Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek wee – a kdo pozna?

wee – a kdo pozna?

Ker vidim, da se za tem negativizmom skriva prikrito zanimanje za

Draga moja, tole je piramidni nateg
https://www.quora.com/Is-We-Economy-a-legit-company

WeeCONOMY IS THE SAME AS FLEXKOM/FLEXCOM – THEY CHANGED THE NAME TO HIDE THE ONGOING HOAX

https://weeconomy.wordpress.com/2015/01/20/we-economy-scam-old-flexkom-scammer/

Super zate, ti privoščim iz srca, da je vse res,kar pišeš.
Ampak trenutno imam jaz raje wii 🙂

“Modra slovenka”, uživaj, res, …. UŽIVAJ! Ne bomo ti fouvš.

No zaj pa mi povejte kakšna je razlika med pridobitev denarja na WEE kartico ali pa če mi prodajalec da popust ?

To se meni zdi bedarija . Podjetja imajo 2{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} al pa 1,5 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} popusta na WEE kartico . Kar pomeni da primer ” za nakup 100€ ” – ti gre 2€ na kartico .

Če pa kupiš ali pa nimaš WEE kartice pa ti dajo gotovinski popust od 5 – 10 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ( vedno se najde kje )

No zaj me pa res zanima kje te prišparaš VEČ ?

Če maš tista 2€ na kartici pa jih čakaš 14 dni da ti jih dajo gor (potem pa še jih ne moreš koristiti vsepovsod ) al pa da ti prodajalec da 5€ al pa 10€ nazaj v denarnico ob nakupu .

Dnarja kr tak 1000€ ti noben nebo dau če boš doma ležau na kavču ..

Ali sedaj ne plačujete z mobilnim telefonom (če niste ravno pri računalniku)?

Jaz že – dolgo to počnem….

Pa nimam veze s temle Wee-jem!

Mene je dve leti nazaj eno dekle žicalo za maila mojih znancev in kontakte privatnikov in podjetij v mojem okolju. Delala naj bi za wee in me strašansko poniževala, ker se nisem želela it te igre. Obljubljala mi je pa vsaj 100 EUR na mesec za vedno!!!!

Sem že dolgo na svetu in sem se ob tem članku spomnila na svoje znance iz časov Cach the Casha, Goldna, Amwaya, Fair Playa …, ki naj bi zdaj že leta brezskrbno uživali v svojih milijonih. No, dopuščam pa možnost, da jih uspešno skrivajo v davčnih oazah, medtem ko tu delajo za malo več kot minimalca in namesto v luksuznih hotelih na eksotičnih destinacijah dopust preživljajo v istrskih kempih in hrvaških apartmajih. Bili so polni vznesenih besed, ker taaa projekt/model/biznis je pa rees nekaj posebnega. Še za vsakega se je izkazalo, da je šlo za nateg, kjer je mastno pokasirala le peščica vrha, nekaj jih je imelo nekaj malega dobička, večina pa je bila srečna, da jo je odnesla brez nepremišljenih kreditov. Zaradi nategov so se sfižila prijateljstva, prišlo je tudi do ločitev. Nekaj oslov je šlo celo večkrat na led, čeprav so že prej popušili. Ista fora, le novo ime, a jim ni kapnilo.
Zelo značilno je bilo tudi to, da so naivni zanesenjaki imeli vse druge za neumne, ker niso bili sposobni prepoznat priložnosti. Bolj kot jim je kdo argumentirano pojasnjeval, bolj so bili prepričani v svoj prav oziroma v prav svoje sekte.
Zgodovina se očitno ponavlja.

Točno take kot si ti iščejo v takih sistemih. V tvojem komentraju je razvidna opranost možganov…bomo kmalu uporabljali, kmalu slišali, kmalu…KDAJ ?!!! Vsak pameten slovenček bi si s tem lahko rešil finančni problem…? A res? Iz česa pa ta wee ustvarja prihodke..? Kje pa se lahko plačuje s to p….? Zakaj pa je potrebno plačati 2.500 EUR članarine…? A veš koliko moraš nakupiti, da iz teh morebitnih centov prihranka povrneš vložek? ZBUDI SE !!!!

