Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vzvišeni znani Slovenci

Vzvišeni znani Slovenci

Ima kdo kakšne pozitivne ali negativne izkušnje z znanimi Slovenci? Pevci, sportniki, voditelji, igralci? Ste spoznali koga, ki je na vas naredil pozitiven in koga ki je na vas naredil slab vtis?

Definiraj besedo znani Slovenci ,prosim. Saj veš, po casopisih tipa Slovenske novice & Co  so praktično vsi čudaki in čudakinje že “znane vplivnice, slavne Slovenke, slavni pritisnjenci kmetij,bigbraderjev, svetovno znane golddigerke” znani 🙂

 

Saj sem definirala… pevci, igralci  sportniki, politiki… definitivno kot znane ne štejem neke spletne vplivneže

nova
Uredništvo priporoča

Poznam jih nekaj samo jih ne bom komentiral, ker jih poznam malo bolje in ljudi, ki jih poznam pa ne komentiram, saj za mene niso to znane osebe, ki jih gledam v medijih ampak pač znanci kot vsi ostali znanci.

Torej bom pohvalil, samo znano slovenko, ki je ne poznam in sem jo naključno srečal. Barbaro Drnač. V trgovini me je takoj spustila naprej, ker nisem imel veliko za kupiti. Ženski ki ji je zmanjkalo denarja na blagajni in je bila morda v finančni stiski pa je plačala preostanek. Človeška, pozorna, nežna. Čisto drugačna kot v neki oddaji, kjer je morali biti v stilu oddaje trda. Nisem gledal oddaje, ker me ples, glasba in podobne stvari ne zanimajo, sem jo pa videl ko sem prekljapljal med programi. Kake 20 let nazaj bi rekel.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši 👾👾👾👾👾👾, 25.09.2022 ob 14:23

Poznam jih nekaj samo jih ne bom komentiral, ker jih poznam malo bolje in ljudi, ki jih poznam pa ne komentiram, saj za mene niso to znane osebe, ki jih gledam v medijih ampak pač znanci kot vsi ostali znanci.

Torej bom pohvalil, samo znano slovenko, ki je ne poznam in sem jo naključno srečal. Barbaro Drnač. V trgovini me je takoj spustila naprej, ker nisem imel veliko za kupiti. Ženski ki ji je zmanjkalo denarja na blagajni in je bila morda v finančni stiski pa je plačala preostanek. Človeška, pozorna, nežna. Čisto drugačna kot v neki oddaji, kjer je morali biti v stilu oddaje trda. Nisem gledal oddaje, ker me ples, glasba in podobne stvari ne zanimajo, sem jo pa videl ko sem prekljapljal med programi. Kake 20 let nazaj bi rekel.

Barbara Drnač nežna, človeška, pozorna?

Mogoče res 20 let nazaj, ko pa zdaj prebereš kak njen tvit, ti gre na bruhanje.

 

Pa oddajo, kjer je imela vlogo neusmiljene, ostre voditeljice, je vodila Violeta Tomič.

 

No jaz imam precej takih ali drugacnih izkusenj z “znanimi” Slovenci. Naj povem, da so to vecinoma prvi vtisi, vsak ima lahko dober ali slab dan.

 

Na tak ali drugacen nacin so name slab vtis (slabe izkusnje) naredili Werner, Jelena Ascic, Branko Djuric, Bostjan Nachbar, Mojca Funkl, Nusa Derenda

Pozitivne izkusnje imam z: Jan Kozamernik, Ksenija Benedetti, Ajda Smrekar, Bojan Emersic, Brata Dragic,  Bql,……

 

Dalec najbolj kul osebe, ki sem jih lahko spoznala pa so Klemen Slakonja, Katarina Cas in Jurij Zrnec.

Odgovor na objavo uporabnika
Me zanima, 25.09.2022 ob 14:26

Barbara Drnač nežna, človeška, pozorna?

Mogoče res 20 let nazaj, ko pa zdaj prebereš kak njen tvit, ti gre na bruhanje.

 

Pa oddajo, kjer je imela vlogo neusmiljene, ostre voditeljice, je vodila Violeta Tomič.

 

Aja oddaja o Violete Tomič je bila o polesu in glasbi? Nisem vedel.

Malo si zblojena, kot s temi tviti, saj ste jih sem na forum nalepili in ni bilo nič z njimi narobe.

Morda si jih ti objavila tu, in videti je bilo, da imaš neke osebne nerazrešene frustracije in, da so te zato besede Barbere Drnač tako zmotile.

Špela Grošelj in Tina Maze mi gresta na jetra.

Barbara drnač je bil v tričlanski žiriji, ki je ocenjevala nastopajoče

Odgovor na objavo uporabnika
Moje mnenje, 25.09.2022 ob 14:36

No jaz imam precej takih ali drugacnih izkusenj z “znanimi” Slovenci. Naj povem, da so to vecinoma prvi vtisi, vsak ima lahko dober ali slab dan.

 

Na tak ali drugacen nacin so name slab vtis (slabe izkusnje) naredili Werner, Jelena Ascic, Branko Djuric, Bostjan Nachbar, Mojca Funkl, Nusa Derenda

Pozitivne izkusnje imam z: Jan Kozamernik, Ksenija Benedetti, Ajda Smrekar, Bojan Emersic, Brata Dragic,  Bql,……

 

Dalec najbolj kul osebe, ki sem jih lahko spoznala pa so Klemen Slakonja, Katarina Cas in Jurij Zrnec.

