Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Za FEDJA …

Za FEDJA …

.. no … zgleda, da sem ga tokrat fejst usrala … Tako prijazno sem povabila Fedjo tu v našo štalco … pa dobim en tak “kick back” … :(((( … Vseeno sem mislila … upala … a le ni tako “govedo”, kot so pravili na onem forumu … Vseeno sem mislila, da je vseeno eno izmed nas … nerazumljenih … ampak vseeno dobrih po srcu … ki smo malenkost drugačni … ampak so nas zaradi te drugačnosti obsojali …

Vidim pa, da je Fedja točno to, kar so ga obsojali tam … na žalost … Ponudiš mu roko … in ti jo odgrizne … :((( … Kako me je to razžalostilo … si ne morete niti predstavljati … :(((((

No … dragi Fedja … Ne vem zakaj si nas tako napadel vseh po vrsti … Smo ljudje s čustvi … mogoče še bolj čustveni kot drugi … in take izjave bolijo … bolijo v dno duše … Jaz še vedno verjamem, da če bi se potrudil ne biti žaljiv, bi se imel lepo tu med nami … ampak … mogoče si tega niti ne želiš … Mogoče sem ga res … močno … usrala ….

Oproščam se vsem mojim so-kletkarjem, ker sem pripeljala (povabila) Fedjo med nas … Mi je iskreno žal … in upam, da mi boste lahko opristili … :((((((

Res močno žalostna, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hej Bgv!
brez veze municijo nucat za take….ti si pa itak za vekov veke naša….in ne sekiraj se.
Čakam ;-))
Sp

Nič nisi ti kriva…naredila si lepo gesto in ponudila roko, če pa jo je nekdo odgriznil, izkoristil…potem je kriv on in ne ti.
Fedja se išče in srčno upam, da se bo najdel-našel.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Evo še mene.

Zgleda da se bom bolj ali manj doknčno preselil sem, na onem forumu me imajo bolj kot ne poln kufer. Ne vem točno zakaj, mogoče sem res tako samosvoj, bolj pa bi si upal trditi, da enkateri pač nočejo slišati ersnice, ampak hočejo lepe in zlagane besede, ki se sicer lepše slišijo, pomenijo ap en nič. In počasi ugovatljam, da na forumu, kjer ni iskrenosti, jaz nimam kaj početi. Upam, da bom tu to našel in da ans bo v tej kletki vedno več…

Aja BGV, oproščeno ti je:-)))

Dobrodošel Spajdi!
Mi smo to že kak mesec nazaj pogruntali!
Sp

lepo. Iskrenost in direktnost sta zelo cenjeni lastnosti z moje strani.
Dobrodošel še enkrat.

P.S.
Imam občutek, da se zgoraj zbira t.i. intelektualna smetana – sami pametni, lepi in brez grehov. Škoda, se mi zdi, da je forum zgoraj že zdavnaj izgubil na izvirnosti…..

Spider…nekaj dni nazaj sem delala “analizo nasih kletkasev”, povem ti lahko samo to, da smo tapravi in smo tisto kar si ti, iskreni, dobri ljudje poleg vsega lepega kar imamo še v sebi…no seveda pa priznamo , se zavedamo da nismo popolni… ampak povej pa mi kdo pa sploh je popoln, po mojem ga ni in pika.
Zato dobrodosel med nami in uživajmo!

Pa če cmoka, da se boš res prijetno počutil med nami;)).

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Spider … upam, da se boš tudi ti našel na tem forumu … tako kot sem se jaz …
Jaz sem se pred časom počutila isto na onem forumu, kot se ti počutiš sedaj … poskušaš pomagati ljudem s tem, da jim poveš resnico … da sprevidijo kakšne so stvari … a oni tega nočejo sprejeti … :((( Žalostno … a tako je tam …

Tukaj pa se tudi prekurcamo če je potrebno … in vsak sprejme kritiko … vsaj upam … Saj vemo, da se imamo radi … in da je vsaka kritika dobronamerna …

Zato .. dragi moj Spider … dobrodošel med nami … :-******

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

SAMO ……………GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR…………

GBV PA PUSTI GA, SAJ BO BOLJE……..

no še ena iskušnja in opozorilo na opreznost za vas pupike…hihihiih

lepa bodi

leta letijo - iščem stevardeso.....

