Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek XP calling from…..

XP calling from…..

od mene hehehehe. Končno!!! Po štirih urah cmarjenja, tenstanja, pilenja, prilagajanja, prigovarjanja, prepričevanja, obljubljanja in ne vem kaj še, vam sporočam veselo novico….. XP is Alive!!!!!!! Long live XP!!!!!!! Zdej pa še neki programov inštalirat… oja, pol pa bo :))))

Jani je vesel, da ni več tistega nadležnega čakanja na odpiranje foruma :))))

Hvala bogu :))))))

ne bogu.. teb in Barbari k sta verjeli in spodbujali hehehehe :)))) In da še enkrat povem.. kaj to seka.. brzina mislim… uh.. k Barbarini rolerji :)))))))))))

Jani počasi zapušča prizorišče in pozdravlja vse tjavendanovce, ki bodo ziher še prišli sem danes, zajčku pa enga velicga cmoka… no seveda tud Barbari enga :))) Lepo popoldne in veliko lepega naj se vam zgodi danes 🙂

Vau, Jani, hvala za tole dopoldansko crkljanje zajčka. Je pasalo , ja !
Vračam lep in velik cmok, ter ti želim lepo soboto in nedeljo….in zdaj loviš ti….
čau!

Hi, Jani!
Hm, jaz imam doma ze pol leta xp- profesional, zato me je navdusenje ze minilo.. Ja, imajo kar nekaj prednosti, sam slabosti tud.. Ja, in to o ravno programi, ki jih ne podpirajo, ce niso najnovejsi…. Sicer pa ti ne mislim kvarit veselja, uzivaj dokler gre, hehe…. Vedi pa, karkoli naredi Microsoft ima zanesljivo velik napak!
Pa lep pozdrav in veselo nadaljevanje dneva..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ježek.. sej mam jest doma tud XP… samo lahko rečem.. da so 100x bolj stabilni kot )(…. o programih pa… kaj hočmo .. Microsoft is the boss :)))

Lep večer ježek in seveda vsem ostalim tudi 🙂

Jani

Bemti..men še se sajna nekwa zaenga hudiča mate to,kaj se odpira,kaj se noče odprat in o čem vi to..kako čakanje aa.? A me ker razsvetli…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Cer muca, govorimo o oknih al po domace Window-sih, hehe..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Aha hvala,za pojasnilo…in če sem zlo pametna..hihi je ta xp program..kak novi?Jest mam milenium…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Milenium je cist v redu, pravzaprav so to nasminkani windowsi 98.. Xp je res bolj stabilen, je pa bolj pozresen glede spomina in zavzame enkrat vec diska.. Na starejsih masinah sploh ne more delat..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Je, če je pa tko, je pol pa zadeva res skrajno resna.
Windowsi so tko zaje…….., jaz jih moram danes pomiti,
pa lahko rečem, da me je jeza nanje že iz postelje vrgla
in bom pomivala te windowse kot nora. In se resnično
jezna nanje, resno, no! Windowsi, pih, pih, pih!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hehe, Marici, tud nasi windovsi so potrebni pranja.. Bemti, zdaj ze dez umazan pada, pa sipe zasvinja… V nasi mladosti je bil dez sam radiokativen, ceprav tega nismo vedel, danes je pa se umazan po vrh..

Marici pust okna, danes je nedelja, vsed se, da te marljivost mine, pa bo…
lepo nedeljo!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

he tud jest mam še okna za pomit..včeraj sme en del..danes bom še drugega..klinc pa nedelja…če bi na to gledala..potem….khm….
ja včasih so bile nedelje res nedelje in lepe….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hja, sej, sej, tudi danes bi lahko bile lepe, samo jim nekaj manjka, hehe..

Kaj manjka? heheh nasmukani zajček..hehehe ke si bil včeraj?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

….. heh, heh, heh, meso iz juhce, flam, pa
pravi tenstan krompir, a?

Zajček, močan objemček, močan, močan, kot sem
ga namenila naši muci zanjo samo in za njeno idejo,
in cmočka na uho, da te prav malce požgečka.

Mili moji prijatelji, tako sem vesela, da vas imam,
da še povedati ne znam. Kako močno močno si želim, da se vidimo čimprej, pred septembrom, res, moramo, moramo, moramo ………………..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

seksal:))))

Uha..a pred..hej jest idejico razvijam ..je že skor gotova..stavim da vam bo všeč…še poskeniram vse..pa pošljem vsem….oz.dam poskenirat nekomu….sama skenerja nimam…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

zajčku se je danes svet postavil na glavo, pa je zdivjal……
poslušam muziko in guncam afne….

o ne mi sveč prižigat grešila sem na božično noč……

…uaaaauuuuuu, mamica moja, seks, sek, seksal,
seksala, seksajo, seksamo, kje je seks, kdo seksa,
zakaj seksa, kako seksa, uuuuufffffff, zajči, nikar takih
besed, me obrnejo na križ!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Saj mene tud obrnejo, hehe….
samo ta pravi mora bit :))))))

zajček je zbezljal brez kontrole……

..na, zdaj smo pa tam! Kakor hitro je omenjena
beseda “seks” beri ” realy seks”, je po men. Kako
naj zdaj kosilo naredim, kako naj sploh na kaj drugega
še mislim, kot na …….

o pišuka Poldi, kaj pa zdaj? Kdo bo krompir lupil,
kdo bo meso pripravil, ko pa men’ sam seks po glavi roji. Bom najbrž naredila predolge čevapčiče, pa bogme, nisem prepričana, da naujo tudi preš……… in da, …..
zajček, vrat ti bom zavila, res……… ježek, kje si, prim’ vrga za vrat, sej je čist znorelo, bitje bogo…….. (uuuuuuupppppppsssssssaaaaaaa, mogoče pa ni znorel zaječe, ampak …… j a z ???)

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

HAHAHAHAHAHah ijuj solzeeeeeeeee.heheheheheheheheheehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ha, ha, tudi meni ne gre kosilo od rok….
bi mi pa šel seks, ja,jajajajaja….

oh, ja, zajček je znorel……

New Report

Close