Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Za denar izpolnjevala fetise

Za denar izpolnjevala fetise

Pozdravljeni…mogoce ni pravi naslov za pisanje, ampak morem dat ven…

Pred priblizno 7 leti sem na fb spoznala fanta, ki mi je odkrito napisal za njegova fetisa…vsec mu je bilo, da mu zenska zapre usta z roko, da ne sme govorit…po par pijackah in ker sem bila financno kar na tleh sem se potem dobivala z njim cca 5 let…je bil kar lep dodatni zasluzek, saj se je zelel dobivat vsaj 3krat tedensko…je pa bil problem, da sem imela ze  takrat fanta, ki se mu niti sanjalo ni, kaj pocnem..in to za denar….ni slo nikoli za sex, samo ta fetis….ampak vseeno se pocutim zdaj umazano…sploh, ko z istim fantom nacrtujeva druzino….saj vem, preteklost je treba pustit zadaj….pa itaq sva z onim izgubila vse stike, ker se je se z vecimi dobival…

Kaj ce fant izve za tole?  Da sem za denar izpolnjevala fetis?

pa še njemu z roko zapreš usta in mu pač ne računaš nič

Meni reče, utihni, pa sem tiho. Lahko napiše, xrobe, ne oglašaj se v moji temi, nimam kaj. Njena beseda je več kot zakon. Njena želja je kot njen ukaz.

Kot vrtalka sem.

Odgovor na objavo uporabnika
Openmindedgirl, 31.12.2021 ob 10:23

Pozdravljeni…mogoce ni pravi naslov za pisanje, ampak morem dat ven…

Pred priblizno 7 leti sem na fb spoznala fanta, ki mi je odkrito napisal za njegova fetisa…vsec mu je bilo, da mu zenska zapre usta z roko, da ne sme govorit…po par pijackah in ker sem bila financno kar na tleh sem se potem dobivala z njim cca 5 let…je bil kar lep dodatni zasluzek, saj se je zelel dobivat vsaj 3krat tedensko…je pa bil problem, da sem imela ze  takrat fanta, ki se mu niti sanjalo ni, kaj pocnem..in to za denar….ni slo nikoli za sex, samo ta fetis….ampak vseeno se pocutim zdaj umazano…sploh, ko z istim fantom nacrtujeva druzino….saj vem, preteklost je treba pustit zadaj….pa itaq sva z onim izgubila vse stike, ker se je se z vecimi dobival…

Kaj ce fant izve za tole?  Da sem za denar izpolnjevala fetis?

To je pa tak nedolžen fetiš, skoraj iz kake pravljice za najmlajše. Zaradi tega si razbijaš glavo? A ti sploh veš, kakšni so fetiši?

Nikoli ne priznas da si karkoli za denar niti od kar si v vezi.potem se se fejst nasmejes kaksen fetis je to.damu zroko usta zapres.

 

New Report

Close