Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Za ….

Za ….

Mali Princ je prehodil puščavo in je naletel samo na eno cvetico.
Cvetico s tremi cvetnimi listi, čisto navadno cvetico…
“Dober dan”, je rekel mali princ.
“Dober dan”, je rekla cvetica.
(Antoine de Saint-Exupéry)

….. vse knedlne tega sveta

pa s,o tam .. kjer linki niso vec linki in “ukazi” postanejo zgolj reference …..

vendar se da izlusciti BISTVO … vse in se vse … najlepse Ti zelim zajcek :):))

knedl, knedl +1

pa ta img src, kuraac pa tak strežnik kjer je ***** penis in kjer je ***** vagina :((((((((((((((

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

????????????????????????????????????????????????????????????????
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
?????????????????????????????????????????????????????????????????
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tok, mene tut jezi !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Kurcii se spreminjajo v zvezdice, pizdice se spreminjajo v zvezdice, ukazi in slikce pa so namesto slik v pizdinkurcu

:((((

revolucijaaaaaaaaaa

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

Kaj je to zaena prašičerija tlele ?

parkljevka hehehehehe

Toplo in lepo mi je v srcu , ko vem in začutim , da me niso pozabili prijatelji , ki jih ni več tolko ali skoraj ne tukaj .
Moja čebeli , sem razumela prekrasno napisane besede in resnično , resnično si želim , da se vedno najdem v tem bistvu . Veš , strašansko lepo je tole od tebe za mene !

Knedlne , posmukane z cimetom in nametane s cukrčkom mojega veselja .

škratek tiskarski ( ti šment , piše se s cimetom :))))

Ne , pa nisem ):

To sploh ni nate kot na osebo letel. Ampak na tvoj kontekst o prašičereji zgoraj

sej vem Sebi no:)))))

Žali se Primožu!

Btw.: predlagam diverzantsko akcijo!Gor pr njegovi tašči mu z boom efektom zapacamo vse čiešpe!!

In če to ne bo užgalo…so pa še hujše sabotaže na vrsti….
;-)))

New Report

Close