Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Yeeeeeeeeeeeees!!!!

Yeeeeeeeeeeeees!!!!

evo drušna.. vikend je spet tuki.. še tale četrtek prevalimo preko glave a onda… do torka …. njete, nič , nana, nothing… šiht mislim :)))

Danes bo spet en sušen dan zame, ker imam nove obveznosti (to mi sleduje recimo čez… pol leta), te obveznosti pa me peljejo daleč stran od foruma.

Zato drušna, lepo jutro, lep dan, krasne praznike… pa veliko potic in jajc (poudarek na jajcih ;)))) veliko šunke in res…. prelepe praznike ki so pred nami!!!!

Jani se bo poskušal javljati s terena, vendar ne verjamem da bo šlo!!!

Dobro jutro gmajnica, dobro jutro JANI!

Ej, Jani, a tiste obveznosti, ki ti sledijo čez pol
leta tudi pogojujejo tvojo odsotnost s foruma – čez
pol leta, ali je to mišljeno le za danes?

In ….. hm, no ja, ne vem prav točno reči zakaj, ampak
imam občutek, da bi se znalo čez pol leta zgoditi, da
se midva tudi kdaj vidiva, kaj praviš ti ???????????????

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja, Marija…. čez pol leta (ma je odvisno od tega, kdaj gre šefe v penzijo) se zna nardit, da bom dopoldan… moral biti brez foruma…. žal, vendar tko je… glede tega, da bi se midva videla pa… če misliš službeno… hmmmmm no ja.. sej transport ni tolk deleč od nabave a ne :)))

Marija, sicer je še vse v božjih rokah pravimo, vendar, projekcija za naslednje pol leta… do enega leta je taka… kej več o tem pa lahko na mail, sej veš, tud pri nas imajo PC – ji ušesa in oči 🙂

Lepo jutro in… krasen dan 🙂

Lepo jutro…ja…še tale četrtek in jutri gremo….spet nas vabi sonce…morje…in letos prvič ne bom barvala jajčk, sem delo prepustila otrokoma…mogoče pa se bom samo poigrala z njimi, če že barvam ne;))..in ker si že tak poudarek naredil na jajčkih;))…lump….Jani…pa pregurajva še tale dan, ja res bo naporen, ampak saj nama bo ratalo, ker veva, da je potem do torka tako lepo…Uživaj,imej se res lepo, spočij se in v torek boš kot prerojen…no to ti privoščim.

p.s. za gmajnico:
Svoje velikonočne želje vsem vam, sem že izlila sem gor…zato dodajam le še, da boste imeli pred menoj mir vse do torka…uživajmo, uživajte in pika!
Pa veliko sončka in dobre volje, ter mirne živčke vam želim in pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

SončeK ja… ma se je veliko lepše igrat z jajčki ja, kot pa barvat :)))))))

Tud tebi lep podaljšan vikend in uživej dol na morju!!!!

cmoka na cmoko… dopoldan pa se valda kej še prebermo :)))

No, seveda Jani, saj nisem radovedna, niti
najmanj, le nekako se mi je nekaj zazdelo.
Ja, službeno sem mislila, seveda, samo službeno.
NIč drugače!!! In kot sem dejala, želim ti mnogo
mnogo mnogo sreče in uspeha!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hehehehe, Marija pa sej si žiher radovedna nooooooooooooo :)))) Samo saj veš, da tuki gor.. ni glih vse za napisat :))))

No službeno.. če me pot prinese tja čez hrib…. pol ni vrag, da se ne bi srečala… tko na privat pa tud ni vrag, da se ne še kej vidla a ne :))))

cmoka Mariči!!

Zauh Jani.

Pa na šunke in potico pomisli za vikend. Nič pomislit. POJEST. hehehe

Hvala enako. In sonček: ŠPIČIT je treba. Pa magar JAJČKA hehehe ;o)))

Tako je ja, Jani. Kakorkoli že, kdor čaka,
ta dočaka. Videla – videli se bomo , za ziher.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

:)))) Aha!!!

ja pojest…. pojest kaj samo gledat :))))))

Se beremo,še danes …ja…skozi dan, ko bo čas…lump…kar napeljuj me na igranje z jajčki…kaj pa če jih poškodujem;))…ne vem…so tako občutljiva, skoraj krhka ta jajčka, da se moraš bolj nežno igrati z njimi…zato jih jaz mogoče raje kar barvam…ampak letos jih pač ne bom…
In res je Jani, ta vikend pa res uživam…ker je bil prejšnji garaški in cel ta teden…ja ta vikend vsi uživamo, ker smo vsi garali in delamo skupaj nekaj za naše duše…za naše veselje, užitek in pika!

Cmokica in ogromno cmokov…si pa pocmokan…kaj…no pa se ena cmoka za piko na nosek…kje pa imaš ti danes cmokija, ki talaš na popi???Aja, to je bilo samo včeraj…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

jutro ! Se pravi Jani , spet si se uvalil v gužvo , kar ti povsem onemogoča javljanje četudi s terena …
aha…stvar je delikatna in vredna premisleka…
Jani na …na….na…:))) cmoka !

:))))) ja včeri sem talal na popije.. pa je blo jako malo interesentk tko da… danes samo na cmoko :))))

Lepo se mej SončeK in res veliko lepih reči za tvojo dušo :)))

Pa pazi na jajčka…. mislim… hehehehehehe ;)))

zajček… cmoka!!!! petsto!!! :)))

hehehehe šiliti :))))))))

Pa uživajva in pika!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja…..bom…špičila…pa…magari svinčnike…ali…pa….ušpičim še kaj…cmoka Sebi…si vredu

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

reciva danes kar tisoč…tistih najinih….

ma ja da se bosta ! vse se da , če se hoče…tkole je zajček pomodroval zdejle 🙂

YAP, zdaj bom še sodelavce pogostil.

Jutro zajček

Hej..Sebi :)))))) jutro !!!

No…….če smo že pri jajcih…….veselo barvanje pirhov vsem skupaj tudi od mene……… hm……..ali se lahko barva še kakšna druga jajca??? :))))

Jutro vsem skupaj in CMOKE za vse.

New Report

Close