Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Z možem sva boljša od drugih

Z možem sva boljša od drugih

Potrebujem vaše resnično mnenje. Z možem sva oba zelo uspešna na vseh področjih. Imava oba službe v katerih sva na vodilnih položajih. Imava zelo dobre plače, otroci so pridni v šoli, imava novo hišo, nove avte in sva brez kreditov. Ko smo se preselili, so naju imeli vsi radi in vsi so se želeli družiti z nama. Lahko pa rečem, da je najina napaka ta, da sva pač oba od prej imela vezo, ki je razpadla, sva se ločila in našla skupaj. Sedaj sva najbolj srečen par na svetu. Resnično sva dober team, vse kar počneva, počneva skupaj in vedno z odliko. Nič ni nekaj na polovico. On me gleda, kot boginjo in tudi ravna z menoj, kot bi bila njegova boginja. Vedno me kuje v zvezde in me pri vsem podpira. Sva obadva brez dlake na jeziku in vedno poveva to kar misliva. Po nekem času, so se ljudje začeli odmikati od naju, nehali so prihajati v najino družbo.

Zanima me ali je možno, da je to zato, ker sva pač popolna in jim gre to v nos? So ljubosumni?

Nikoli nisva nikomur storila nič žalega, vedno sva prijazna, dobrosrčna in poštena.

Na koncu si pozabila napisat: ne iščem nič, ampak se samo hvalim.

Odgovor na objavo uporabnika
toyo485, 10.08.2023 ob 12:42

Na koncu si pozabila napisat: ne iščem nič, ampak se samo hvalim.

Nisem se želela hvaliti in se tudi ne hvalim. Ljudje sami vidijo, da se dobro razumeva, da se imamo res super in kaj vse imamo. To se vidi, brez da bi komurkoli kaj povedala ali se “pohvalila”

Se ne hvaliva.

“Sva obadva brez dlake na jeziku in vedno poveva to kar misliva”

V tem grmu tiči zajec.

Ljudje ne marajo takih. Zadržita opazke zase, ni treba vsega blekniti, kar vama pade na pamet. Čustvene inteligence vama primanjkuje (po zapisanem sodeč).

Prepotentnih pezdet nihče noče prostovoljno v svoji bližini. Nekaj časa ste taki sicer zabavni, ampak hitro postanete dolgočasni in nadležni. Človek se lahko samo omejen čas zabava na račun vaših blodenj o tem kako popolni ste.

Kot družinska prijatelja vama svetujem Dašenko in njenega moža. Kar kontaktiraj jo, ti pa v naprej povem, da set vključuje starejšega uspešnega Italijana z mlado Ukrajinko in otrokom na poti. Verjetno bo tudi tale otrok en sam superlativ kot sta onadva. Najlepši, najboljši.

Zravn vaju je bit beden.

Ce sta v vsem odlicna. Ubistvu je zlo dolgocasno. Ker imata itak o vsem mnenje in to mnenje je edino pravilno.

Ce nekdo govori o avtu za 10jurjev masta velikkk za povedat o tem krsu od avta. Ne pomislta da je to za drugega velik denarja.

Ce se pogovarjate o vzgoji spet masta vidva prav. Ker ce nekdo vzgaja otroka da mu ne placuje ko npr pomije posodo. Vidva hitr povesta da se tko zacne navajat na dena itd.

Tko da z vama se ni fajn pogovarjat ker vse kar drugi majo delajo obcudujejo grajao. Nimajo prav.

Veliko ljudi meni, da je brez dlake na jeziku, pa so samo preprosto neobzirni ali celo nesramni. Včasih je treba biti tudi malo takten. To je lahko en razlog, zakaj se vaju ogibajo.

 

Drugo pa, tole opisovanje popolnosti. Še čisto vsak, ki je tako propagiral svojo uspešnost in svojo zlato vezo, se je zanj pokazalo, da je vse to le prazen ništrc in da za tem nič ni, le fasada. kdor je resnično srečen in uspešen, tega nikoli, niti v taki objavi, ne opisuje na glas. To je pa drugi razlog, da gresta lahko ljudem na jetra – oh kako sva uspešna in srečna. My ass.

Ločenci ste avtomatsko slabši od večine, otroci, ki se ne znate prilagajati. Cenim pa iskrenost.

