Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Z možem nisva želela, da gre svak z nama na morje, ker je epileptik

Z možem nisva želela, da gre svak z nama na morje, ker je epileptik

Najprej: popolnoma jasno je, da tu čoftate drugo/razredni ljudje. Tak da imamo razčiščeno.

Pa ne boš vlekel s sabo eno pokveko od 25 let……. + mlada družina s frocki! Na dopust!

Mlada družina .- 1000 problemov, si privošči dopust. Da gre na odklop. na morje… da jim postrežejo fruštek… spijo v sobici s pogledom na morje, otročička v plastičnem bazenčku…

– in vi tolerirate ali bi celo vlekli s sabo enega KUUUURCA od družine???? Da ti zamori še teh par dni??
Pa saj niste normalni!

Če bi na tvojo objavo podala odgovor pred tremi leti, bi bila le-ta drugačna kot danes. Žal pa je moja hči imela prvi eplieptični napad pred tremi leti, zato gledam zdaj na to, čisto drugače. Nikoli ne veš, kaj bo s tvojima otrokama in kako bi se počutila ti, če bi nekdo, kot vzrok možnosti, da do napada pride, rekel, da ga noče s seboj na morje. Seveda je to odgovornost, je pa boleča ugotovitev, da ga zato nočeš seboj. Obstajajo navodila kako ravnati v primeru napada, ki je del njega. Škoda, da nista rekla, da hočeta biti sama na dopusta, ker razlog, ki sta ga navedla, je boleč za svaka. Pa srečno in držim pesti, da tvoji otroci, ne bodo dobili nobene bolezni, ki bi bila vzrok, da jih nekdo, noče vzeti s seboj

PODPIS!


Ja, res grozno sebično, da želi človek tist dober teden dopusta preživeti po svojem okusu. Jaz sem ena takih, ki na dopustu ne želijo nobenega, razen članov družine – to vključuje tudi vse tiste, ki vljudnosten pogovor na plaži razumejo kot povabilo za skupno kuhanje kosil in celodnevno druženje.

Moj sosed je v morju utonil zaradi epileptičnega napada.
To, kako familija preživlja dopust in kdo gre z njo, je pa izključno njena stvar in ostali naj bodo tiho, ali pa vzamejo človeka oni sabo.

No, se strinjam. Ampak oni sprašujejo nas na forumu za mnenje o tem. In mi odgovarjamo.

New Report

Close