Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Weekend

Weekend

Ker se neizbežno bliža čas neizbežnosti, ko bo potrebno tole kišto ugasniti, reči šihtu adijo in se odpraviti domov….. Naj v tem trenutku vsem, posebno pa Dr. B in Dr. Z pa seveda tudi Brusu zaželim, da bi se še kdaj takole našli in urezali kakšno dohtarsko in da bi vam tale vikend trajal… trajal.. pa še trajal… no ja… sej je tud fino če je pondeljek :))))

Še enkrat…. vsem skupaj LEP VIKEND in enga cmoka obema Dr.

Pacient Jani

Dr.B. še zmeri špara tisto taveliiiiiiiko … s špinelom 🙂

… a da bi ponovili ???? .. sej še niti kopeli nismo pripravli … bo potrebno tole nadaljevat .. ne ponovit 🙂
… pa še o ostalih malenkostih se bo potrebno uskladit ….

.. drugač pa … lep vikend tudi tebi … pa vsem ostalim tu gor.

Barbara.

Absolutno se strinjam z dr. B. Stvar je potrebno nadaljevati in ne začeti znova, madonca, saj še prišli nismo nikamor. Tudi meni / nama z dr. B. je bilo lepo z vama fanta, pa se beremo.
Čau !

Dohtarce cmoka vračave, samo ne vem, če bo ordinacija jutri odprta. Nekaj se nama je zapletlo…..

Jaz vsekakor upam, da bo vajina ordinacija tudi danes odprta in da bosta vse težave zadovoljivo rešili!

Zajček in Barbara, predvsem pa eno lepo, lepo jutro in en fantastičen dan!

Jani

Lepo jutro tebi Jani, vsem, ki prihajajo…
Kar se ordinacije tiče, vem, da komaj čakaš :)) , samo, sama ti ne morem nič obljubiti. Dr. B. še ni, in je nekaj časa ne bo, tako da ne vem…..
Se nama je zakompliciralo pri prevozu pacientov, pa naju zdajle kakšni dve urici ne bo…..odvisno od hitrosti rolerjev :)))))

lp, zajček

Ja… ker je zuni kar frišno… upam, da vama rolerji ne bodo zamrznili :)))

Lep, sončka poln dan!

Jani

Njet, ne bodo ! !
Zdajle pripravljava novo dozo špinela, pa sprobavava učinek zvarjenega zdravila, po novi metodi. Še malo potrpi, saj bo. Dr. b., bo tudi kmalu tu.
Saj veš, zagon morava šele pridobiti , pa nove paciente tudi :)))

Lepo jutro, hehe, frišno, ja !
zajček

He he he he, zajček, mislim, da danes sploh ne rabim kakšnih.. zvarkov.. še manj pa špinela. Danes mi je špinel…. jutro, ki je res fantastično…. Tolk sonca na kupu….

Jani vseeno čaka na audienco pri vaju!

uh jaz pa rabim eno dozo,neka kar me požene v zrak.Sem bla ze v trgovini,res lepo jutro je sonček in toplo.A me zrak ni prebudil.rabim en red bulllllllllllll heheheheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ha, ha, red bull, ma, rabim nekaj podobnega tudi jaz !! Eno orenk dozo…

haha da orenk zapali…ufff men kava ne pomaga.mrzu tus tud ne..soncek me bode v oči,sem spustila ze roletke ….bomo vidli kaj bo…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, viš, ko kava odpade, pa mrzel tuš, potem pridejo na vrsto druge stvari, kje je zdaj tale naš pobič od Janija, da malo zakuri….

ja kje je…da ni šl po red bul..hehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pa zmeraj tako dolgo hodi, da živalico kar mine……..preden spet pride……red bull…..

probala pa mi hudiča še server z eroriziral,hudica..vis se njemu ni za zaupat.Hm kak se bova pol zmenla..a mi bos šaptal na ušeska..a?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kaj, koga zebe? Je komu hladno? Da zakurim….. oja, lahko vam amal zakurim…. samo povejta s čim naj vama jest pod… (ups) zakurim :)))

Jani pripravlja drva 🙂

O red bul pa ne? Pa vidve vesta.. kako se po… hm…. reče ginekolog?

Jani ma rajš cviček!

Jani, da se ne zgodi več, da tako zgineš. Zdaj boš moral dobiti mojo naklonjenost nazaj.

Obljubim, da se bom potrudil :)))

Tole, si bom sedajle zabeležila ! ! Da ne bi mislil, da bom pozabila !!
Zdaj je vse na tebi :))))))))))))

Aha res,nekaj naju je šinfal,
hudič frdaman midve sva se pa sam mal crklat hotle.joejeje

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

No, potem pa naj bim dobre volje. Skliznu je, prav po francosko. Ti povem, le še ena drugi lahko verjameva, njemu več ne!

Jest sem vaju samo “nkeje” šinfu… ampak, kolk sta pa vidve šinfale čez vse moške…. jej jej 🙂 da bi človek pomislil… da mata kej proti… hmmmm

Jani

Ne bim, ha, ha ..bom…..sorči…

New Report

Close