Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek YEEEEEEEEEEEEES!!!!

YEEEEEEEEEEEEES!!!!

Zakaj? Ti ni bil všeč….men so solzice prbrzele..ehhh kaj smo trapasti a ne?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tom Hanks in Megan Ryan – Pošto imaš?
Oh, sem ga že enkrat poprej videla in ga
nocoj nisem gledala. Zdaj pa je od Kevina
Kostnerja – Pleše z volkovi, sem ga pa tudi
že dvakrat gledala, pa bom vseeno malo očke
vrgla nanj, mi je zelo zelo všeč – film in Kostner.
Film zaradi tako zelo lepe vsebine, Kostner ….. se pa ve, ane, zakaj ??

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ej, costner se dopade tudi meni. Dober tip !

Grem še po eno pivo, me je užejalo tole
garaško delo, verjemi mi!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mene pa tko glava boli..uh tud muzika ne pomaga…mata kak recept sam ne mi rečt ajat pejdi..ker ne grem!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

meni je moja ljuba pokojna zlata tašča vedno takrat ko sem imela migreno, skuhala črno pravo kavo, a brez sladkorja.
In je nucalo !!
tudi danes je temu tako !
samo da si jo skuham pač sama ):

madona ženske :))))) ja.. pa je res k’r neki nalezljiva ja :))))))))) Dobro jutro Barbara 🙂

očitno zadnje čase hara po naši deželi sindrom “short night” :)))) tud men so noči skos krajše, dnevi skos daljši …. ej jej jej :)))

Barbara, previdno na ledu, ker pravijo, da bo danes topleje in.. ne bi jest glih… da ti not padeš ne de :))))

Jani pa čez nekaj minut gre spet.. na progo.. vodo tratit tja v “3 () mama” :)))))))

Lep dan Barbara, lep dan tud ostalim in se beremo :))

Zajček rad nosi viruse sreče okol :)))

sta mi vidva patrona dva :))) srečna !

ya, noči postajajo prekratke :)))
dnevi pa ziher predolgi :)))))))

Ja, lep dan vsem vam, Jani, lepo se imejte,
dan bo gotovo sončen, saj pri nas sonce že
prav “ubija” skozi vse šipe!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close