Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Za Bežigradom toča velika kot jajce

Za Bežigradom toča velika kot jajce

Katastrofa. Pokalo je kot noro. Avtomobili potolčeni. Upam, da ni koga poškodovalo.

Sem že kar nekaj let na svetu, pa se ne spomnim, da bi tako pokalo kot danes.

……………..pazite nase! Vse drugo se bo že uredilo!

V šmartnem pri novih jaršah je bilo pa res noro….Veliki kot srednje veliki kamni…Pa smo mel ”snežno” lepoto kot iz pravljice…vse je blo belo!!! pa šli smo avto pokrit rezultat—————>modrice po telesu!!!
pa ne pretiravam!

Ravno vstopim v stanovanje (pred blokom še nič!) in slišim pokanje in butanje ob žaluzije, sem se prav vstrašla. Tudi jaz nisem še videla kaj takega….upam da so vsi ok.

Ojoj, res upam, da ni koga ujelo. Na Vrhniki je bilo samo vmes par ledenih kock, nič pretresljivega. Zdaj vidim, da smo jo dobro odnesli, v avtu sem pa preklinjala (imam nadstrešek, a kot zakleto, sem med točo vedno na cesti).

Tri minute pred točo zapeljala v garažo :). Tko da je naš avto cel, je pa kar močno klestilo, v Šiški v velikosti golf žogic, mi je ravnokar brat poslal slikco…

Joj no, spet ful grmi pa take mal kroglice so, vaske tok kaka pomešana z dežjem…mene bo to vreme znorelo!

V Štepanjcu od nas Srbov še toča ne upa padat, samo drobcene kroglice 🙂

Pri meni na Vrhniki samo dež, zgleda da sva z drugo vrhničanko na različnih koncih.

Spet je najbolj nastradala Šiška. Ampak moj je pa vedno na nepravem mestu. avto stolčen. Pred leti na Rudniku sva imela avto stolčen, zdaj pa spet.

ma jeb’ ga, to plehovje ničvredno

Uuuuuuuu labljančani ste se pa nekomu zamerili …

Če imaš kasko, nič hudega, bo avto kot nov, še rjo bodo popravili.

Kasko mamo, sam ne vem al je toča not. Mora moj preverit. Nama se kasko splača, se je to pokazalo ob poplavi na viču, je tam spet bil zraven, avto pa do polovice v vodi, pa je zdaj star komaj 3,5 leta.

Matr, samo za pleh vas skrbi, đizus!!!

Kasko mamo, sam ne vem al je toča not. Mora moj preverit. Nama se kasko splača, se je to pokazalo ob poplavi na viču, je tam spet bil zraven, avto pa do polovice v vodi, pa je zdaj star komaj 3,5 leta.[/quote]

Čakaj, bila sta zraven pri današnji toči, bila sta zraven pri toči na Rudniku, bila sta zraven pri poplavi na Viču….
Bolj kot kasko se vama mogoče splača kakšen izlet v Lourdes. Međugorje bo najbrž premalo.

Kaj si ti ena kamela? Ena prostovoljka rudečega križa?

Kaj pa se boš bal, če pada toča (sodra)? Za dokumente in zlato v sefu? Za zdravje prabavil?

Za rošce? – ki se jih umakne, zapre okna in potegne žaluzije. Za perilo na štriku?

EDINO AVTO (nujni prevoz marsikomu oz. večini) je izpostavjlen ja. Jaap nekaterim EDINI možni prevoz na delo.

K O Z A

Kaj si ti ena kamela? Ena prostovoljka rudečega križa?

Kaj pa se boš bal, če pada toča (sodra)? Za dokumente in zlato v sefu? Za zdravje prabavil?

Za rošce? – ki se jih umakne, zapre okna in potegne žaluzije. Za perilo na štriku?

EDINO AVTO (nujni prevoz marsikomu oz. večini) je izpostavjlen ja. Jaap nekaterim EDINI možni prevoz na delo.

K O Z A[/quote]

Da ne napišem katera slaboumna žival si ti. Nekateri imamo kaj več, od tegelna šavja. 😉

Bežiiiimo !!!

pri Triglavu ni več toča v osnovnem kasku, moraš imeti dodatni kasko elementarne nesreče zavarovano!

Ja tale toča je res nadležna…

Če ima kdo poškodovan avto in rabi popravilo, poznam nekoga ki se s tem ukvarja. Lansko leto so mi zrihtali avto in se čisto nič ni poznalo. Vem pa da delajo z vsemi zavarovalnicami tako da sploh ni problem.

Informacije na privat.

New Report

Close