Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Vzorec dobrega življenjepisa – a ga kdo ima

Vzorec dobrega življenjepisa – a ga kdo ima

Res bi vse lepo prosla, če ima kakšen vzorec dobro zastavljenega življenjepisa, da mi ga posreduje na mejl ali pa da morda kakšen link.

Res nujno rabim, ker se izteka rok prijave, jaz pa sem za to zvedela šele danes in se mi ful mudi. Zdaj si pišem svoja znanja in veščine, pa bi rabla kak dober mušter.

Hvala lepa vsem.

_______________________________ "Umazanija z rok se lahko umije, z duše pa nikdar." - N. S. Hruščov

Če mi daš mail, ti pošljem kar nekaj napotkov, kako napisati dober CV. Kaj moraš napisati, česa ne, kako…

Ali lahko prosim še meni? Najlepša hvala!

pa še meni, prosim!!
mail v imenu!

************************** LP, Kniči Poskrbi da dobiš, kar imaš rad, drugače boš prisiljen imeti rad, kar boš dobil.

Naj vam bo 😉

Lepo prosim, še meni….Hvala že v naprej…

lp IANA

Tabitha, moj mejl dobiš tako, da klikneš na moje ime. Super si. Hvala že v naprej.

_______________________________ "Umazanija z rok se lahko umije, z duše pa nikdar." - N. S. Hruščov

Sem pozabila na to 🙂

Ste dobile mail?

Jaz sem dobila, ampak je res ne morem odpreti. Sem poskušala vse mogoče, pa ne gre. Sem pa v službi, tako da upam, da bo to mogoče doma… Ali pa lahko pošlješ kako drugače? Hvala v vsakem primeru!

Še čakam.

_______________________________ "Umazanija z rok se lahko umije, z duše pa nikdar." - N. S. Hruščov

Bi že morala dobiti…

Ja, nimam za unzipat programa, saj mislim, da ne. sem ti že poslala reply na mejl. Thanx. Duša si.

_______________________________ "Umazanija z rok se lahko umije, z duše pa nikdar." - N. S. Hruščov

Za odpiranje bi morala imeti program WinZIP ali WinRAR. Če bi imela pravi program, bi bilo dovolj, da bi dvakrat kliknila na datoteko in bi se ti avtomatično odprlo.

Bom poslala še enkrat…

Še men, še men PROSIM.

[email protected]

A lahko še meni PROSIM? [email protected]

Poslala še enkrat 🙂

NAJLEPŠA HVALA, ZLATA SI! :))

Še meni lepo prosim, mail v imenu. Hvala

malenkost 😛

tabitha, lepo prosim, če lahko pošlješ še meni – [email protected]

A sem jaz že prepozna? Ful bi ti bila hvaležna!
Mail v imenu.

Hvala!
Marjana

popravljam mail, ena pikica je ušla.

M.

lahko še meni prosim

pa na fotko ne pozabite.

Ha ha ha, ta je dobra! 🙂 saj lahko tudi, če želijo…

New Report

Close