Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Za BGV in Razbota

Za BGV in Razbota

Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Sp

Ni ratalo,probam ponovno:

Upam,da zdaj bo!

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee….. …. … mater ej … kok je lep …

bandit 1200s … njamiiiiii …. Sam kaj ko stane preko 2.000.000,00 SIT … :((((((((((((

To ni fer … to ni fer … :((((((((((((((((((((((((((((((((((( Že tako se mi cedijo sline, ko iščem kaki motor ima Razbo … zdej pa še to … :(((((((((((((((((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

jaz si pa od tvojga miškota rit predstavljam na njem in seveda tvojo tudi…pa kako joške stiskaš na njegov hrbet :-)))
Sp

:)))))) Uh … jst si tudi predstavljam mojo rit na tem bolidu … in moja rit bi bla strašansko srečna … :)))) … Še bolj pa bi bila srečna, če bi sedela na kaki Yamahci R1 … ali pa na Hondi CBR900 … ta novi … uh uh uh … še malo pa se bom stopila … :))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Misliš tegale?

BRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
Sp

Ne … tegale … (upam, da se bo vidlo) …

http://www.motosvet.com/motovozila.php?m_id=144&menu=Vozila&View=0002&Page=0001

… pa tegale ..

http://www.motosvet.com/motovozila.php?m_id=58&menu=Vozila&View=0003&Page=0001

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Neč ni videt … oštja … :((((( Kako prilepim slikco not?????

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

pred naslov URL-ja napišeš te znake:

In to je to!
Sp

Katere znake?????

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

O pismo,saj jih ni izpisalo!
Ti preko mesengerja napišem,če se vklopiš

Ok .. takoj …

Lp , Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ti na takem motorju, miška??? pa ta igrača je šminkerska, po moje bi tebi bolj pasal kakšen BMW, taki, kot jih imajo policaji, a? Ali pa harli..

Spidi, tukile si ga pa čist mimo usekal!!! ..hihi
Prvič: Recimo taki… cestni motorji, sploh pa Yamaha R1, so daleč od šminkerskih… so strupi iz dirkalnih stez!!!
Drugič: Harliči, čoperji, cruzerji in taki so mislim, da res šminkaraja… ampak tudi zažigajo ;)))
In tretjič: Ko…. hehe…, ko se rit od Bgv usede na motor… vidiš samo še Bgv, kako lepo se prilagaja… komu že ;)))??? … sory…, tko je ;)))

No, tako jaz gledam na to ;))))))) iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiihhhhhhhhhhaaaaaaaaaaa!!!!!

Rad bi videl rit od BGV!Na motorju al pa brez! ;-))))))
Sp

… hot!!! Bgv, a si se naspala ;))) ???

U … mater ej … Zdej vem, zakaj se mi je tko kolcalo pomoči … :))))

No … Dragi Razbo … :))))) … za moške, ki so za mano, ko se vsedem na motor je mogoče res tako, da je vseeno na kater motor se vsedem … sam da mi v rit gledajo … :)))) … zato pa meni ni vseeno na keterm motorju sedim … :))))) … večjo mašino kot imam med nogami … bolj uživam … ;))))) Samo … hm … bognedaj da se kdaj usedem na R1 … bom lahko še orgazem gor doživela … :))))) ;))))) hi hi hi

Spider … BMW je sicer res mašina … in tista športna scena je tudi takšna da dol padeš … recimo ena takšna zadeva …

… samo imam dosti rajši R1-nko … ali CBR-ko … :)))) ;)))

Sprevržko … :))))) … grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Bo treba frngazer naštelat BGV,če ti dela motor grrrrrrrrrrrrrrrr,suzuki ponavadi prede brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
;-)))))
Sp

:))))))))))))))))))))))))) Nč naštelat … nč .. tisto se motor nate jezi … :))))

:-***

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

A Suzuki,al tist med noga.. ?
;-))))))
Sp

ta prvi …

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close