Vidim, da tudi vi narobe razumete. Midva se res ne hvaliva, da sva najboljša. Ko smo se družili in diskutirali o razno raznih zadevah, sva res vedno povedala svoje mnenje in tudi povedala, kako midva narediva in delava določene stvari. Nikoli nisva žalila nekoga, ki naprimer nima avta nad 20K! Midva sva bila v družbi takšna, kot sva doma. Mož me je ves čas poljubljal, na čelo, na usta, na lička…. vsakič, ko je prišel mimo. Večkrat pride do mene in me objame…. Drugi moški tega ne počnejo in ženske so bile vse ljubosumne, ker je moj mož tako zelo pozoren do mene. Ves čas me kliče ljubkovalno. Midva sva še vedno noro zaljubljena, kot na prvi dan. Skupaj sva 5 let. Jaz ne morem v družbi lagati in si izmišljevati nekih težav in problemov, če jih nimava.

Odgovor na objavo uporabnika
Markerita, 10.08.2023 ob 13:28

Vidim, da tudi vi narobe razumete. Midva se res ne hvaliva, da sva najboljša. Ko smo se družili in diskutirali o razno raznih zadevah, sva res vedno povedala svoje mnenje in tudi povedala, kako midva narediva in delava določene stvari. Nikoli nisva žalila nekoga, ki naprimer nima avta nad 20K! Midva sva bila v družbi takšna, kot sva doma. Mož me je ves čas poljubljal, na čelo, na usta, na lička…. vsakič, ko je prišel mimo. Večkrat pride do mene in me objame…. Drugi moški tega ne počnejo in ženske so bile vse ljubosumne, ker je moj mož tako zelo pozoren do mene. Ves čas me kliče ljubkovalno. Midva sva še vedno noro zaljubljena, kot na prvi dan. Skupaj sva 5 let. Jaz ne morem v družbi lagati in si izmišljevati nekih težav in problemov, če jih nimava.

 

Torej sta vsem drugim solila pamet, kako je treba nekaj narediti, ker vidva to naredita tako.

To je to!

 

O pozornostih, mimobežnem objemu ali hitremu poljubu pa se močno motiš. To počne tudi moj mož. Se pa ne poljubljava na dolgo v družbi, to je za naju.

” in si izmišljevati nekih težav in problemov, če jih nimava.”

Očitno jih imata. Čemu potem tema, če nimata problemov? Vprašajte te ljudi, zakaj vas ne marajo. Tako bosta najhitreje prišla do odgovora. Pa poudarite, da naj bodo brez dlake na jeziku.

hahaha ta je pa dobra. Gre za pretiravanje pri tvojem možu. Če te vsakič, ko pride mimo objame, da lupčka…. To je pretiravanje. Zakaj pa to počne? Ker očitno nekaj skriva oziroma nekaj želi s tem početjem prekriti. Po vsej verjetnosti ima zraven še ljubico. Moški, ki pretirano izkazujejo ljubezen in skačejo okli ženske, ponavadi to počneje, da žena kaj ne posumi.

 

Markerita:

Brez zamere ampak midva z možem se takšnih parov na daleč izogibava. Moj mož takšnim pravi Hochstapleri.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Štajerka1972, 10.08.2023 ob 13:49

Markerita:

Brez zamere ampak midva z možem se takšnih parov na daleč izogibava. Moj mož takšnim pravi Hochstapleri.

 

 

ne razumem zakaj? Ali gre tukaj za ljubosumje? Resnično ne razumem, ali ne privoščite sreče drugim, jim ne privoščite, da si imamo lepo, da smo zadovoljni, srečni, da imamo dovolj denarja in nimamo finančnih težav? Ali ste ljubosumni in neprivoščljivi, ker greva midva z možem lahko danes v trgovino in si kupiva čisto novega Volvota ali Bmwja? Očitno midva nekaj počneva pravilno, ker imava lahko vse to. Če ne bi znala delati, potem ne bi vsega tega imela. Mogoče je problem pri vas ljudjeh, da ne znate in ste potem ljubosumni na takšne, ki znajo. Midva sva vedno vsem pripravljena pomagati in svetovati. Že zato, da kaj izboljšajo pri sebi in začnejo živeti drugače in bodo tudi drugi imeli lahko vse.

