Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Za Ahmeda smo dali že preko 50.000 eur

Za Ahmeda smo dali že preko 50.000 eur


Imam partnerja, on pa ženo. Če zagovarjaš upoštevanje zakonitosti, bi ti moralo biti jasno, da se s poročenim človekom pri nas ne moreš poročiti.
[/quote]

Glede na njihovo zakonodajo ima lahko več žena! Še nisi slišala?
Ata, ki je pustil svojo familijo je po tvoje ….. ? Pa saj je škoda besedi!

Še vedno si zabita ko koza.
[/quote]
A ti si pa IQ test na dveh nogah? Ali si samo za vedno ostal/a na vrtčevskem nivoju?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


S svojim partnerjem nisem zato, ker bi bilo to in, ampak zato, ker ga imam rada. On pa mene.
[/quote]

Ja pa saj ‘begunce’ imaš tudi rada, a boš dala vzgled ali te je samo gobec.

Glede na njihovo zakonodajo ima lahko več žena! Še nisi slišala?
Ata, ki je pustil svojo familijo je po tvoje ….. ? Pa saj je škoda besedi!
[/quote]
Slabo bereš. Napisala sem, da se s poročenim človekom pri nas ne moreš poročiti. In ja, zaenkrat ostajam v Sloveniji, pa če ti gre še tako v nos.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Ti kritiziraš moškega, ki je pobegnil z vojnega območja, ker bi rad svoji družini omogočil življenje v miru? Kaj porečeš na Slovence, ki zapustijo svoje družine, pa, kot vemo, od leta 1991 tu ni bilo nikakršne vojne? Zakaj tu nisi glasen, naj slovenskim otrokom vrnejo očete?
[/quote]

Ah, dej no dej, povej že enkrat zakaj vam je tale tako všeč? Kaj je na njem drugačnega, kot na ostalih, ki jih brez problema izženejo na Hrvaško? Nekaj že bo?
Pustil je ženo, mater, očeta, brate, sestre, premoženje in zbežal? Ti veš zakaj? Dezerter? In sedaj bi vse to preselil k nam in to preživljal s striženjem – pardon britjem? Ti znese tole ? Res?

Ja pa saj ‘begunce’ imaš tudi rada, a boš dala vzgled ali te je samo gobec.
[/quote]
To je tvoj zaključek, tako da je tudi odgovor nanj lahko tvoj.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Slabo bereš. Napisala sem, da se s poročenim človekom pri nas ne moreš poročiti. In ja, zaenkrat ostajam v Sloveniji, pa če ti gre še tako v nos.
[/quote]

Ne sekiraj se, če PV lahko krši zakone bomo tudi tebi skozi prste pogledali ko gre za ‘plemenite’ namene.

Ah, dej no dej, povej že enkrat zakaj vam je tale tako všeč? Kaj je na njem drugačnega, kot na ostalih, ki jih brez problema izženejo na Hrvaško? Nekaj že bo?
Pustil je ženo, mater, očeta, brate, sestre, premoženje in zbežal? Ti veš zakaj? Dezerter? In sedaj bi vse to preselil k nam in to preživljal s striženjem – pardon britjem? Ti znese tole ? Res?
[/quote]
Uff, skoraj ti privoščim, da bodo v okviru evropskih kvot tu ostali ljudje, ki mu karakterno ne sežejo do gležnjev, kamoli kolen… Obstaja nekaj dokaj problematičnih Alžircev, Maročanov in Tunizijcev, in če ti dobijo azil, bo marsikomu žal, da niso bili pripravljeni slišati pozitivnih ocen, ki si jih je s svojim vedenjem, razmišljanjem in funkcioniranjem prislužil Ahmad.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Ne sekiraj se, če PV lahko krši zakone bomo tudi tebi skozi prste pogledali ko gre za ‘plemenite’ namene.
[/quote]

Ti bi, da bi jaz napake drugih uporabljala kot izgovor ali opravičilo za svoje? No, pa se je pokazala razlika v tvojem in mojem moralnem stavu.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Uff, skoraj ti privoščim, da bodo v okviru evropskih kvot tu ostali ljudje, ki mu karakterno ne sežejo do gležnjev, kamoli kolen… Obstaja nekaj dokaj problematičnih Alžircev, Maročanov in Tunizijcev, in če ti dobijo azil, bo marsikomu žal, da niso bili pripravljeni slišati pozitivnih ocen, ki si jih je s svojim vedenjem, razmišljanjem in funkcioniranjem prislužil Ahmad.
[/quote]

In tale Ahmad nas bo rešil pred tistimi Alžirci itd? Ma nemoj. Kje boš pa ti boš, stisnila ritko? Se mi je kar zdelo.

Ti bi, da bi jaz napake drugih uporabljala kot izgovor ali opravičilo za svoje? No, pa se je pokazala razlika v tvojem in mojem moralnem stavu.
[/quote]

To ni moj moralni stav, to je moralni stav ‘tvojih’. Mislim da veš koga mislim.

