Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Who’s the real…. Kekec :)))

Who’s the real…. Kekec :)))

Dobro jutro gmajna 🙂 dobro jutro kletka, dobro jutro Slovenija 🙂 Spet je tukaj najlepši dan tedna, naš dragi ponedeljek… yeeeeeeeeeeees :))))))

No, za kratek test in povzetek dogajanja v Irak krieg…. slikca

drugače je pa Jani danes… zdrenan, pa mal bolna pa mal… … prekleti ponedeljek :))))))))))))))

Jani…cmoka, tam nekje, pa sem ti že napisala nekaj lepega za ponedeljek…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

🙂 no viš, sem že mislil, da je vse skupaj izumrlo :)))) Ja, lepo jutro, kot berem naspano in nagajivo jutro :))) želim tud tebi in… cmoko na cmoko :))

Izumrlo…ja taka tišina je tule in tam v naši kletkici, da me je kar strah…ja očitno samo midva ljubiva ponedeljke, ostali pa so zakopani v svojem delu…No saj sva tudi midva delovna, ali ne Jani???;))! Cmoka na cmoko, da ogromno cmoko…uživajva in nagajajva naprej, no delajva…. ne….in pika!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jani.
dobro jutro.
slike ni.
tell me why I do … like Mondays!
Sem spustil eno besedo,ker zdaj,ko ne delam ,imam pa res rad ponedeljke.Ko je moja ljubica res samo moja ;-)))
Sp

ja…. je treba kar migat… n’č zabušavat, da ne bo tale ponedeljkov šiht predolg… tja v popoldan :)))

n’č heca, samo delo :))))

hehehehe slike ni ker sem mal zbluzil vse skupej :)))

no viš, jest mam pa rad ponedeljke zato, ker mam mir… pred ljubicami :)))))))))))))))))))))))))))))9

evo še slike

Čakam

ja?

si dobil meil ?
lep dan kljuka !!

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

hojla prjatu :)))) ma nisem mejlov gledal že od zutri, bom šel zdej :)))

Lep dan tud tebi!!!

To pa ni dobro , lahko bi te čakal kak lep mail recimo 🙂

Točno tako…”je treba delat, ne pa okrog ga srat”…točno tako in zato delajmo in pika!;))! Samo, da se dela…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

pa če se dela tud samo … kažin :))))

živjo SončeK :))))) Kako ponedeljek.. zdej ko ga je skoraj pol že mimo :))

ej Jana, mislim, ta mail je mal…. odpilen.. no ne mail ampak, priloga :)))) je sqamo za ljudi z zeloooooooooooooooo dobrim želodcem 🙂

Jani, cmoka, ponedeljka še ni konec, ne, ne, mu ne pustim uiti še…bo še moj in moj, je tu še popoldan in potem večer in nočka, je še zelo dolga…do konca ponedeljka…in še vedno je tako moj…tale ponedeljek…uživajva še naprej, naj bo to ob delu, z delom ali pa brez…greva naprej pa pika!

Cmoka na cmoko, ti da ogromno cmokic;))! Kako si upamo takole na daljavo talati vse to…ampak je lepo.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close