Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Z jutrom se dan začne….

Z jutrom se dan začne….

Hm, hm, aaaaaaaaahhhhhhhhhhhhaaaaaaaa!
Za kakšen skooook !!! pa superge ne pridejo prav, a ?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Seba nič ne skače…seba samo previdno stopa…Leva desna ena dva…desna leva tri štiri……

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Aha ???

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marija..take te pa ne poznam….
Kaj ti je?
Pikaš veš…..ni mi to všeč….:(((

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ah ne muca, kako lahko kaj takega pomisliš no ? ???

Ni Mariči taka !

M….ej boli me že od včeraj..res…sory ljudje smo različni…in beremo stvari glede na dogodke..tako kot so! Sory ampak res sem žalostna……………:((((((

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pikam ???????????????? Ej, muca ………???????????
Tu sem zdaj pa jaz čisto blond, verjemi ali pa ne !!!!!
Oki, grem, da ne bom naredila kakšne nepotrebne
škode. Vendar, glej, res ne razumem, kaj si mislila s
tem pikanjem, res ne ?? Sorry !!!

Dragi Tjavendanovci, lep dan vsem skupaj !!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ma marija………..dej no…..Nikamor ne hodi….
Le prosim te..Pusti murnčka in mene na miru! ne zamerit! Ampak ne me povezovat z njim..prosim…
Ej sme vedela da bo hudič ratal iz tega..Pa prosila sem da ne…..ne…
Se ti opravičujem..a te stvari me prizadanejo zelo zelo….
Marija RADa te imam in oprosti nisem te hotela užaliti!!!
Res no!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mucka , ambene špice vidla , tudi jest ne ,
od Mariči še ankol .

Leeeeeeep dan in zdravja pa sončka , pa …
spet te ni bilo na kofe .

Muca , rada se imej .

dobro jutro muca :))))))

????????
Muca , tu sem pa blond popolnoma , poštrihana ,
včasih paše , včasih prav pride ,
zakaj pa ne smemo murnčka klicat , če ga
reeeees pogrešamo ….??? Sem skor že čist armena .

Eh , ja .
Lep naj bo muci .

To je bil hec. Tudi jaz sem napadel prodajalca zakaj ima isto ceno z mojim copatom (45/46)

Ma sej res…..A je spustil ceno dol?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mojim, ja

na mamo he he he

Meni se pa z jutrom nekako konča.Ta prejšnji dan,mislim.
Kakorkoli,dobro jutro vsem in lahko noč mojemu prijatelju Razbotu z našega spodnjega štuka,ki je zdaj končal šiht in se odpravlja spat.
Sp

New Report

Close