Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek z boni plačaš več

z boni plačaš več

kaj pa tole?https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3068117389893331&set=a.831200896918336&type=3

torej bo 4 članska družina za nočitev z zajtrkom plačala 1.150 eur gotovine in dodatno vnovčila za 500 eur bonov, za polpenzion pa 1.140 eur gotovine… brez bonov.
PA KDO JE TU NOR?


na instagram profil vlade in jim napiši, da vidijo, kaj spodbujajo pri turističnih ponudnikih, kako nepošteno in intrigirano obravnavajo potrošnike, zato ker je vlada določila,da velja bom samo za storitev nočitve z zajtrkom.
napiši jim da vedo, kakšne intrige in oškodovanja naroda spodbuja vlada in če bodo takšne prakse pri ponudnikih kaznovali. Saj je to očitno nepoštena praksa. Pošlji direkt vladi na ig, imajo račun na ig, bi jaz, pa nimam dostopa do tega fb-ja, če imaš ti in imaš dovoljenje za posredovanje, stori to, ali naj stori lastnik tega posta na fb.

nova
Uredništvo priporoča


na instagram profil vlade in jim napiši, da vidijo, kaj spodbujajo pri turističnih ponudnikih, kako nepošteno in intrigirano obravnavajo potrošnike, zato ker je vlada določila,da velja bom samo za storitev nočitve z zajtrkom.
napiši jim da vedo, kakšne intrige in oškodovanja naroda spodbuja vlada in če bodo takšne prakse pri ponudnikih kaznovali. Saj je to očitno nepoštena praksa. Pošlji direkt vladi na ig, imajo račun na ig, bi jaz, pa nimam dostopa do tega fb-ja, če imaš ti in imaš dovoljenje za posredovanje, stori to, ali naj stori lastnik tega posta na fb.
[/quote]

to je povzetek oddaje včeraj na planet tv

https://siol.net/novice/slovenija/zloraba-turisticnih-bonov-na-vladi-pravijo-da-je-to-kriminal-526401

Najbolj pa mi je všeč pri teh termah, da so mobilne hiške preimenovali kar v VILE….hahahah…kakšen bruh….

Dvig cen storitev je bil pričakovan, tako se dela pri nas, obenem pa slovenceljčki javkate nad cenami na Hrvaškem, češ kako jih dvigujejo.
Zdaj pa lahko vidite, da so naši turistični delavci in tudi vlada 3x večji lopovi in ste vsi šokirani. Hrvaška ne samo, da ni dvignila cen v hotelih, oni tudi na avtocestah in trajektih ne bodo dvignili tarif na “sezonske”, bodo kar lepo ostale na “izvensezonskih”. Goste je treba privabiti in ne odbijati.
Toliko o lopovih.

terme Vivat imajo podobno politiko

https://www.24ur.com/novice/korona/drazji-turisticni-paketi-boni-se-vrstijo.html

polpenzion brez bona za tričlansko družino 330 EUR za tri noči
nočitev z zajtrkom, plačilo z boni za 3nočitve 411,75 EUR
doplačilo za polpenzion, če plačajo nočitev z zajtrkom z boni (450 EUR) je 135 EUR

zakaj bi slovenci morali podpirati slovenski turizem? za tako NATEGOVANJE?????

Evo ti še primer iz Hrvaške : hiška rezervirana februarja za junijski termin 900 Eur; zaradi znane situacije akontacija ni bila plačana; sedaj smo se odločili, da bi vseeno šli isti termin se je cena dvignila na 1400 Eur. Pa razumi te bedake….seveda nas ne bodo videli.

zdaj so prazni in še tisto malo slovencev bo raje šlo drugam, kjer so pošteni v slo, ali pa če takih ne bo, pa raje šli v tujino, ali pa ostali doma. ta denar je bil namenjen za pomoč hotelirstvu in turizmu, da bi se spodbudilo povpraševanje, če pa so se hotelirji odločili da nočejo da gostje to koristijo in jih z raznoraznimi intrigami odganjajo, potem gospov pač ne bo, in bodo še brez tega denarja od vavčerjev ostali, v najslabšem primeru bo ostal denar v blagajni, oni pa z manjšim prometom in škodo, očitno imajo tako zaprti že dovolj gostov, da se gredo take prakse, jaz bi podjetjem, ki se gredo take prepovedala prositi za kakršnokoli državno pomoč zaradi te krize. Pa se naj sami znajdejo.

