, da vsaka nedohebana vaška babnica lahko hodi po vas? Kako ste lahko tako brez samospoštovanja, da si dovolite take posege v vašo intimo? In se še nekaj pregovarjate z njimi in jim pojasnjujete? Saj zato pa se vam to dogaja, ker sami to dovolite. Če bi ob prvi neprimerni opazki ali vprašanju primitivki zaprli gobec, bi imeli mir. Nekaj v stilu: Kdaj pa se misliš ti spokat na britof? Bi bil res že čas … Kaj pa ti, že kaj razmišljaš o obisku zobarja, ker ti zaudarja kot iz kanalizacije? … Te ta tvoj nagraužni vamp nič ne moti? … Ali čisto direktno: Namesto z mojo, se raje ukvarjaj s svojo smrdljivo fračo.
Takšni primitivci razumejo samo ta nivo.

Avtorica ima več problemov s seboj kot z okolico. Teden za tednom odpira teme na isto vižo, se krega z nami…..,
Kaj misli kje je problem?. Je pa res, da če živi v kakem zavodu, je pa tako obnašanje oklice sprejemljivo!

New Report

Close