Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vzroki za locitev?

Vzroki za locitev?

Nehajte jokat ločeni tu gor. Zgodba je mimo!

pa ti bi bila moja idealna bodoča bivša ☺

Ker mi družina nekaj pomeni.
[/quote]

Ni malo neumno biti neutrudni realist in druge prepričevati, da je nekaj prav, če niti tebi ni ratalo?

To mi je vedno zanimivo, ločeni dedci so največji zagovorniki družine, lol.
[/quote]

Kaj, a če ti nekaj v prvo ne rata, to kar pomeni, da to ni zate? Mogoče ti tako funkcioniraš, drugi pa so malo večji borci. Če ne narediš izpita v šoli, menjaš šolo al kako? Če zgrešiš koš, greš špilat fuzbal itn? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
nova
Uredništvo priporoča

Ne jokam, pojasnjujem zakaj… to je tudi naslov teme. 😉

pa ti bi bila moja idealna bodoča bivša ☺
[/quote]

Hahaha….razvezala bi se zaradi tvojih monovskih bedarij. ☺

pa ti bi bila moja idealna bodoča bivša ☺
[/quote]

Hahaha….razvezala bi se zaradi tvojih monovskih bedarij. ☺
[/quote]

pa ti bi bila moja idealna bodoča bivša ☺
[/quote]

Hahaha….razvezala bi se zaradi tvojih monovskih bedarij. ☺
[/quote]
zanimivo, da si pomislila, da bi sploh bila z mano v vezi ☺

Hahaha….razvezala bi se zaradi tvojih monovskih bedarij. ☺
[/quote]
zanimivo, da si pomislila, da bi sploh bila z mano v vezi ☺
[/quote]

🙂

Sami glanzkopfi tu gor. Ni čudno, da vas babe načevljajo, katera pa bo prenašala filozofa?

Ni malo neumno biti neutrudni realist in druge prepričevati, da je nekaj prav, če niti tebi ni ratalo?

To mi je vedno zanimivo, ločeni dedci so največji zagovorniki družine, lol.
[/quote]

Kaj, a če ti nekaj v prvo ne rata, to kar pomeni, da to ni zate? Mogoče ti tako funkcioniraš, drugi pa so malo večji borci. Če ne narediš izpita v šoli, menjaš šolo al kako? Če zgrešiš koš, greš špilat fuzbal itn? 🙂
[/quote]

Stari, sori, totalno butast komentar.

Ni malo neumno biti neutrudni realist in druge prepričevati, da je nekaj prav, če niti tebi ni ratalo?

To mi je vedno zanimivo, ločeni dedci so največji zagovorniki družine, lol.
[/quote]

Razlikovati želje in možnosti od mogočega je pač umetnost.
S pravo partnerko lahko opravim popravni izpit, vprašanje pa je kaj prava partnerka je. Jasno mi je kaj ni in vem kar bi rad. Ostalo bom urejal sproti.
[/quote]

Nikol ti ne bo ratalo, kolk te berem po temah, imaš do partnerstva približno tak odnos kot jaz. Si že zdavnaj zapadel v dekadentni cinizem.

Razlikovati želje in možnosti od mogočega je pač umetnost.
S pravo partnerko lahko opravim popravni izpit, vprašanje pa je kaj prava partnerka je. Jasno mi je kaj ni in vem kar bi rad. Ostalo bom urejal sproti.
[/quote]

Nikol ti ne bo ratalo, kolk te berem po temah, imaš do partnerstva približno tak odnos kot jaz. Si že zdavnaj zapadel v dekadentni cinizem.
[/quote]

Hahahaha…. nope!
…nisem pa ne slep, ne gluh in klikerji delajo. Pač vem kaj bi rad in ženska, možna partnerka se mora pri meni kvalificirati, tako kot jaz pri njej in če se drug drugemu ne kvalificirava, pač ne bo nič od partnerstva.

To ti nič ne pomaga.

Mene je mož zapustil, ker je rekel, da ni več srečen.
To je bil njegov razlog.

Ločitev[/url] je tudi strošek, stane nekje 150-1000 EUR, je pa vse precej odvisno od skupnega premoženja, lastništva, otrok, … https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/locitev/locitev-koliko-stane-locitveni-postopek-in-razveza-zakonske-zveze/. Je pa tu notri tudi kar nekaj odgovorov na pogosta vprašanja glede razveze zakonske zveze, priporočam branje!

parlamentaro o konjugativaro …

kamion od šesto ton fura kao avijon…

Odgovor na objavo uporabnika
majstore593, 02.03.2022 ob 11:44

kamion od šesto ton fura kao avijon…

hahaha, vsaj prou napiš,

kamion ŠEST SA ton, …, kao avijon

600TON še tavečji DAMPERJI nimajo! ne pa stara zastava

New Report

Close