Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Women in the uniforms

Women in the uniforms

..sometimes they loose control!!!!
brez veze,samo se mi je hotelo malo zapet,pojat pravijo u uašingtonu(beri Uajdoušni).
Pa brez zamere.pokonci sem in moram bit sebi dobra družba,mar ne?
Sp

Pa še neki,ker smo že pr uniformiranih ženskah!
saj vem,da sem to že pisal,pa vseeno!Da vidite,kake spodnje gate imajo naše častnice,pol ti pa tič res ne more ustat!!!!
Zgleda kot cerada od kamiona skoraj,pa vem,da ima ženska dobro rit!
Pa zakaj ne more imet slovenska častnica bolj seksi službenega perila,mater?A morajo res vsak lep namen v vseh vojskah potlačit?
Kost sem vrgel,v ponedeljek naprej,če bo kej gmaha..
Sp

heja Sp.. si se že naspal :))))

Hoj Jani!
Sem se ,sem se…pa sem bolj take volje za…brez veze,bom šel na vrt,pa bom kaj koristnega naredil,pol bom kuj boljši!
Fejst se imej Captain Hook!
Sp

Haloooo, nič take volje…dobre volje moraš bit in pika…evo mojo cmoko za lep dan in večji juriš na vrtu…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Alo??? A tebi vstane zaradi gat al kaj? Ali MORDA zaradi ženske? A ne vidiš dalje od tistega kosa blaga ki je meterski ali pa milimeterski?
Upam, da ti je štihanje vrta kaj pomagalo zadihat. Tud hormončki potem radi delajo tak kot je treba…
evo…pa enga lupčka…saj gat itak ne vidiš!

Oprosti Tamarči,saj nisi častnik mogoče,kaj? ;-)))
Meni vstane vedno….
Cmoka
Sp

…. ko zagledam uniformo, a? Mene
pa vedno prime, ha, ha, ha, ko ga zagledam
v uniformi! Res no! Čisto zares!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close