Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu z žensko bi….

z žensko bi….

OK moderator se opravičujem.Če se vam zdi da je potrebno brisati,potem brez slabe vesti brišite.Po pravici povedano tole res ne paše na forum.BRIŠITE!![/quote]
Ni problem tema, ki paše na ta del foruma in to dobro veš!
Prelivane iz praznega v prazno pa nima smisla!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Res vaju je težko razumet, zakaj se ne logirata in uporabljata ZS-je, ker so temu namenjeni. Dobili sta napotke že od predhodnikov kako izvest zadevo vi pa kar tle prek portala. Sej se vam prav meša od teh hormonov……

sej ne veš mogoče mi pa boš sexi…..to to…to je pravi stavek…enako jaz.

ne razumem čist dobr, zakaj je gornje pisanje zrelo za brisanje??? Potem je treba pobrisat praktično cel forum???

ne razumem čist dobr, zakaj je gornje pisanje zrelo za brisanje??? Potem je treba pobrisat praktično cel forum???[/quote]
Kaj ti naj razložim? Česa ne razumeš?
“Onanije”, ki ne pelje nikamor? Ali ti je pač všeč jamranje o mokroti, kaj bi in se ne bi prijavili, da partner ne bo zvedel skritih sanj?
Kdor ima željo naj se prijavi in zmeni preko ZS, pa je problem rešen.
Kapiš??
Paco

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

IN BOG JE SPREGOVORIL…

Kaj želiš povedat s svojim sporočilom?

Kaj želiš povedat s svojim sporočilom?[/quote]
Da me ima rada, jaz ji pa ne vračam čustev!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

a se da dobit kje tvoj kontakt…imava iste želje 🙂

Še ena tukaj, skoraj tvojih let, z istimi željami:-) Piši: [email protected].

Joj, punce, jaz priznam, da bi, pa sem prevelika prpa.

Sploh si ne predstavljam … oziroma si :), ampak mi manjka poguma.

Še ena tu,se vam pridružim.Predlagam da gremo skupej na nudistično za prvič,pa …….

Bi hodil na sprehod z menoj bi resnično uživala neznost in toplino .
Če bi imela srečo bi hodila tudi na ples .

na tem forumu pa zgleda niso sami fukfehtarji

Se je potem kaj zgodilo, je bila kakšna breskvica polizana s strani druge breskvice? Se
moramo slovenski moški začeti bati, da ne bo več breskvic za nas ker se bodo vse
popapale med sabo?

Nič bat! Potem, ko se orenk preližejo, si še k***** zaželijo…. in potem pridemo mi na vrsto.

Nič bat! Potem, ko se orenk preližejo, si še k***** zaželijo…. in potem pridemo mi na vrsto.[/quote]

Vse nismo take. Nekaterih k**** prav nič ne zanimajo in nam je samo mucka zanimiva:)))

Moški ste tolerantni do seksa dveh žensk in nekateri tega niti ne jemljejo kot varanje, vendar samo v primeru, če ste lahko zraven ali aktivno ali pasivno kot opazovalci, vaša toleranca se neha takoj, ko vam dve ženski data vedeti, da vas ne potrebujeta in sta ena drugi dovolj. To je pa že preveč, kajne?

Poznam primer, ko je žena zapustila moža zaradi druge ženske. Najprej jo je še vzpodbujal, naj poskusi, na koncu se je ona odselila k njej, ker se je zacopala. Marsikaj se dogaja.

Nič bat! Potem, ko se orenk preližejo, si še k***** zaželijo…. in potem pridemo mi na vrsto.[/quote]

Vse nismo take. Nekaterih k**** prav nič ne zanimajo in nam je samo mucka zanimiva:)))

Moški ste tolerantni do seksa dveh žensk in nekateri tega niti ne jemljejo kot varanje, vendar samo v primeru, če ste lahko zraven ali aktivno ali pasivno kot opazovalci, vaša toleranca se neha takoj, ko vam dve ženski data vedeti, da vas ne potrebujeta in sta ena drugi dovolj. To je pa že preveč, kajne?

Poznam primer, ko je žena zapustila moža zaradi druge ženske. Najprej jo je še vzpodbujal, naj poskusi, na koncu se je ona odselila k njej, ker se je zacopala. Marsikaj se dogaja.[/quote]

Meni je to popolnoma jasno. Če ti paše muca in ti ni do pimpeka, si pač lezbijka, lahko tudi biseksulaka in če je tako, je ostalo samoumevno.
Kot moški pa priznam, da mi je to zanimivo, dve punci pa desc, ampak jaz nisem iz te zgodbe, tudi nikoli ne bom. Varanje je pač varanje, nedopustno, ampak eni so se o teh rečeh zmožni zmenit na tak način, da je volk sit in koza cela, vsaj na zunaj. Do problema pa pride, ko gre za otroke. Ti trpijo potem enako, če mama odide zaradi druge ženske ali pa zaradi drugega moškega (ali obratno, oče odide…)

Žena zapusti moža zaradi druge ženske? Ja, prav. Meni se to ne zdi nič čudnega, če že ima istospolna nagnjenja, je možen tudi tak razplet afere…
Mož je pač naivno mislil, da bosta peljala tako, na pol odprto razmerje, kjer se bo on občano posladkal še z ženino seks partnerko.

Ja, sicer pa je tovrstne hipokrizije, s seksualno podlago, precej…

fukse nore
Ko gre pa dedi z dedom pa piše na monu kak jo je prevaral.Ka vse majka rodi,glavno da ženske nikol nč krive,pa sej če boš šla z drugim tipom sam ene 3x tud nebo varanje ha,ka pa to 3x!

Kontaktiri me v zs in ti pricaram uzitke o katerih si do zdej samo sanjala , 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} diskretno

Jaz bi pa ful lizala eni punci/gospe tam nekje do 35 let, sama sem stara 25.

Ne vem pa kako se naj sicer tega lotim, ker sem bi, ne hodim ven, s punco nisem bila še nikoli, kako sploh najdem punco ali damo za eno noč in da vem da ob lizanje ne bom fasala še kakšne std. In kje da se dobiva, da ko pridem tja me ne počaka enih par tipov in me oropa ipd.
Enostavno rada bi lizala eni, tudi če ona meni ne, vse je to tako enostavno v teoriji in tako kompleksno v praksi 🙁

Jaz imam željo opazovati dve punci, ki bi se ljubile….to bi me res zanimalo in uresničile bi mi želje….sicer pa tud zelo rad ližem. Bi katera pustila??

Jaz imam željo opazovati dve punci, ki bi se ljubile….to bi me res zanimalo in uresničile bi mi želje….sicer pa tud zelo rad ližem. Bi katera pustila??
[/quote]

Bi mogla vedeti, da se bo prek tip javil, da bi gledal, kot pa neka ženska. Tipični moški…

midva v paru če te zanima?

Jaz imam željo opazovati dve punci, ki bi se ljubile….to bi me res zanimalo in uresničile bi mi želje….sicer pa tud zelo rad ližem. Bi katera pustila??
[/quote]

Bi mogla vedeti, da se bo prek tip javil, da bi gledal, kot pa neka ženska. Tipični moški…
[/quote]

Mi res ne bi izpolnila te želje? Rajca me poslušati njeno stokanje, ki ga boš izvabila iz nje med lizanjem…

New Report

Close