takšnim , ki tako delujejo nategunsko v zvezi z državno pomočjo, jaz kot država ne bi namenila pravice niti do drugih – ne samo do koriščenje te pomoči, ampak niti do drugih – kot so čakanje na delo, polovični del. čas… to je za tržno inšpekcijo – in je kriminalno ravnanje, z namenom okoriščanja za isto storitev…
tu mora država jasno postaviti politiko takoj odgovora na tako ravnanje.

V času konjukture so imeli vsi tujci prednost pred domačimi gosti, zdaj, ko ni tujcev, bi radi domače še bolj skubili. To je vse, kar znajo naši genialni gospodarstveniki, ki blebetajo, kako oni hranijo celo državo. Mene ne bodo videli v njihovih turističnih nategovalnicah.

Evo ti še primer iz Hrvaške : hiška rezervirana februarja za junijski termin 900 Eur; zaradi znane situacije akontacija ni bila plačana; sedaj smo se odločili, da bi vseeno šli isti termin se je cena dvignila na 1400 Eur. Pa razumi te bedake….seveda nas ne bodo videli.
[/quote]

To nima veze, tiste nastanitve ti pač na boš plačal/a, medtem ko te vavčerje, ki nam jih bo razdelila vlada, PA V VSAKEM PRIMERU BOŠ.

Dajte že razumet, da ta denar nekdo vplačuje, no. To je naš denar, ni priletel z neba.

Še tistikrat ko gre vlada vsaj malo na roko ljudem in navsezadnje turizmu (ki je zjamran tako da ti slabo pride), ti ponudniki takoj najdejo priliko kako izkoristit državo in še gosta. Barabe prve klase. Če bi se za kvaliteto ponudbe in dostojno ceno tistega kar dobiš tako trudili kot za izigravanje, ne bi potrebovali nobenih vaučarjev, za reševanje njihovih riti, bi gostje v vrsti čakali da gredo njim v goste.
Drugače pa sama ciganija, kamorkoli greš.

To nima veze, tiste nastanitve ti pač na boš plačal/a, medtem ko te vavčerje, ki nam jih bo razdelila vlada, PA V VSAKEM PRIMERU BOŠ.

Dajte že razumet, da ta denar nekdo vplačuje, no. To je naš denar, ni priletel z neba.
[/quote]

Ti si prva začela o Hrvaški, zato je bila moja replika namenja temu. Lahko pa potegneš svoje besede nazaj in začneva govoriti o vaučerjih.

Ti si prva začela o Hrvaški, zato je bila moja replika namenja temu. Lahko pa potegneš svoje besede nazaj in začneva govoriti o vaučerjih.
[/quote]

Seveda sem jaz začela o Hrvaški, saj menda vem, kaj pišem 🙂
Ravno to sem izpostavila, razlike v miselnosti turističnih delavcev in vlad. In tema ni namenjena podražitvam rednih cen o čemer pišeš ti, ampak podražitvam v primeru koriščenja bonov, katere smo financirali MI. Torej gre za dvakratni nateg. Najprej vlada odloči, komu bo namenila naš denar, potem nas pa ponudniki želijo še enkrat nategniti z doplačili.

Me pa zanima v katerem hotelu na Hrvaškem so tako močno dvignili redne cene, če ni skrivnost?

Seveda sem jaz začela o Hrvaški, saj menda vem, kaj pišem 🙂
Ravno to sem izpostavila, razlike v miselnosti turističnih delavcev in vlad. In tema ni namenjena podražitvam rednih cen o čemer pišeš ti, ampak podražitvam v primeru koriščenja bonov, katere smo financirali MI. Torej gre za dvakratni nateg. Najprej vlada odloči, komu bo namenila naš denar, potem nas pa ponudniki želijo še enkrat nategniti z doplačili.

