Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Z žensko se slečeta, ta pa je vsa kosmata. A bi vas zmotilo?

Z žensko se slečeta, ta pa je vsa kosmata. A bi vas zmotilo?

fant
samski
Ne, hvala. Sem že zaljubljena v nekoga. Več sreče prihodnjič.


Moja koža je skrbno negovana! Uporabljam vrhunsko kozmetiko. Redno obiskujem kozmetičarko in se zdravo prehranjujem. Pirsing sem pa odstranila in ga ne nosim več. To je zdaj out.
Za tetovažo se pa nisem odločila in tetoviranja nimam v načrtu.
[/quote]

aja, če uporabljaš vrhunske žaube, redno hodiš k malarjem, paziš da ješ samo zdravo kupljeno hrano (prvovrstne proteine), to je pa popolnoma druga zgodba;)


Ti si zdaj popularna na obali. Veš kako kličemo tvojega fanta pri nas kličemo ga slovenski Brock o’hurn. Samo ta tvoj ima lepši obraz pa bolj na blond. Dela čez mejo v Italiji, so Italijanke čisto nore
Bil je moj sošolec na faksu. Jaz prihajam iz Grosuplja pa živim na obali.

Ne morem verjet:). Jaz sem bolj malo kosmata že po naravi, po ščegetavčku in neposredno okoli njega pa sploh ne, pa se mi nikamor ne drgne. Pravzaprav dvomi, da je katera kosmata po čegetavčku, no! Brijem se pa po potrebi, ker, kot sem že rekla, nisem kosmata že po naravi, je ta potreba bolj redka. Brijem se pa zato, ker mi kosmato ni všeč. Sem še iz tiste generacije, ko se večina žensk ni brila in to ni bilo moderno, jaz sem si pa vseeno vse dlake pristrigla. Ne smem se spomnit kako grozne so bile ženske na plaži, ko so jim iz kopalk in po stegnih dlake ven gledale. Pa pod pazduho 5cm gošče, smredeče seveda! Brrrr, meni to res ni estetsko.


Trenutno sem še samska, vendar delam na tem, da ne bom več dolgo.
[/quote]

Če računaš na ……., boš še dolgo samska, razen če ga ona ne bo hotela in bo pač izkoristil priliko.

Piran,
Koper, Portorož
Sem poguglala kdo je ta Bruck, ki si ga omenila. Postavo imata resnično isto. Je pa moja simpatija veliko lepši in ni zaraščen po obrazu tako kot ta Bruck. Tudi Bruck mi je zelo všeč.
Italijanke so pa znane lahkotnice. Vendar on ni tak, da bi imel opravka z njimi.

Če računaš na ……., boš še dolgo samska, razen če ga ona ne bo hotela in bo pač izkoristil priliko.
[/quote]

Kdo je ona?
Kot vem je samski. Sam mi je povedal, da nima dekleta.

Kdo je ona?
Kot vem je samski. Sam mi je povedal, da nima dekleta.
[/quote]

Delala oz. morda še dela v portoroški marini, hodila ali pa še hodi z enim hudim tipom iz yahting cluba, tvoj nesojeni pa se meče za njo.

Delala oz. morda še dela v portoroški marini, hodila ali pa še hodi z enim hudim tipom iz yahting cluba, tvoj nesojeni pa se meče za njo.
[/quote]

To pa ni res, da se on meče za njo. To je njegova bivša punca, zdaj pa hodi z enim prepotentnežem, ki ima veliko denarja. V resnici se ona meče za njim. Samo nič ne bo iz tega, to je zanj že stara pozabljena zgodba. Imela je svojo priložnost in jo zapravila.

Sem njena sodelavka in ti lahko iz prve roke povem, da bi tale tvoj nesojeni dal marsikaj, da bi lahko bil z njo. Ampak v vmesnem času boš pa ti tudi dobra za parkrat ponucat.

Ko bi ti vedela, kako se iz tebe cela obala norca dela, …..

To pa ni res, da se on meče za njo. To je njegova bivša punca, zdaj pa hodi z enim prepotentnežem, ki ima veliko denarja. V resnici se ona meče za njim. Samo nič ne bo iz tega, to je zanj že stara pozabljena zgodba. Imela je svojo priložnost in jo zapravila.
[/quote]

Definitivno ni bivša punca, ker ga maja letos še ni poznala.

