Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek YEEEEEEEEEEEEESSSS!!! :)))

YEEEEEEEEEEEEESSSS!!! :)))

O, lej jo…..bom mogla mal za nazaj pobrskat…nisem več na tekočem….vseeno…..iskrene čestitke:-)

Lena*

Če ni to Lena* … :)))))))))))))) … tista s katero sem se tko rada prepirala … :)))))))) … no no no … :))) … sem te že skoraj malo pogrešala … ;)))) :)))) Lepo da se spet oglasiš …

Hvala ti za čestitke … :-*****

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

no ja vazno de te je v dobro voljo spravla
pa da nisi na kasne nove skrbi pomislna
;))

send $

Kaj pa če bi kar vse forumke zanosile ?:)))
A ne bi bla fora 😉

send $

Ne daj bože da… Ne, ne… Res ne bi bil dober čas zdaj… Fora gor al dol.

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

:-)))))))))))))))))

:)))))))))))))))))))))))))))))) Ja … vsaj tiste, ki še nimajo nobenega otročka doma … :)))) … bi bla scena ja …

Mishi … nikoli ne reci nikoli … Tudi jaz sem mislila, da še vsaj leto dni ne bo nič … pa evo … je ratalo v šusu. Na začetku je bil seveda šok … zdej pa … :))))) … lepše skoraj ne bi moglo bit.

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Tebe pa ne poznam!saaj si lahko z daljšim časom….sam na tem forumu pa ziher ne!
Predstavi se mi!(nam)
Lahko tud Razotu,če mene slučajno ne dobiš…
😉

Ne… Saj ne rečem… če bi slučajno res ratalo (možnosti je baje 1:1000 – torej bolj malo 😉 ), bi ga pač imeli… Samo čas pa še res ni pravi… Je treba še prej kaj dokončat. Saj veš: najprej štalca, pol pa kravca 😉 :)))))). No, vsaj poskušamo tako ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Par njenih postov … :))) … me je tut mene mal nostalgija na stare cajte dala … :)))

Lih ene par sem jih izbrala … takih njenih svetskih … :)))))))))) Ej … kolk sem se rada z njo dajala … :))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

He he … sej mi smo tut tko načrtovali … da bi najprej prav počasi štalco zgradili … pa da bi dali še kako motoristično sezono skoz … pa tko … na izi … in pol čez leto … dve … tri … :))) … bi naredili kako malo štručko …

Pa naju je štrućka prehitela … :)))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

He he … tle sem dobila še eno kjer sva se bolj ornk primle … :)))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ja, res me ne poznaš. Sem za nekaj časa poslala oči daleč proč od računalnika…
Predstavljala se ne bom, ker bom samo sem in tja pošpegala k vam, pisala pa verjetno ne bom.Sem namreč pobrskala malo po vaših postih in ugotovila, da to ni forum zame, ker bi me tako, kot pišem verjetno kmalu napodili. Vam bom prihranila živčke…..sploh BGV:-)…zdaj se pa res ne sme sekirat….

Imejte se še naprej skrajno lepo…

Lena*

A si jo moral spoditi. Na evo zdaj pa maš. Pa je prišlo nekaj meseka, ti pa tkole takoj napadeš.

Curc

Ah….kje so tisti časi? (saj ni treba odgovort, k je mišljeno retorično )

Lena*

:)))))))))) Ej Lenči … pa mene me sploh ne bi motilo če bi se nam pridružila tu … Pa sej imamo tudi mi kdaj take … bolj ta pire … Sicer pa … tle so resnično dobrodošli vsi, ki dobro mislijo … in ti vem da si taka … :))

Sicer pa … mal me je dajala nostalgija … pa sem pobrskala za nazaj najino … hm … pisanje … Pa sem se prav nasmejala … :))) Enkrat si mi lepo napisala … “Shrani si svoje poste v en file in boš videla kako se jim boš čez kako leto smejala” … pa še prav si imela …

Ej … res upam, da boš tu pa tam res kaj napisala tu … Lepo se imej … in lepo te je spet brat.

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Če ne ve,zakaj jo ima!
😉

New Report

Close