Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek XP calling from…..

XP calling from…..

Hahahahahahaah sex..hahahahahaha hehe dober da mam piščanca dons..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ha, ha, muci lupčka sto jih ti dam :))))))))))))))))

HAHAHAHAHA ZAJČEEEEEEEEEEEEEKKKK..MAJKO MILA..HEHEHEH
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽEEEEEEEEEEEEEEK..bremzej..pomagej,pohiti..zajček ubogi..ubogi…
HAHAHAHAHHAHAAHAHah

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Moja zlata mucka :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

urca je odbila polnoči……

Ej, vidve, men kar dol lije, resno no, kar moči
me, kosilo čaka, pa čaka, pa še mal čaka, eh,
ne vem več, kaj mi je, ampak sem pa res čist
out. Pravi mož odspodaj: Ojla, dekle, kaj pa
delaš?”, jaz pa nazaj “Seksam”, pol pa grozna
tišina, pol pa moj gromoglasni smeh, pol pa ……… uf, nauta verjeli, cela njegova pojava na vratihe, ejga!

Bemtiš, da nedeljski dopoldanski seks pa res dober dene, resda je skori boljš kot pa kokšja juhca, a?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

heheheheheh a ne da..mene tud mož postrani gleda…..pravi ej dons nau z južno nič..grem kar jest kuhat..tko! Hehehehehe
Ejjjjj jest morem še cote obest…hej dober da sem štrudelj zgodaj zjutrej že nardila…hahahahahahaha hahahahahahah

HEJ..zdej bo kmalu aktualna jed..filane paprike..uhaaa

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ma, ja, ej, kaj boš s kosilom
seks rula………..

Men je reku, kar razbijaj s tem …. ( musko )
na štrudelj sem pozabila, ga bom pol :))))))))

mede mede…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A vidiš, a , kaj bo rekla čebelica !
Sploh me JEŽEK ne čuva, jaz pa zmeraj bolj norim………
juj, kaj bo rekla…..

ni mi več važno…….le eno je važno……da brez tebe noče to moje srce :)))))))))

………….u iber…………………………..uf………………………….

Mi bomo pa danes une paprike, na žaru, ta dolge, zelene,
malček posoljene, …….ufffff!

Zajčka je danes zagrabilo, mene tudi, dedci pa …čakajo, pa čakajo,……ej, enkrat vam povem uno zgodbico o “pecena rib”, če je še niste slišali. Je dobra, je super, približno tako, kot pri nas……

Zajček je eno žganjce, jaz sem dva, pa naju razganja! Pa še rima je prima! Zdaj se vsaj ve, zakaj alhko in pamet ne gre, zakaj ….upsa, meni stroj meče po kopalnici, ga moram umirit in na staro mesto spravit, je prišel že od srede kopalnice….. no, grem naprej pvoeda tisto, zakaj pamet ne gre skupaj z alkoholom: zato, ker pametni ljudje nič ne povedo ali pa zelo zelo malo, uni, k’ eno žganjce popijejo, jim pa kar zalaufa vse njihovo in povejo vse, vse in še enkrat vse …….

Zajči, dejva še eno birčko, pol pa res kuhat! Res, pol se pa ob sedmih zvečer spet tuki narolamo, a prou, a?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Uha….hehe točn…tud jest sme čist preč.meje ta sex tolk zmatral..da.da. morem mal prlegnt..pa se beremu zvečer.Marička..hmm papričke..tadolge..pa še na žaru..ufa……..njamsi..dober tek.mal se spomni name ko boš zagriznila vanje..heheheh
začek..le glej da mi v takem muvingu ostaneš..upam,da plešešš tud zraven…lep popoldan..zvečer se pa nalimam spet tukaj..upam,da se srečamo..papa cmokaaaaa!!!!!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

nekaj me muči le, nekaj želi si srce…..

Prav, jaz grem zdele na pir !
Se vidjamo ob 6.30 !!!!

Vzemi vse..kar ti živlenje ponuja..noooooooooooooooooo!!!!veš da košarce ni lepo dajat!1

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

oki muci, ritem ostane…
saj grem guncat afne……
pa na pir…..
pa kuhat…..
pridem pol nazaj zvečer oki, cmokija *************

iha, hahahaha….

definitivno bom !!!!!!!!!!!!!!!!!

lupčka***********

Kaj zdej punce…? Je sex že skuhan? Hahahahahah.. madona res vam seka danes :))))))) No da večkrat tako.. kako hudiča glih v nedeljo no?

heheh Jani..a se v nedeljo ne sme sexat? hiihi aaa?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

…….heheh……ob nedeljah so fantje doma:))))))))))))))))))))))))))))))

… pa se lohka tud kaj dela, ha, ha, ha!

Seka, Jani, seka seka!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ha. ha, uh, seka………saj je nedelja…ponedeljek torek, sreda….četrtek, petek svetek..

Ej, zajček, a bova še eno birco a, pol jo pa uteševa
eno tako, da se jim bo kar zasukalo, pol pa še muco
potegneva u ta najin špil, ker ona zna, veš, ona res
zna pritegnit pozornost, ona se takoooooooooooo
čudovitooooooooooo zadereeeeeeee, mater, kaj mi
je všeč, ko se dere, jaz jo v resnici čez vse te hribe in
doline slišim, veš, res jo slišim, ušesa napnem in bogme, slišim jo!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

He, Mariči, zdejle sem ofnela eno birco ….
štrudl sem spacala, komaj, hehe…
zdejle pa čistim kuhinjo u iber….
ajde kje je muca?????????

MMMMUUUUUUUUUCAAAAAAAAAA???????

New Report

Close