Odgovor na objavo uporabnika
Markerita, 10.08.2023 ob 12:37

Potrebujem vaše resnično mnenje. Z možem sva oba zelo uspešna na vseh področjih. Imava oba službe v katerih sva na vodilnih položajih. Imava zelo dobre plače, otroci so pridni v šoli, imava novo hišo, nove avte in sva brez kreditov. Ko smo se preselili, so naju imeli vsi radi in vsi so se želeli družiti z nama. Lahko pa rečem, da je najina napaka ta, da sva pač oba od prej imela vezo, ki je razpadla, sva se ločila in našla skupaj. Sedaj sva najbolj srečen par na svetu. Resnično sva dober team, vse kar počneva, počneva skupaj in vedno z odliko. Nič ni nekaj na polovico. On me gleda, kot boginjo in tudi ravna z menoj, kot bi bila njegova boginja. Vedno me kuje v zvezde in me pri vsem podpira. Sva obadva brez dlake na jeziku in vedno poveva to kar misliva. Po nekem času, so se ljudje začeli odmikati od naju, nehali so prihajati v najino družbo.

Zanima me ali je možno, da je to zato, ker sva pač popolna in jim gre to v nos? So ljubosumni?

Nikoli nisva nikomur storila nič žalega, vedno sva prijazna, dobrosrčna in poštena.

Sva popolna haha to me nsjbolj zmoti , sory popolnih ljudi ni , sem tudi jaz uspešna z dobro plačano službo z svojo hišo z 2 otrokoma sem pa daleč od kakšne popolnosti, očitno živite v neki svoji realnosti in se zato vsi od vas odmikajo.

Pa veš da je meni vseeno če me kdo ne mara , imam polno iskrenih ljudi z katerimi se res razumem zato mi za tistih nekaj ki me iz fovšije ne mara točno vem kdo so dol visi res no.

Joj, joj, se vidi, da si še mlada. Vidva bosta zelo hitro bivši in bivša.
Tisti, ki morajo v javnosti špilati srečen par, ki se kar naprej dotikajo in lupčkajo, tisti imajo največ masla na glavi. Zelo previdno preglej njegov telefon. Verjamem, da boš presenenečena.

In ne, niso vama fovš, samo neprijetna sta, zoprna po domače. Takih pa ljudje ne maramo.

Odgovor na objavo uporabnika
vesela babi, 10.08.2023 ob 13:59

Joj, joj, se vidi, da si še mlada. Vidva bosta zelo hitro bivši in bivša.
Tisti, ki morajo v javnosti špilati srečen par, ki se kar naprej dotikajo in lupčkajo, tisti imajo največ masla na glavi. Zelo previdno preglej njegov telefon. Verjamem, da boš presenenečena.

In ne, niso vama fovš, samo neprijetna sta, zoprna po domače. Takih pa ljudje ne maramo.

Nisva več rosno malada! Jaz 45 on 40!

Odgovor na objavo uporabnika
Markerita, 10.08.2023 ob 14:03

Nisva več rosno malada! Jaz 45 on 40!

Mojemu možu zaupam 100% in tudi nič ne skriva pred menoj, jaz pa ne pred njim. Telefona nikoli ne skriva, telefon pušča kjer koli in tudi geslo mi je dal od njegovega telefona, mejla, jaz vem vsa njegova gesla on pa moja gesla. Niti ga ne rabim preverjati, ker če bi on kaj skrival pred mano mi ne bi dal vseh gesel. Njegova bivša žena je bila zelo sumničeva in ko je mene spoznal, mi je rekel, da če bova živela skupaj, da želi, da imam jaz popoln vpogled v vse njegove zadeve (telefoni, računalnik, služben telefon….) Njegova bivša je bila posesivna in mu ni nikoli zaupala. Mene mož vedno vpraša, če imam jaz kaj proti, če bi šel npr. s sodelavcem na pijačo po službi…. tudi pokliče me ko je na pijači, bovlingu, fitnesu…. zato da vedno vem kje je. Jaz tega ne zahtevam od njega, ampak sem se že navadila, da mi o vsem poroča. Vem, da zaradi prejšnje slabe izkušnje.