Na žalost poznam takšne tudi jaz :(. Tudi konce z dražbami, samomori ….
Na žalost sva zaradi teh kriminalnih piramidnih sistemov tudi jaz izgubila prijateljico.

Poznam nekaj takih, ki še vedno nasedajo. Še pred kratkim so dali denar v Lyoness, sedaj v Wee. Pa me zanima, če je kdo tisti vložek dobil nazaj. Torej, če greš v vsako tako stvar – že z vložki kar precej izgubiš. To je po mojem še hujše kot na borzi. Pa še druge ljudi vabiš v te verige in jih dobesedno nat.

Sam sem sodeloval v projektu v samem začetku, kjer je bila vizija zelo dobra. Žal pa se je s časom izkazalo (zelo hitro) da je to še en sistem kjer se služi na račun vlagateljev ne pa na račun potrošnje kot obljubljajo. V dobrih 3h letih se sistem med trgovci ni razširil, ampak zmanjšal, ravzno zaradi nezadovoljstva strank, trgovcev in partnerjev. Flexkom je dobil preveč slabo ime, zato je nastal wee. Ljudem svetujem naj svoj denar vložijo v pametnejše naložbe, ne pa v tak nateg kot je ta sistem.

Sistem dela, mreženja, marketinga, nagrajevanja, …
popolnoma identičen mrežnemu sistemu Eternity
(produkt za popuste so bila letovanja in hoteli, …)
ki je imel kratek čas celo svoje poslovne prostore v WTC-ju v LJ
(nekje v obdobju1997-1999, če prav pomnim)

nakar je nenadoma vse poniknilo in s tem tudi vsa vplačila članstva, nagrade, ugodnosti, …
Pa če prav pomnim, so bili glavni organizatorji tudi kazensko preganjani.
Ogromno Slovencev je takrat celo najemalo kredite, da so se lahko včlanili in potegnili kratko, ne pa zaslužka in ugodnosti 🙁

Folk, ne bit naivn, ker to drago stane !
Izgubljen denar se pozabi,
kaj pa tisti bližnji, ki jih dobronamerno prepričaš v to in prav tako ostanejo brez ?

Sistem dela, mreženja, marketinga, nagrajevanja, …
popolnoma identičen mrežnemu sistemu Eternity
(produkt za popuste so bila letovanja in hoteli, …)
ki je imel kratek čas celo svoje poslovne prostore v WTC-ju v LJ
(nekje v obdobju1997-1999, če prav pomnim)

nakar je nenadoma vse poniknilo in s tem tudi vsa vplačila članstva, nagrade, ugodnosti, …
Pa če prav pomnim, so bili glavni organizatorji tudi kazensko preganjani.
Ogromno Slovencev je takrat celo najemalo kredite, da so se lahko včlanili in potegnili kratko, ne pa zaslužka in ugodnosti 🙁

Folk, ne bit naivn, ker to drago stane !
Izgubljen denar se pozabi,
kaj pa tisti bližnji, ki jih dobronamerno prepričaš v to in prav tako ostanejo brez ?

Ne nasedajte

mogoče še kakšno mnenje?

