Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Wolgica išče pomoč

Wolgica išče pomoč

a se kedu kej spozna na jogije?

Wolga needs jogi!!!!
Helči se na jogije ne biti spoznati, zato sedaj po netu iskati, ne čem v prihodnosti biti spati……. Ponudba velika in raznolika, cene velike in male, Helčki glavo zmešale……….

alora, help!

Vodna postelja štronca!!!!
To je zakon!ne pa v eni ruski limuzini spat!
;-)))

Helči ne biti imeti šoldkov za vodno šukico! Jo biti probati na pohištvenem sejmu…. mmmm…. lepo ninati na vodni šukici…. ma vodna šukic biti draga…. Helči biti ‘boga :((((((

Z ozirom,da večino cajta predrmaš…bi si lahko tud to investicijo prvoščla!
😉

to je pa tud res :))))))))))))

alora, grem odpret nov post, v katerem bom zbirala prostovoljne prispevke……. al pa bom nardila dobrodelni koncert…….. ;))))

Kej pa če tiste tvoje nage fotke v dnar spraviva?
;-)))

čuj ti, katere fotke? a spet kejšne ukul krožjo?

mejdun, ne prodajej tistih fotomontaž, da ne boš v 24ur pršu! ;))

Ma ne!Tiste hot!Razo kupi vse živo!
;-)))

a da bi dal zanje tolko, da bi se dalo kupi vodno šukico?

eh, tolk pa tud ne nasede……… sploh, če jih lahk sam posname…. upssss

Jest sm ti sam ideejo dal.Pa neč!Pa sanjaj naprej o tistem bidonu!
;-)))

oky, nočkoooooo…..

lepu spej na tvojem vodometu…….. ;))

Ti tudi…pa sanjaj kej lepega….se pravi….Razota!
;-)))

a je lep ta naš Razo?

mislem…. sej imam par fotk, ma je na vsaki drugačen…. zato imam mal zmedene predstave….. hmmmmm

Lepotec!Ti rečem!
:-)))

no sej…. na tem forumu ste itak sami lepotci…. teku da kej druzga sploh nisem pričakovala…..

ajde, nočko zdaj…..

Gud najt!

in kaj bos na tem koncertu nudila??? ;)))))

send $

slovenske narodne v rock izvedbi.

prideš?

phhhhhhhhh:)))

send $

Johanka..Dormeo;))…no midva sva mela vodno..pa ni slo..je bila premehka za naju..sva lezala en na drugem..mene je skor morska bolezen pokopala;)vsakic ko se je obracal ponoci..sem zaplavala se jaz u njegov pristan…..ves hudo je ce je moski mocnejsi..tezji..pol lezem na njega..nenehno;))..ma meni ni dogovarjala..ker je motila moj spanec sam da se je nekdo premaknil…tako da sva kupila ornk natur…jogije..po meri..po zelji..po teži..za zimo..za poletje;)ma po vsem kar tebi pase..ne njim…pri podjetju dolar…in to je to..spimo ko dojencki…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Helči… Kupi si tako bolj debelo peno v kakšni trgovini s čudnimi zadevami (pri nas se jo dobi v Metalprim). 10 cm je dovolj, trdote so pa različne. Stane pa če se ne motim 1m2 okoli 5 jurjev. Je fajn za spat (boljše še nikjer nisem spala), za križ je idealno, za kaj drugega pa… no comment, just see me smiling 😉 :)))) Res, kupiš peno (jo dobiš tudi po meri), oblečeš v bolj gosto blago, prek pa rjuho… In hrrrrgoliš ;). Če je ne bi našla, in te zanima, mi sporoči na mail, bom pri nas vprašala, kje jo nabavljajo…

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

New Report

Close