Živjo
Jaz sem se pa zgubil, pa se ne najdem!
LP

Potem pa kar pri nas ostani, dobrodošel med nami in evo, cmoka na lička za lep dan in ne počuti se več izgubljen, naš si samo če želiš-hočeš.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:))) sej je sam en nick vec:)

dobrodošel med dobrimi ljudmi.

Eto, cmoka na lička tudi od mene.

… dobrodošel tu med nami … v naši kletki … Tukaj sigurno ne boš izgubljen … Tukaj si med prijatelji …

Cmoooooooooooooooooooooooooooooka … :-***********

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

No ja BGV

kot sem rekel, lepo da si ga povabila in lepo je da v vsakem izmed nas vidimo dobro ali pa vsaj možnost, da se poboljšamo.

Rad bi pa povedal, da kadar jaz ukrepam, ne ukrepam brez veze. Sem vas nisem dal zato da bi vas dal v kletko ali pa izoliral, samo preproste in včasih neumesne debate, pač potrebujejo svoj prostor. Saj včasih prav paše neumnost, samo tudi neumnost ima lahko zelo visok nivo, lahko tudi višji od same resne debate.

To kar je pa fedja delal, pa ne mara nihče, samo videti je potrebno, da se določenih osebkov ne da spremeniti.

še enkrat poudarjam, da ste super druščina, samo rabite svoj kotiček, ker nikoli niso vsi zadovoljni, tako damo možnost izbire, fedja in osli njegovi nicki, pa so vedno sejali smao negativnost in zgražanje, da pa ne boste rekli, da sem nepravičen pastir, vam dam na pokušino nekaj sočnih in v vednost vseh ostalih, kaj ne odobravam.

Avtor: Fedja ()Datum: 26-03-03 23:45Interneta (“mene”) ne smeš jemati resno….kar pa ne pomeni, (ti, kulturno deprimirana žival), da se za vsem tem skriva GNUS DO TE…. (“Tam se sodelujoči vzpodbujamo, tolažimo, jokamo, če kateri ne uspe, se spravljamo v smeh, razvila so se že mnoga lepa prijateljstva”)….. prazen človek si…..prasica na pladnju mrhovinarjev….dobro si obriši rittvoj šerif

Re: PETICIJA ZA VEČ OTROK
Avtor: Fedja ()Datum: 26-03-03 14:52Ma ja no…. pa koga sploh še boli kurec za rodnost? Mogoče drisko v naših gatah…. si imel kdaj tako hudo drisko, da si si neprestano mislil: “Madona, kako hudo drisko imam letos!… cene planic pa rastejo in rastejo in rastejo in…”?tvojdiskretni ljubimec

Re: Obupan do skrajnosti
Avtor: Dorobo ()Datum: 26-03-03 19:17Ok,- Pištole ni tako enostavno dobiti zato samomor s pištolo odpade.- Uspavalne tablete v dovolj veliki količini so lahko učinkovite, ampak ker najbrž nisi najuspešnejši človek na svetu boš to najbrž zajebal- Prepričan sem da ne znaš narediti zanke zato obešanje odpade- Glede na to da imaš depresije, imaš 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tudi kakšno fobijo, zato si najbrž ne bi upal skočiti z nebotičnika.- Najbrž še živiš s starši zato ti rezanja žil ne priporočam, ker boš najbrž še živ ko te najdejo.Zato ti priporočam naslednje:nag se priveži na drevo z trebuho obrnjen proti drevesu in na hrbtu naj ti piše : “Nabiji me v rit do smrti ker sem pofukan panker naveličan celega sveta”

Re: Obupan do skrajnosti
Avtor: Fedja ()Datum: 27-03-03 09:54Stari, držimo pesti zate (pa…. to nima nič veze z analnim fistingom, če slučajno bereš stare poste, ti umazani merjasec!)….. No, če pa hočeš uprizoriti spektakularen samomor, v štali nastavi rit konju… kmetje sploh ne bodo tako šokirani, kot bi si človek še mislil….Ne bodi no tak driskač….tvoj prijatelj

Re: tipi…kr neki!!!!!
Avtor: Fedja ()Datum: 27-03-03 10:07Meni pa se recimo ne zdi fer da ženske zahtevajo od moških analno penetracijo, potem pa stanovanje ponavadi še cel dan smrdi po človeških iztrebkih…. in potem še pametujejo (npr. “ta vonj je čisto naraven, veš…”, ali pa “če ti ta vonj ni po godu, te bom brcnila v jajce, ti zoprni kurec…”)….Ampak ljubezen premaga vse…. tvoja ninđa