Avto nad 20k imajo ponavadi direktorji ali pa kakšni kosovarski distributerji belega snega.

te ta navdušeni sami nad sabo bojo mogl počas že kšno društvo ustanovit podobno mislečih, društvo unih k so ful fajn in jim vse gre.

Odgovor na objavo uporabnika
Markerita, 10.08.2023 ob 13:56

ne razumem zakaj? Ali gre tukaj za ljubosumje? Resnično ne razumem, ali ne privoščite sreče drugim, jim ne privoščite, da si imamo lepo, da smo zadovoljni, srečni, da imamo dovolj denarja in nimamo finančnih težav? Ali ste ljubosumni in neprivoščljivi, ker greva midva z možem lahko danes v trgovino in si kupiva čisto novega Volvota ali Bmwja? Očitno midva nekaj počneva pravilno, ker imava lahko vse to. Če ne bi znala delati, potem ne bi vsega tega imela. Mogoče je problem pri vas ljudjeh, da ne znate in ste potem ljubosumni na takšne, ki znajo. Midva sva vedno vsem pripravljena pomagati in svetovati. Že zato, da kaj izboljšajo pri sebi in začnejo živeti drugače in bodo tudi drugi imeli lahko vse.

V tem zapisu je point tega, za kaj se vas izogibajo. Ja to pomeni foušija, zato ker ljudje okoli vas vedo, da si lahko privoščite vse, tudi premium znamke vozil, delujete srečna družina, imata dobri službi, skratka ljudje vam zavidajo in so vam foušljivi…

Počakajte še, ko se bodo začele raznašat govorice o vas po vsej soseski, da kako ste pa vi do dnarja in do stolčka v firmi prišli…pa pol izmišljenih zgodbic…čisto po slovenceljsko…žal.

Tvoj problem je naslov tvojega komentarja…. Še enkrat ga preberi. Nihče noče takih prijateljev, to se začuti. Vedo da jih imaš za manj, sebe pa za več.

Odgovor na objavo uporabnika
Markerita, 10.08.2023 ob 14:08

Mojemu možu zaupam 100% in tudi nič ne skriva pred menoj, jaz pa ne pred njim. Telefona nikoli ne skriva, telefon pušča kjer koli in tudi geslo mi je dal od njegovega telefona, mejla, jaz vem vsa njegova gesla on pa moja gesla. Niti ga ne rabim preverjati, ker če bi on kaj skrival pred mano mi ne bi dal vseh gesel. Njegova bivša žena je bila zelo sumničeva in ko je mene spoznal, mi je rekel, da če bova živela skupaj, da želi, da imam jaz popoln vpogled v vse njegove zadeve (telefoni, računalnik, služben telefon….) Njegova bivša je bila posesivna in mu ni nikoli zaupala. Mene mož vedno vpraša, če imam jaz kaj proti, če bi šel npr. s sodelavcem na pijačo po službi…. tudi pokliče me ko je na pijači, bovlingu, fitnesu…. zato da vedno vem kje je. Jaz tega ne zahtevam od njega, ampak sem se že navadila, da mi o vsem poroča. Vem, da zaradi prejšnje slabe izkušnje.

Skratka vi nosite hlače v hiši, mož mora za dovoljenje prašat, če gre lahko na drink po službi in sproti poročat.

OK, tale tema je z 90% verjetnostjo provokacija.

V kolikor pa ni, pa je odgovor glede na napisano relativno preprost (vsaj po moje). Ja je del ljudi, ki so nevoščljivi, izločimo ta del.

Kar se pa tiče ljudi, ki imajo pospravljeno podstrešje. Že naslov, da misliš, da sta boljša, pove glavnino in sicer, da potrebuješ konstantno potrditev in da ti to ogromno pomeni. To pomeni, da pogovor prilagajaš temu, da poudarjaš kako je vse oh in sploh, povedano drugače enostranski pogovor, kjer narcis želi, da ga hvališ in polniš z energijo. Sčasoma se vsak tega naveliča, ker narcisu nikdar nihče ne napolni tiste črne luknje.

Povedano drugače, nihče ne more prostega časa preživljati z nekom, ki misli, da je več, v bistvu pa je popolnoma plehka in prazna oseba. Thats it.

New Report

Close