Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Za ene je očitno, da se podzavestno otepate službe kot hudič križa

Za ene je očitno, da se podzavestno otepate službe kot hudič križa

Ma, kakih 30 milijard! Javni sektor požre 100 milijard najmanj. To je tisti denar, ki ga zagonijo v trgovinah in pri privatnih na črno, da ima slovensko gospodarstvo od česa žret.

Kako ste lahko takooo kritični do te ženske?! A kakšna nevošljiva soseda piše? A dejte no dejte s pretiravanjem!

Ce se gre za zensko v videu, ti jaz povem, zakaj. Ce prav razumem, koncuje magisterij. Namesto, da bi se uredila kot profesionalka, primerno svoji izobrazbi in iskanemu delovnemu mestu, hodi na razgovore za sluzbe, kot da gre v bar. Makeup izstopa, lasje neurejeni, cenena majica, ena rama gleda ven, skratka deluje zanemarjeno. Deluje odbijajoce in neprofesionalno in meni ne vzbuja zaupanja. Jaz take osebe tudi ne bi vzela v sluzbo.

Naj se vsaj uredi. Na 8. stopnji gres na razgovor v obleki ali kostimu. Urejenost ni nujno kaj dosti drazja od neurejenosti. Pokaze pa spostvanje do potencialnega delodajalca, odlocnost in zavzetost za delo, poslovnost. Ta zenska ne kaze niti ene od nastetih stvari.

Očitno imaš zelo dobro službo, da takole kokodakaš. In za to še prejemaš plačilo?? Me zanima kakšna si ti, če se takole bašeš s čokolado?? Jaz ene zavaljene bajse tudi nikoli ne bi sprejela v službo!!!

Brez prave energije, naveličana… he he, ti pa očitno drogirana, da ne razumeš, da človek, ki leta in leta prosi za službo, hodi od vrat do vrat in se ponižuje…. ne more več izžarevati energije in biti nenaveličan.
Ne, ti tega ne moreš razumeti, ker zdaj čepiš na dobro plačanem delovnem mestu, tukaj lajaš in črepaš kavico!!!

Očitno imaš zelo dobro službo, da takole kokodakaš. In za to še prejemaš plačilo?? Me zanima kakšna si ti, če se takole bašeš s čokolado?? Jaz ene zavaljene bajse tudi nikoli ne bi sprejela v službo!!!

Brez prave energije, naveličana… he he, ti pa očitno drogirana, da ne razumeš, da človek, ki leta in leta prosi za službo, hodi od vrat do vrat in se ponižuje.… ne more več izžarevati energije in biti nenaveličan.
Ne, ti tega ne moreš razumeti, ker zdaj čepiš na dobro plačanem delovnem mestu, tukaj lajaš in črepaš kavico!!![/quote]

Ne razumem prav dobro, od kdaj je hoja od vrat do vrat za sluzbo ponizevanje. Razlozi mi malo.

Ce je zate iskanje sluzbe ponizevanje, sluzbe ne bos nikdar dobila.

imate skupno točko – sami sebe sabotirate.

Naštej mi sto svojih pozitivnih lastnosti. Potem mi pa razloži zakaj za vraga ne uporabiš ene od teh lastnosti za svoj nick, zakaj si se toliko poistovetila s to brezposelnostjo?
Kot bi si mozoljast najstnik dal nick “neprivlačen”, “grd”. Vsakič, ko bi ga vpisal, bi še bolj ponotranjal to.
Mozolji bi izginili, on bi pa še vedno bil prepričan, da je neprivlačen. Saj se je pa vendar ves čas v to prepričeval. To je bil on. “Neprivlačen”. To je on. Še vedno.

Ti si brezposelna. Vsak dan znova si brezposelna. Vsak dan ostajaš brezposelna. Na drugi strani praviš, da bi rada službo dobila. Ja za začetek še kako drugo dejstvo o sebi poišči kot to, da si brezposelna.
Začni se učit. Beri. Knjižnice so praktično zastonj. Internet tudi.
Nekaj naredi. Od mona se res ne da živet in plačat položnic. Lahko pa si vsak dan potrjuješ, da si brezposelna.
Ampak ne mi potem reči, da nočeš biti. Če hočeš. Če si vsak dan. Vztrajno. Vztrajna znaš biti. To je dobra lastnost, samo v pravo smer jo je treba usmerit. Ti jo usmerjaš v ultra nefunkcionalno smer.
Rečem, da je človek, ki ima zdrave roke, noge, funkcionalne možgane, sposoben dobiti službo. Ti raje zajebavaš in govoriš, da sem ti rekla, da nimaš funkcionalnih možganov. Saj človek je vedno lahko teslo, če bo želel biti. Lahko je pa Nikola Tesla. Če bo želel biti.
Odloča vsak sam.[/quote]

Kol’k pa ti nakladaš. Naj uganem: živiš in delaš v Ljubljani, kjer je delo bistveno lažje dobiti kot v nekem kraju bogu izza nogu. Se ti sploh zavedaš, kakšne neumnosti blebetaš? Živim v manjšem kraju, pred kratkim sta dve veliki podjetji zaprli vrata –eno 1100 zaposlenih, drugo 350 zaposlenih-stečaj. Kje naj vsi ti ljudje sedaj dobimo zaposlitev, če se podjetja zapirajo kot po tekočem traku, novih pa ni? Nimamo cestne povezave. Do Ljubljane imamo cca 1,5 do 2 uri v eno smer. Prijavljamo se na delovna mesta tudi v Ljubljani-nobeden nas noče, ker bi imeli vsak mesec z nami še najmanj 500 evrov potnih stroškov.
Pa smo vsi dobri in sposobni delavci, ampak daj si že enkrat dopovedat, da delovnih mest NI TOLIKO, KOT JE LJUDI, KI BI DELALI.[/quote]

In zakaj se ne preseliš v Ljubljano???

Jaz sem se – ker v mojem kraju ni bilo služb. Do Ljubljane pa sem imel tudi cca.1,30h po slabih cestah. Ti pa iz prve roke povem, da je LJ fantastično mesto za bivanje s super županom (v primerjavi z našim).

RES NE RAZUMEM BUTAR IN PODOBNIH SLOVENCEV, KI JAMRAJO DA NI SLUŽB V NJIHOVIH KRAJIH!!!

Meni je pa mon se dodatna motivacija, da dobim zagon za vedno nove podvige. 🙂

Nekoga, ki bi se tak pojavil na razgovoru, bi samo prosila, naj odide.

New Report

Close