Re: Eno vprašanje za drage dame
Avtor: Fedja ()Datum: 27-03-03 12:24Silili so me k gledanju Hrabrega miška in njegovih avantur.. potem sem pa ratal tak nevarni debil….. “Tista” , ki me je “dobila” pa še danes javka od nebeških užitkov, ki so mene dar…. in naj te ne prizadanejo hude besede, s katerimi te bom neusmiljeno bičal tudi v bližnji prihodnosti….prijetni gospod Tiger

Re: Eno vprašanje za drage dame
Avtor: Fedja ()Datum: 27-03-03 11:20Tako nadute prasice pa še ne! Se ti sploh zavedaš pod kakšnim pritiskom so jajca tvojega nepokretnega, v bolnišnici ležečega prijatelja?!! Mislim, kaj takega pa še ne….. kot da tvoj drek ne smrdi, če me štekaš….Hvala za prijazne besede,tvoj tiger

Re: tangice
Avtor: Fedja ()Datum: 27-03-03 16:27Ne, ne…tole ni “trik kveščn”… Saša misli konkretno… na pravo zažiranje tangic v rit, kar je za ženske pravcata nočna mora, nje posledice pa so akutno bruhanje, driska in kronična zagnojitev vulve…. kar pa ni niti najmanj smešno, saj vse tri posledice ustvarjajo neznosen smrad po bivalnem/delovnem prostoru in s tem sramoto dekletu….ta pa lahko vodi v alkoholizem in pretepanje soljudi!zobe brez kariesa ti želifukotožni Tiger

Zabava mora biti, štos tudi, kakšna neumnost tudi, samo pri tem naj nihče drug ne trpi in naj ne bo prizadet.

Veliko zadovoljstva vam želim

primož

Srečnga pa zdravga!!!

Hvala punce za lep sprejem predvsem za poljubčke.
Že na prejšnjih forumih sem se z vami dobro imel in tudi tukaj sem lepo sprejet zato sem vesel, da sem izvedel za vaš premik v “Kletko” .
Ups Primož je jezen ker imenujemo to kletka, ampak ime je simpatično.: ))))))))

PS:
Da ne bo pomote tisti LP ki ga pišem spodaj ni Lep Pozdrav kod bi mislili ampak je “Leonardo Plemeniti” : )))))))))))))))

LP

To je tisto kar sem hotela od tebe…bravo Primož!

Cmoka, res si dober človek in pika!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hribuc, daj se malo nasmejčkaj, malo življenja daj iz sebe, daj no, prosim prosim, saj vem da znaš in zmoreš…pa boš precej ugotovil, da smo ženske prav simpatična bitja in da brez nas, življenja ni…cmoka na lička da ne boš več tako žalostno gledal u svet, je prav lep…ves to???;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:)))))))))))))))))))))))))) He he … Leonardo Plemeniti … :)))))))))))))))) … Luštno, luštno … :)))

No … dragi Leo … že vidim, da si naš …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Primož … kapo dol … Res si odličen pastir … in … saj veš … radi te imamo … :)))))

Aja … samo to … ko rečemo “naša kletka” (vsaj … ko rečem jaz) … ne mislim nič slabega … v smislu … kot da smo zaprti v naši kletki … ampak … tako poimenujem naš brlogec … kletka … :))) Sej vem, da se čusdno sliši … samo meni je všeč … :)))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Pa ravno zaradi tvojega vabila dotični osebi sem postal pozoren na
” Kletko ” in jo tudi našel. Tako, da tvoje vabilo ni bilo slabo in je privabilo tudi ostale. Enega osebka bomo pa ja prefu…… Ah saj se bo itak naveličal.
LP

Leonardo, Yes, taprav boš…se dobro pocutis med nami…no prvi korak si naredil…sedaj se samo ne smes pocutiti odrinjenega in se hitro vkljuci med nas, pa bo…cmoka!

Če pa kaj zaškripa pa samo reči in pomoč je tu…pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ime ” Kletka ” je prva liga in se strinjam, da je to
neuradno ime ali vzdevek.
Bomo pa videli če se bo prijel med uporabniki kletke.
LP

:)))))) No … vidiš … Zdej si me pa res razveselil … :))))) Kako lepo, da je moje povabilo obrodilo tudi pozitivne sadove .. :)))

Zdej sem pa srečna … :))))))))))))))))))))) :-*****************

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Se je že!
Mi smo kletkaši in pokvarjeni in sprevrženi do kraja ;-)))
Vsaj jaz.
Sp

New Report

Close