Pozdravljeni , tokrat sem le naletel na to temo , drugače pa nisem pristaš tovrstnih in raznoraznif forumov. ……. kakorkoli 🙂
1. V kolokor se z nekom pogovarjam , pričakujem , da se predstavi s polnim imenom in priimkom ..?…(in ne raznoraznim ” burek97 , pikapolonca , blablabla…. )
2. Sem trdno na realnih tleh in samostojni podjetnik v klasiki na nekaj področjih , zato o sistemih , kot je piramidalni lahko komentiram . Najprej vas vprašam , (ti ki komentirate) ali imate službe ? Ali se sploh zavedate , da tam , kjer že delate , delate v tipičnem piramidalnem sistemu . Temu porečete , da ni nič narobe , …. ste pač na nivoju , kot si ga zaslužite oz. ste ga doštudirali (obžalujem , da v Sloveniji obstaja tako visok odstotek finančno nepismenih ljudi ! Ljudje , začnite brat pravo čtivo)
3.Ne glede na delovanje v klasičnem – tradicionalnem sistemu , sem tudi delničar podjetja , ki je začel promovirati plačilno kartico Wee , in naj vam namignem , letos gre podjetje s tem podvigom na borzo ,zato delničarji nasmešek na ustnice . VSEM OSTALIM pa še vedno privoščim nabiranje točk na Bs-ih , Mercatorju , Sparu in podobno , a s tem ni nič narobe.
Ne obremenjujte se s tem , to pač pripada vsem tistim , ki še vedno ne vedo da je svet okrogel , da obstajajo omrežja , ki povezujejo svet in že davno ne živimo več v industrijski dobi , temveč smo v informacijski , torej lahko poslujemo s celim svetom . …….
Namig : težko je biti pek in imeti svojo pekarno , kruh pa kupovati pri konkurenci 🙂
Pazite na svoje besede , so kot kamen s katerim delamo žabice na vodni gladini , …..na drugi strani oble pa ta isti val povzroča cunami.
Lep dan vam želim in trenutek za razmislek .

Dragi nepismeni zagovornik nategov, imaginarni podjetnik, in zvesti ponavljalec MLM nakladanj:

Odjebi.

Hvala,
Peter Edo Fil

kakor hitro te nek tak sistem vabi, da vložiš konkreten vložek not, beži stran kolikor te noge nesejo.
to je piramida in nič drugega.

Trček Marko imaš delnice not ali tudi prodajaš oz. si aktiven v sistemu Wee glede na to, da si podjetnik?!

Brez mene.Bla bla bla.Nateg.

Pri nas je bila pa ta situacija, da so dve gospe prisle ke meni v trgovino. ( seveda 5 minut predno sem zaprla) ena je bila znanka druga pa iz ljubljane. ( kao) uglaven potem, ko sem zaklucla je rekla, da ima neko predstavitev in, da ce imamo cas, da gremo na kavo. Moja mami, jaz in oni2 smo sle na kavo, da so nam predstavile tale program wee. Paketi so zelo dragi kot ste vsi zgoraj napisali v komentarju. Uglavnem mi imamo podjetje d.o.o in svojo trgovinico. Ker tale znasa “znanka” pozna naso mami in ve, da je trgovina nasa in, da je odprta komej 4 mesece sta oni2 popolnoma izkoristile priloznost in nas hotli “pomojem, da nategnit”