In tale Ahmad nas bo rešil pred tistimi Alžirci itd? Ma nemoj. Kje boš pa ti boš, stisnila ritko? Se mi je kar zdelo.
[/quote]
Več “Ahmadov”, manj “Alžircev”. Ker mama Evropa bo rekla, da nekoga pač moramo imeti. Ker sloexit dvomim, da je možen. 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

To ni moj moralni stav, to je moralni stav ‘tvojih’. Mislim da veš koga mislim.
[/quote]

Ti pa ne štekaš napisanega, a ne?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Več “Ahmadov”, manj “Alžircev”. Ker mama Evropa bo rekla, da nekoga pač moramo imeti. Ker sloexit dvomim, da je možen. 🙂
[/quote]

N delaj se naivno, ti ne paše.

Ti pa ne štekaš napisanega, a ne?
[/quote]

Ti ne štekaš popolnoma nič, ne bom se več ukvarjal s tabo.

N delaj se naivno, ti ne paše.
[/quote]
Ah, daj no, pa tako lepo znam zatrepetati s trepalnicami… 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Na koncu boste res dobili ljudi, ki vse sovražijo, kot vi sovražite. Bomo videli kako boste potem korajžni. Prvi avtobus in v Avstrijo. Samo tu boste deležni enakih pogledov kot jih zdaj dajete normalnih ljudem, ki si želijo samo mir in delo.

Da, kaže, da imam svoje vrednote. In ta vrednota je, da razdiralnih ljudi – v tem konkretnem primeru leti to na Branka Grimsa – ne bom ne gledala, ne poslušala in ne brala. Zakaj te pa to tako moti, pa naj bo tvoja stvar in ne moja.
[/quote]

Da si ti sama razdiralna oseba, si dokazala s tem, ko podpiras nekoga, ki je sam razdrl svojo druzino, da je svojo rit spravil na varno, zeno in otroke naj pa v vojni vrag pocitra.

Teslo

Da si ti sama razdiralna oseba, si dokazala s tem, ko podpiras nekoga, ki je sam razdrl svojo druzino, da je svojo rit spravil na varno, zeno in otroke naj pa v vojni vrag pocitra.
[/quote]
Ma dajte nehat!
Najprej ste vsi nori šteli “same mlade moške”, ki so ogrožali Slovenijo, potem ste tulili, da s sabo vozijo cele porodice od prabakice dalje … zdaj se je pa en (1) možakar srednjih let znašel pri nas, pa spet ni prav, da ima ženo in otroke doma!

Vi ste nori! Dajte se izselit, govedo zahojeno! Na kakšno McDonald’sovo klavno farmo, da vas sfaširajo po hitrem postopku.

Tara čuti enak gnus in prezir do Grimsa kot ga jaz čutim do Brgleza, s to razliko, da Grims ima v tem primeru popolnoma prav oz je njegovo razmišljanje podkrepljeno s sodbo sodišča, pravno ima Grims prav, pizdun Brglez pa je že večkrat pozival in ravnal protizakonito ( v primeru katalonije, ko je prprečil vlaganje referndumskih pobud delavcem migrantom itd), tudi ravnanje vlade leta 2015 v begunskem valu je bilo nezakonito in sodišče je zdaj izstavilo račun; senza je še nedolgo nazaj privoščljivo razlagala, kako je vlada uzakonila te prehode meje s tem, da je begunce spremljala policija, da je to laž je zdaj dokazalo sodišče; in za konec še čisto moje osebno mnenje, jaz mislim, da bi Ahmedu morali dati dovoljenje za začasno bivanje in ga pustiti v sloveniji, če je vlda kršila zakonodajo leta 2015 pa naj jo še zdaj, to je itak modus operandi vsake vlade;


Ma dajte nehat!
Najprej ste vsi nori šteli “same mlade moške”, ki so ogrožali Slovenijo, potem ste tulili, da s sabo vozijo cele porodice od prabakice dalje … zdaj se je pa en (1) možakar srednjih let znašel pri nas, pa spet ni prav, da ima ženo in otroke doma!

Vi ste nori! Dajte se izselit, govedo zahojeno! Na kakšno McDonald’sovo klavno farmo, da vas sfaširajo po hitrem postopku.
[/quote]

J saj se dela na tem. Miha ma te rad.


Ma dajte nehat!
Najprej ste vsi nori šteli “same mlade moške”, ki so ogrožali Slovenijo, potem ste tulili, da s sabo vozijo cele porodice od prabakice dalje … zdaj se je pa en (1) možakar srednjih let znašel pri nas, pa spet ni prav, da ima ženo in otroke doma!

Vi ste nori! Dajte se izselit, govedo zahojeno! Na kakšno McDonald’sovo klavno farmo, da vas sfaširajo po hitrem postopku.
[/quote]

Vidim, da si zelo tolerantna do drugace mislecih. Tako zelo, da jim zelis smrt.

Se strinjam! Tudi meni so se zasrali.
[/quote]

Tudi jaz, SD nikoli, nikoli več …. zame so odpadli kot gumb od gat!

Ti ne štekaš popolnoma nič, ne bom se več ukvarjal s tabo.
[/quote]
Multinicku verjeti na besedo bi bilo pa res naivno, ampak okej… 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

New Report

Close