Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Za crknt…

Za crknt…

Čau folksson………

Ej, čem popizdit zaradi delovanja portala email.si.
Okej, doma je en naslov na outlooku, tle itak poznate vsi tega mediterančka ki mi je najbolj praktičen, ker mi mujo piska ko dobim mail, samo poleg tega sem imel pa še ene par mailov na email.si….za razne zadeve. Enga za bivšo firmico, enga za kake preusmeritve junk mailov ko ti jih zahtevajo tu in tam da ga daš ipd…

V glavnem….že prej so ga srali, zdej je šlo pa vse skupaj v rodilo materino.
Popoln kolaps, portalova erektivna disfunkcija.

In ker sumim, da imate email.si-ovci podobne mračne misli kot jaz je seveda edina misel – alternativa????

No…našel sem eno kjut kjut zadevo in če ima kdo potrebo ali željo, nej se malo poigra. Na spletni strani http://www.mail.com si lahko poleg tega da si izberete ime maila….izberete tudi med 60 ali 70 vrst KONČNIC, tako da je naslov maila zares personalen.

Nekatere so prav ubijalske in za crknt. Dobesedno.

[email protected] :)))))))))))))))))) dobro a :))))))) ali pa….catlover :))))

Moj predlog :

[email protected] KWA JE MEGA MAIL :))))))))))))))))))

Ali pa

[email protected] :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

No…je se tega…koncnice s poklici, kot so doctor, mechanic, ipd….al pa
mesta, paris, moskva, rim, ali kar europe.com, ali pa še par dobrih

loveable.com
hot-shot.com
bikerider.com
mad.scientist.com
yours.com

No ja….pejte gor, pa poglejte.

Seveda pa………..there is no such thing as free lunch !!!!!

Tako bo treba poklikat oziroma skenslat kakšno reklamico, pa pri kreiranju malo popazit, da si ne zdaunloudate kakšnega programčka za opozarjanje da je nov mail, ipd…ma ni preveč vsega, ker je že v grafikah in obrobah full reklam. Pa izhod iz aplikacije je treba ena dva klika ipd….Samo…se da, ni preveč nadležno.

Tako. Upam, da sem bil vsaj za kakšno korist.

PS pa javte se kej, če boste ubodli nov mail.

Halo………Si še živ???????????? CMOKA

hehehehe men4ever.com :)))))))))))

ja jest ostajam pri volji, pa pri domelu pa pri…

Saško, grem sčekirat pa če bo zanimivo, zakaj pa ne :))))

Saško…mene so prepričali…da grem na email.si…pa vidim, norim kot ti…bog ve…koliko pošte je tam na mojem predalu pa ne morem do nje…zato ostajam kar zvesta staremu hotmailu-mojemu msn-ju in svojemu e-mail naslovu, ki je v mojem profilu…je še najbolj ziher…cmoka!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

yeeeeeeeeeeees
evo mene iznenada, ma kej je ludo, če človk
gor “zmore” ne de:))))))))))))))

škrat razmišlja o opciji butale.com SeVeDe;-)

Pacmakam vse za naprej pa za nazaj tud TKOOOOOOOOOOOO

New Report

Close