No uglavnem: na zacetku itak nisve vedeli kaj imata v nacrtu in sve sle na kavo tam sta nama predstavili wee aplikacijo in kako deluje. Povedala je, da je tale aplikacija iz nemcije in, da tam vsi ze poslujejo z wee. In nama je na njenem telefonu pokazala katere trgovino so ze notri. Baje, da: lidl, otto, dm, muller in tako naprej no in tudi neki petroli. Potem nama je na njenem telefonu pokazala se posnetek, ki je bilo vse razlozeno. Kako denar krozi, da si lahko vsak navede svoj popust, da se ga lahko vsak dan spremeni. In od tega popusta, ki ga navedes, da se potem tale 1 procent razdeli na vse ostale, ki imajo wee in nek malega gre te firmi in potem, ce kdo s tem procentom, ki ga je od tebe dobil in gre k drugim v trgovino in ga zapravi, da kao dobis nekaj nazaj. Nevem ampak meni se je takoj zdelo tole malo cudno.. potem nama je predstavila pakete kao, da te oglasujejo, da dobis neke kartice in nevem kaj se vse.. mami jima je potem rekla, da njo pridejo kartice ugodnisti popolnoma manj kokr pa tle v paketu in da imamo tudi oglasevanje. No in potem je gospa rekla, da ti tle vse oni zrihtajo in, da tle je se nek + ker, da se nas lahko vidi tudi v aplikaciji.. tale pogovor je trajal kar 3 ure.. potem sve ji rekle, da bove premislile in, da ji sporocive. Doma smo se menili in ostali clani niso bili za to. Mami ji je napisala sms, da v to ne gremo.
No kar je minilo par dni je gospa zopet prisla v naso trgovino(takrat sem delala jaz) in mi je prav usiljevala te pakete in na koncu je bila ze prav zoperna in nesramna. Rekla mi je, da naj ostalih clanov ne poslusam, ker da je to neka moznost da zacnemo z ogromnim zasluzkom.. ko mi je dvignila zivc sem ji povedala, da na nasem koncu ni prav noben v wee upisan in, da ce bi bilo tole res bi kdo sel v to. In da je wee sam kao v Lj in v tujini, da nam tole prav nic ne pomaga in da imamo dost strank in stalnih strank in ne rabmo tega.ko sem ji povedala, da sem sama potegnila aplikacijo wee iz telefona in , da sem se prijavila me je kar cudno, prestraseno pogledala. Povedala sem ji tudi, da pise na wee popolnoma drugace in ni tok drago kokr one govorijo. Ce imas podjetne se popolnoma drugace registriras in vas mesec placas nekaj malega. Jaz sem se prijavila kot fizicna oseba in ni za placat prav nic.(( Ker ko smo bile z njima na kavi sem si iz trgovine dala dol aplikacijo in tale gospa je videla in mi takoj rekla, da se ne rabim prijavlat zdej se dokler paketa ne kupmo, ker da bom nekaj unicla in se potem ne bomo mogli vec prijavit..)) ze to je bilo zmesno in ko jst njej vse to povem se popolnoma zamrznila in rekla, da ma se en sestanek in je sla. In za 2 dni mi je na fb pod mesenger napisala nasa” znanka” in mi je posalal posnetek od wee. Kar sem ji sama napisala nazaj, da mi v to ne gremo. Odpisala je samo ok..
Torej;
Sedaj pa nevem a sem jaz malo zabita al kaj je s tem.
1- nam neki hodjo podturit in, ko jim ze 100x poves, da v to ne gres pa se kr tezijo..?
2- zakaj v naso okolici v mestu ne gre noben v to?..
3- zakaj nasa znanka ne gre v to in ima tudi ona gostilno?
Se opravicujem, da sem se tako razpisala samo mi gre tole res na zivce…