Me pa zanima v katerem hotelu na Hrvaškem so tako močno dvignili redne cene, če ni skrivnost?
[/quote]

Še enkrat : ti si začela s Hrvati in jaz samo odgovarjam na to. Ne bom delal reklame, dejstvo je, da so nekateri Hrvati dvignili ceno za več kot 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}…narobe svet.

Se pa se seveda strinjam, da bi morali biti cene za cash, kartico ali vaučerje enake. S takimi akcijami bodo ponudniki si naredili slabo uslugo. Terme Olimje imajo naprimer sedaj višjo ceno za nočitev z zajtrkom kot za polpenzion.

Jaz bi napisal: Crkne naj pes……….

Še enkrat : ti si začela s Hrvati in jaz samo odgovarjam na to. Ne bom delal reklame, dejstvo je, da so nekateri Hrvati dvignili ceno za več kot 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}…narobe svet.

Se pa se seveda strinjam, da bi morali biti cene za cash, kartico ali vaučerje enake. S takimi akcijami bodo ponudniki si naredili slabo uslugo. Terme Olimje imajo naprimer sedaj višjo ceno za nočitev z zajtrkom kot za polpenzion.
[/quote]

OK, se mi je zdelo, da ne boš našel tega “tvojega” hrčko-lopovskega hotela 😀 😀

OK, se mi je zdelo, da ne boš našel tega “tvojega” hrčko-lopovskega hotela 😀 😀
[/quote]

Ti trdiš nekaj, jaz nekaj drugega in noben ne želi dati dokazov, tako da posmehovanje in zmerjanje ni na mestu.

ps: ne le začenjaš, tudi kar nadaljuješ o hrvaški…..ne moreš nehati, kajne?

pa saj je vlada jasno povedala, da je namen bonov, da človek zraven zapravi še vsaj 1x toliko. Kaj se zdaj bunite. Tak je plan ze ves čas.

Ti trdiš nekaj, jaz nekaj drugega in noben ne želi dati dokazov, tako da posmehovanje in zmerjanje ni na mestu.

ps: ne le začenjaš, tudi kar nadaljuješ o hrvaški…..ne moreš nehati, kajne?
[/quote]

Hihi, zdaj se boš še jezil name, ker sem te dobila na laži, hehehe. Kakšne dokaze bi ti pa morala dati? Evo: Vaš link

Da ne boš preveč hud name, imam zate eno zelo dobro novico, glej kam boš lahko šel: Vaš link, Blatno jezero je kot nalašč zate :-)) Pa cene zagotovo ne bodo dvignili, mogoče bodo dali še popust na rumeno rutko 😀

Naj ti bo, te bom pustila pri miru, čawči 😀

Hihi, zdaj se boš še jezil name, ker sem te dobila na laži, hehehe. Kakšne dokaze bi ti pa morala dati? Evo: Vaš link

Da ne boš preveč hud name, imam zate eno zelo dobro novico, glej kam boš lahko šel: Vaš link, Blatno jezero je kot nalašč zate :-)) Pa cene zagotovo ne bodo dvignili, mogoče bodo dali še popust na rumeno rutko 😀

Naj ti bo, te bom pustila pri miru, čawči 😀
[/quote]

Dobila si me na laži? Sem trdil da so se cestnine/mostnine podražile?

V roki imam trenutno 2 obvezujoči ponudbi za nastanitev na Hrvaškem, prva je iz februarja druga od predvčerjašnjim. Vse je do pike enako, razen da je cena iz 900 poskočila na 1400 Eur.

Dobila si me na laži? Sem trdil da so se cestnine/mostnine podražile?

V roki imam trenutno 2 obvezujoči ponudbi za nastanitev na Hrvaškem, prva je iz februarja druga od predvčerjašnjim. Vse je do pike enako, razen da je cena iz 900 poskočila na 1400 Eur.
[/quote]
in zakaj jih nočeš poslikat in objavit?

Dajte objavit te “vojne zaslužkarje”…. Da se jih ognemo. A spadajo pod Počivalnikov holding?

Terme olimje polpenzion cenejši kot nočitev z zajtrkom.

New Report

Close