Zakaj si imela z Brankom Djuricom slabe izkušnje?

Super osebe so mi Peter Kavzer, Darko Jorgič, pa dirigent Uroš Razpotnik s svojo pleh muziko, pa lutkarji marionetnega gledališča Jurček. Pa še mnogo drugih uspešnih v okolju, ki so s trdim delom uspeli, pokazali in dokazali da se da in ostali prizemljeni.

Nekaj let nazaj sem bila na eni privat zabavi, kjer je bila povabljena Helena Blagne. Neverjetno, kako je ta ženska v resnici lepa, prijazna in preprosta! Sem bila prav prijetno presenečena.

Aja, vzvišeni pa vsi povzpetniki, ki se imajo za nekaj več politiki, kvazi igralci, ki se srečujejo s sebi enakimi. Osebnopa se mi je pa Jernej od Čukov zagravžal, ko je sicer v njegovem prostem času ena mala deklica na vrhu Blegoša prosila za avtogram, pa se je obrnil stran in odšel. Res je bil na začetku kariere , ampak se mi je zasral s tem njegovim arogantnim odnosom. Tisto malo dekletce je sedaj veliko, pa ne mara Čukov zaradi njega. Super za pogovarjat je tudi klarinetist od Dorijev in njegova hči Ivi.

Kolegica imela izkušnjo z Borisom Czz. Saj ne, da bi bila slaba, ker nista “sodelovala”, le tisti čas, ko sta se znašla skupaj, je bil precej aroganten, vzvišen. Morda pa samo grumpy, ker se je moral basat v nek manjši prostor.

Pa izkušnja z Borutom Pahorjem, ko so ugasnili žarometi: nadut, vzvišen, kot kak kolonialistični Anglež v Indiji.

Prijetno presenečena sem bila nad Boštjanom Romih.

Odgovor na objavo uporabnika
Zanjo nositi svoje riti visoko, ja, 25.09.2022 ob 20:25

Kolegica imela izkušnjo z Borisom Czz. Saj ne, da bi bila slaba, ker nista “sodelovala”, le tisti čas, ko sta se znašla skupaj, je bil precej aroganten, vzvišen. Morda pa samo grumpy, ker se je moral basat v nek manjši prostor.

Pa izkušnja z Borutom Pahorjem, ko so ugasnili žarometi: nadut, vzvišen, kot kak kolonialistični Anglež v Indiji.

Ne morem dojeti da so ljudje lahko tako fuknjeni, da so sploh njega volili? Skos selfiji, kidanje gnoja in podobno v predvolilni kapaniji, koledarji z njim, angeli merkl je rože nosil, spogledvanje z Janšo, jokal po televizij kako s par tisoč evri ne more preživeti, pa ta njegov vzviđšen pogled vsake tok časa.

Pa kakšno budalo mora biti slovenec, da ga voli?

.

No, ko je bil v Centru še odprt promet in sem želela čez cesto tam pri Konjskem repu, mi je Pahor lepo kulturno z nasmeškom ustavil s svojo famozno katrco. 😊☺☺☺

Odgovor na objavo uporabnika
zakaj983, 25.09.2022 ob 18:53

Zakaj si imela z Brankom Djuricom slabe izkušnje?

Kot studentka sem delala na blagajni in so bile na vsaki blagajni precej dolge vrste. Sama sem ravno zakljucevala, stela denar in se je pojavil on v soncnih ocalih skupaj z ženo. Je pricakoval, da bom odprla blagajno samo za njega, ker je pac to on…

 

V nasprotju z njim pa moram pohvalit njegovo hcerko Zalo. Deluje razvajena, domisljava smrklja, ampak je v resnici full prijazna.

Mene osebno je najbolj razočarala ona. Deluje preprosta in prijazna ljubljenka obcinstva, pa jaz z njo nimam takoh izkusenj.

Strinjam se pa glede Helene Blagne. Tudi moja izkusnja z njo je presenetljivo izjemno pozitivna.

Ja, to pa zna naredit. Prijazno spusti koga naprej, da lahko potem brez prič ponižuje blagajničarke. Slišano in videno na lastne oči, ni opazila, da sem zelo blizu za stalažami.

Odgovor na objavo uporabnika
moj predlog, 25.09.2022 ob 23:00

Ja, to pa zna naredit. Prijazno spusti koga naprej, da lahko potem brez prič ponižuje blagajničarke. Slišano in videno na lastne oči, ni opazila, da sem zelo blizu za stalažami.

za Kokoši glede Barbre

Je prišlo k nam v restavracijo.. Helena je res tak prijazen 🌞 v živo zelo lepa.. Jelena Karleuša in njen mož Duško izredno prijazna. Rebeka z družino zelo lušna, simpatična in izredno postavna.. Mimo mi je bil pa turški predsednik Erdogan, kateri je kritiziral..o.kavo.. Pa še mnogo drugih, delam v enem hotelu tko da ni problem teh ljudi srečati..

Tole slednje lahko potrdim iz prve roke. Vzvišen ciničen arogantnež. Ali pa je tak, ko sreča nekoga mlajšega od sebe, ki izgleda bolje, kot on.

Ni citiralo, ampak govori o trenutnem elpresidenteju.

Pa še pozitivna izkušnja: zelo, zelo pozitiven, presenetljivo – Tone Rop in niti ne presenetljivo – ljubljanski Zoki.

New Report

Close