Za vse stvari je najbolj koristno, če človek uporablja svojo glavo in svojo pamet (inteligenco). Če greš na forume, lahko o vsaki stvari bereš le “izkušnje” in “vedenje” vseh o vsem. Ne gre la za wee ampak za vse teme. Negativizem je v družbi že nekaj vsakdanjega, zato me komentarji “vsevedov” ne presenečajo. Presenečajo me tisti, ki iščejo relevantne odgovore o neki stvari in jih želijo dobiti od drugih “prijateljev”, ki jih sploh ne poznajo …… jim pa verjamejo :). Zanimivo. Je to naivnost ali prepričanje, da ti noben ne želi slabo, tudi s tem, ko ti potrdi nekaj v kar si že sam prepričan.
Tudi vsaka dobra stvar ima negativizem pri ljudeh. Zakaj ? Zelo enostavno ! Noben ne želi biti poraženec. Verjetno ni človeka, ki dandanes ne bi šel kdaj na led ali nekaj (?) denarja celo izgubil (sam nisem izjema !). Vendar se zato “zapreti” in verjeti “nevednežem” je prav tako naivnost. Zato prepričanih ni smiselno prepričevati. Do tega imajo (imate) pravico.
Je država nateg ? Ne vidim nobenega foruma na to temo. Zanimivo. Nasprotno, ravno razočarani ljudje iz dneva v dan sedijo pred TV ob 19 uri in čakajo, daj jim bo minister sporočil, da se je pokojnina povečala za 1€ 🙂 In kaj si rečemo ? Saj bo bolje. Tako v nedogled ne gre ! Gremo k sosedu, prijatelju in “pametujemo”, kako nas izigravajo. Ne obstaja posla na svetu, s katerim se bo strinjalo 7 mrd. ljudi ! Nerazumljiva so tudi dejanja fundamentalistov… Pa vseeno priporočam vsakemu v razmislek: DIGITALIZACIJA !
Naša doba se spreminja, napreduje, daje priložnosti (legalne !) ….. Tehnologija gre dalje, se razvija. Nezadržno. Pesimisti in “vsevedi” obstanejo na mestu. Vseeno se posamezniki na koncu pridružijo nekemu sistemu, ker so v to “prisiljeni” (čredni nagon), sicer jih družba izloči. Zato vsako stvar naj oceni sam, se o njej izobrazi in nek nov sistem poveže tudi s spremembami (npr.digitalizacijo, ki je tu že danes in ne jutri, in ni več vprašanje časa).
Kdor sisteme razume, lahko tudi razmišlja. Kot pravite nekateri “samo tisti profitirajo, ki so pri koritu” …. :))))
So vzajemni skladi varni (NISO !)-imate kaj sredstev tam ? Napaka ! Lahko sem “pameten”, ker sem to preveril na svoji koži (sedaj se bodo oglasili tisti, ki vzajemne sklade tržijo :)))).
So delnice varne ? So in niso. Odvisno komu verjameš…..
Zato si je treba vzeti čas in informacije pridobiti od ljudi, ki nakaj vedo o dobi digitalizacije, ne od tistih, ki svoj čas zapravljajo na forumih, da postane njihov spanec bolj miren, ko “vsevedi” potrdijo tisto, v kar so brez lastnega izobraževanja, brez znanja, prepričani že sami …
Pri wee, kriptovalutah, …. so res v prednosti le tisti, ki se želijo izobraževati. Izobraževanje pa zahteva svoj čas, ki ga “že prepričani” vložijo raje v “čas pred TV ob 19 uri.
Pričakujem, da bom dobil kopico odgovorov “že prepričanih”, “strokovnjakov”, ki so že bili nateg…ni, ….
Slučajno sem na blogu, kar me je na to zanesel napačen “klik” na tipkovnici. Želel sem, da me “vsevedi” tudi izobrazijo o nečem v kar verjamejo sami.
Npr. malo ljudi preneha s kajenjem v enem dnevu. Nekateri pa začnejo vsaj na tem delati, da prekinejo,…. Nisem še slišal, da bi kdo koga na forumu spraševal, če je res dobro, če s kajenjem prenehaš takoj … 🙂
Še bi lahko pisal, vendar …. čas ki bi ga namenili mojim razmišljanjem raje namenite svojemu izobraževanju na področju, ki vam je malo ali nepoznano in bi želeli o tem več koristnih in neforumskih informacij. Od tega boste imeli koristi. Od vašega zadovljstva, da vam je nekdo, ki je “mega finančni strokovnjak” in piše o svojih izkušnjah, ko je bil nateg…n, ne boste imeli nič. Pardon. Boste. Nagrada za vaše 35 let dolgo delovno dobo bo pokojnina v višini 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vaše plače. Je to nateg ? Ni ? Potem pa vso srečo v življenju in na forumih.
Da se človek izobražuje sam ne potrebuje vpisa na ekonomsko fakulteto …..
Tisti, ki se na mojo pisarijo ne boste odzvali čestitke, tistim, ki boste zaradi svoje obrambe “negativizma” (ker imate slabo izkušnjo v Lyonessu, kot sam osebno :))-pa zaradi tega ne postavljam “pametnih” vprašanj na forumih) planili name zgolj v vednost in opomnik: Danes ob 19h je TV dnevnik na več programih, ob 22h pa so Odmevi z zanimivimi, koristnimi temami. Pa ne zamudite ….. 🙂
Mark

Mark
lahko bi vsaj povedal kaj o wee? Pozitivno?
Mislim da ne … glede na to da je moj “agent” zamenjal številko … 🙂
Verjetno si res zašel slučajno sem in zgolj govoriš na splošno…
Ja dejstva je treba preverjati, samo wee-jevci se po drugi strani tudi skrivajo.. na žalost!

To je cisti nateg podjetje oglasuje ze od leta 2013, rezultatov pa ni!! povejte naprej!

Scamer totalen! kaj ste pa zdaj delali 5 let?? porabljali denar tistih, ki imajo komaj za preživetje??! da vas ni sram..

New Report

Close