Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek YEEEEEEEEEEEEESSSS!!! :)))

YEEEEEEEEEEEEESSSS!!! :)))

Je žiiiiiiiiiiiiiiiiiivooooooooooooooooo!!! Srček bije in dela tika taka (no … zaenkrat ga še ni slišat … a je pa fino videt) :)))))))))))))))))

He he … ohjoj. Celo noč nisem spala, ker sem se sekirala kako bo pregled in … … in … je šlo mimo. Pridem tja … čakam … čakam … čakam … oz. čakava … čakava … čakava … in pridem na vrsto. Me dohtarca prešlata in pravi: “Ooo … ma to je pa mal višja nosečnost!” Mene že skoraj kap … … sam učke ven in sem poblendala.
Greva na ultrazvok (miško ni smel zdraven, ker me je pregledovala vaginalno) in … … nak … zgleda, da je sam povečan mehur … :)))) … drugače pa … sem v 6. tednu … pikica je velika 6 mm in ji že bije srček … pa se že vidi zasnove rokic in glavica … :))))))) Ja ja ja … Pa dohtarca pravi, da je vse v redu in da ne bi smelo bit zapletov … :)))))))))))))))))))))))))))))))))

Naslednji pregled … 5. december … Uff … kdo bo čakal do takrat … :))))))

Kok sem srečna … … :)))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Uuuuuuuuuuuuuu, me res veseli :))))))))). Hehehehe….

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Sej ni videt še skor nič na UZ … sam ena taka lisa … sam je pa luštno ko tam vmes tiste lise se neki giba … utripa … eh he … in tisto je srček … :)))))

Jooooojj … kar ne morem prist k sebi … :)))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Sem te šel pozdravit v tvojo novo kamro gor!
Cmoka srčka!!!!!
:-))))

Bravo bungi ! ;))
sam mal mi ne gre v glavo kako na šestih milimetrih vidijo roke pa noge :))
ma važno da so 😉

Drži se, čau :*

send $

:-*******************

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ma … stvar je mal povečala … pa … sej odkrito povedano jaz nisem videla ne rok ne glave … čeprav mi je kazala “Tu je, a vidite?” … hm … jst sem pokimala … tut če nisem vidla … ma če reče ona … hm … ona že ve … :))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Da se vsak teden pofotkaš…do srečnega konca(vključno z njim!) in potem bi rekli,da je to naš otrok!Na CD-ju!
🙂

slike pa najprej nama pošlje v recenzijo….sploh tiste bolj delikatne…heheheheh

no bugyka…..čakava

leta letijo - iščem stevardeso.....

MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

SUPEEEEEEEEEEEEER, ČESTITAAAAAAAAAAAAAAAAAAM, KAR TEKU NAPREJ.

PS: SEM TI PROU ENUMALU FOUŠ! ;))

No,saj neki je že zbranega..pa vseeno!To se čaka!
😉

He he … ja … sej bi bila res dobra finta … da bi se slikala vsak teden … :))))

Sam kaj ko mi ni dala zdej slikce naše pikice … ker baje, da ne bi bilo nič videt … :((((((

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ne bit foušena..tud za tebe se proizvaja strelivo!
😉

He he … bom jaz najprej zbrala vse slike … potem bo šlo skozi cenzuro miškota in potem bodo šele šle naprej … :))))))))))))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

ok če nimaš ta male slikice

pa nama pošlji od mamice……….a se spomniš tiste manekenke, kak se je slikala….hihihiihi

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ja ben … soseda … pa nrdi še ti eno malo pikico … :)))) Sej tak problem veš … :))))

Čeprav … zdej ko so se začele slabosti … hm … bi najraje kar preskočila to … Pa pravi dohtarca, da se je komaj začelo … :(((((((((((((((((

Za to mi pa verjetno nisi fouš, a? :))))))))))) ;))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

ma pust miškolinčka…on je svoje opravil….za zdaj…..hehehhehe

pa sploh ne znan biti objektiven, koker midva s frendom……

daj pokaži bušija….

leta letijo - iščem stevardeso.....

kaj si ji fouššš………a ker neče več?????

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ja … mamica se bo slikala … kako ima velike joške (se kar ne morem načudit … pa miško tut ne) … pa kako imam velik trebuh že (sej se tut zdravnica čudi) … pa se bom slikala ko mi je slabo … pa ko se mi vrti … in ležim ko ubita popoldan na kavču, ker druzga ne morem … :(((( In pol, ko bo pikica velika in mi bo delala težave ji bom vse to pokazala in ji rekla: “A vidiš kaj sem mogla dat vse skozi!” :))))))))))))))))))))))))) (ne ne … sej se sam hecam) :)))))))) ;)))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ej, ej

Bugy odl. Vesel sem zate.

Uh … buši je … … … zavaljen … in še bolj bo … :)))))))))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hvala alti … :))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

ne verjamem…pa mopj frend sp tud ne…alti pa še manj…..

pokaži

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ja ben … pridi pogledat, ne … :)))) .. oz. prdite kar vsi … ;)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Nič se ne heci!
Ker midva z Razotom misliva resno!
😉

New Report

Close