Ojla, se ne še spomniš, konc maja sem odšla, ker sem magistrirala in tisto obljubljeno službo bom dobila komaj oktobra:(

Ojla, se ne še spomniš, konc maja sem odšla, ker sem magistrirala in tisto obljubljeno službo bom dobila komaj oktobra:(
[/quote]

seveda – ma te pogrešamo, veš….

Daj, javi se kaj, pridi na kavico. Lahko v klubu, lahko v štregi spredaj (bivši).

Če je res kot brock o’hurn pol bi mu še jaz nastavu, o kaj bi mu delu

seveda – ma te pogrešamo, veš….

Daj, javi se kaj, pridi na kavico. Lahko v klubu, lahko v štregi spredaj (bivši).
[/quote]

Drug mesec kje, pridem dol 🙂

Definitivno ni bivša punca, ker ga maja letos še ni poznala.
[/quote]

To ti misliš. Zakaj je pa hodila čez mejo?

To ti misliš. Zakaj je pa hodila čez mejo?
[/quote]

Lej ne poznam je tako dobro, ker je pač full posebna, jo pač vem kdo je in ker tudi on ni lih nek povprečnež pač vem kar sem vidla in o čem smo se pogovarjali


To se ona vse laže. Ona je zaljubljena vanj. Očitno jo tisti prepotentni Sugar Daddy ne zadovolji v postelji. On pa ni fant na poziv, da bo čakal njen klic. On se ceni.


To se ona vse laže. Ona je zaljubljena vanj. Očitno jo tisti prepotentni Sugar Daddy ne zadovolji v postelji. On pa ni fant na poziv, da bo čakal njen klic. On se ceni.
[/quote]

Suger dedi je star 32 let?

Lej ne poznam je tako dobro, ker je pač full posebna, jo pač vem kdo je in ker tudi on ni lih nek povprečnež pač vem kar sem vidla in o čem smo se pogovarjali
[/quote]

Jaz sem bolj posebna od nje.Sem iskrena in se ne igram igric.
Zdaj pa ne smem več pisat o tem, da ne bo kdo jezen name.

Nič nimam proti Gay ljudem. On ni Gay in ga moški ne privlačijo.

Jaz sem bolj posebna od nje.Sem iskrena in se ne igram igric.
Zdaj pa ne smem več pisat o tem, da ne bo kdo jezen name.
[/quote]

pikica zlata, nate ne bo noben jezen. Tebi se samo vsi smejimo, razumeš?

in res ti moram potrdit, kar ti je že moja bivša kolegica napisala: tip je nesmrtno zagledan v eno (ki ji baje – tako se govori) ti po videzu in karakterju ne sežeš do kolena. Ona pa ni zainteresirana zanj – kar je dobro, ker boš mogoče s svojo vsiljivostjo vseeno par drobtinic dobila…

zdaj pa se nehaj smešit, ne samo obala, tudi cel mon se ti smeji.

Jaz sem depilirana in se tako počutim dosti boljše. Mogoče pozimi kakšna kocinca več, ampak ne po nogah in pazduhah.

pikica zlata, nate ne bo noben jezen. Tebi se samo vsi smejimo, razumeš?

in res ti moram potrdit, kar ti je že moja bivša kolegica napisala: tip je nesmrtno zagledan v eno (ki ji baje – tako se govori) ti po videzu in karakterju ne sežeš do kolena. Ona pa ni zainteresirana zanj – kar je dobro, ker boš mogoče s svojo vsiljivostjo vseeno par drobtinic dobila…

zdaj pa se nehaj smešit, ne samo obala, tudi cel mon se ti smeji.
[/quote]
A je to mogoče tisti lepi, ki je nekaj časa delal v Milanu kot maneken in pol je dobil odpoved pogodbe, ker je enga p*edra iz modnega sveta namlatil ker se mu je zdelo, da ga je preveč otipaval?
A je to ta? Če je ta uh uh ta je res dober tip.


A je to mogoče tisti lepi, ki je nekaj časa delal v Milanu kot maneken in pol je dobil odpoved pogodbe, ker je enga p*edra iz modnega sveta namlatil ker se mu je zdelo, da ga je preveč otipaval?
A je to ta? Če je ta uh uh ta je res dober tip.
[/quote]
Bo pravi. Ima starejšo sestro ta je tudi lepotica.

New Report

Close