Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek z boni plačaš več

z boni plačaš več

Na zalost (ali na sreco) s tem vidikom nisem tako zelo seznanjen. Nazadnje sem na slovenski obali dopustoval nekje leta 19943 ali ’94, se ne spomnim zdaj tocno. In takrat, v tistih letih (torej pri moji takratni starosti) je bilo itak “vse” mega kul. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Daj ga no srat. Kje pobiraš take? Slovenska obala za goste z debelejšimi denarnicami? Ob taki bogi ponudbi in zanič plaži? Imam 50 let, pa kaj takega prvič slišim. Slovenska obala niso samo Portoroški hoteli, ampak tudi kampi, namenjeni mladini s praznimi žepi in družinam nižjega sloja, pa cel kup apartmajev. Srednji sloj gre v kampe, ki jih Slovenija sploh ne premore. Govoriš torej o petih portoroških hotelih, ki so kao za petične. Dokler ne objavijo akcije na Kuponkotu – ki se pojavljajo redno.

nova
Uredništvo priporoča

Joj, ne vem. Mnenja ljudi (tudi tu na MON-u) v zadnjih letih, sporocila medijev(med vrsticami), ipd. Zal sam nisem bil ze kake cetrt stoletja na slovenski obali (izzvzevsi kak dnevni izlet).

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Joj, ne vem. Mnenja ljudi (tudi tu na MON-u) v zadnjih letih, sporocila medijev(med vrsticami), ipd. Zal sam nisem bil ze kake cetrt stoletja na slovenski obali (izzvzevsi kak dnevni izlet).
[/quote]

tipični mon teoretik….


Polni so samo za vikende v juniju, drugače pa je še skoraj vse prosto.

https://booking.terme-olimia.com/check_again.php?sid=5aqb4gv6ncoag4nhtgfr9uri34&companyid=177&hotelid=378&checkin=2020-06-08&checkout=2020-06-12&crcid=56f566081bea2b3d91e542321a94305c&_ga=2.7364725.698883381.1591435459-1922163003.1591435459&show_note=1

Čeprav je rekel Jelko Kacin, da se bo 8. junija vedelo oziroma že dobilo bone, o bonih še vedno nič novega.

Ali jih je kdo že dobil, je smiselno rezervirati destinacijo za konec meseca in pričakovati za plačilo te vaućerje. Kaj menite ?

Na Jesenicah je še nekaj prostih kapacitet.

Ta ki je prišel iz Rusije, jih bo koristil kar v karanteni.

A je možen prenos bonov od otrok na starše?

da

Temu se reče KRAJA. Ve se, kaj zaslužijo taki, ki kradejo. Odsek prstov ali roke. Potem nebi več kradli.

Imam rezervirano že od januarja. Lahko podarim, ne bom še šla pa spet ponovne birokracije! Kar je največji problem v Slo. Lahko namesto mene sami podariti, birokracije se ne grem.
Če je birokracija, naj moj bon propade. Lp.

In kot da smo spet vsaj 40 let nazaj z boni. Sramota. Zato so nam dali iste bine tudi za Modro. Od katere potem država nazaj pobere 25 posto. Za penzijo baje. Right. Ker je bilo potrebno uskladitev izravnati. Naj dajo to k placi, bo ok. Takoi je z boni. MPZ podarim, če želite za otroke in družine, ki sanjajo o morju. Kot sem sama dolgo časa. Ne verjamem v bone, če lahko podarim in bo prišlo prav tudi PZM, Welcome.
Če se nihče be oglasi, imam svoje mnenje v vseh situacijah prošenj.

Je vseeno, če sem se zmotila, a pozvalala dobrodelne ustanove za podarjeno bon. Kot je Zveza prijateljev mladine. Ali pač ne rabite. Lp

Nekateri so nabili cene apartmajev do plafona, očitno računajo, da bo folk kar šel kamorkoli že in za kakršno koli ceno, samo da jih bo unovčil. 300 evrov navaden apartma v slo Istri, cmon.

Nisem se poglabljala, ampak take razlike, če plačaš z boni, so menda zato, ker bo ponudnik dobil dobropis pri državi, ne denarja. Torej bo ta denar lahko porabil za davke, prispevke in podobno. In tega dobropisa verjetno ne bo porabil v enem letu (no, odvisno od št. unovčenih bonov). Privat apartma, če pol poletne sezone proda za bone, je to recimo 4500 evrov, in če je espe, ima to za prispevke za eno leto. To še gre.

Od države naj bi dobili denar v roku 8 dni od vnovčenja bonov. Od kje vam ideje z dobropisi? Pa kaj vse se ne boste še spomnili?

Je vseeno, če sem se zmotila, a pozvalala dobrodelne ustanove za podarjeno bon. Kot je Zveza prijateljev mladine. Ali pač ne rabite. Lp
[/quote]

trenutno NI MOGOČE prenašat bonov na kogarkoli drugega, kot pa na družinske člane.
ZPM si lahko s tvojim bonom nekaj obriše

Tudi na plačilo z gotovino so popusti in podobno je s temi boni, brez njih je ceneje. To je logika tega.

New Report

Close