Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Za FEDJA …

Za FEDJA …

He he … tukaj je še ena … poredna … :)))))))) ;))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

… bi blo za včasih boljše 😉

Nikitka je samo mimogrede , šiba dalje …

Ja, nekega večera je ata Sprevržko določil to ime…ko se je hudoval na nas…ker nikjer nobenega ni bilo…in to ime nam je priraslo k srcku…to ime je naše…je del nas..in…”našo kletko “smo sprejeli za svojo in to je ljubkovalno ime in mislim, da s tem nobenemu ne škodujemo…še najmanj pa forumu, saj se ve, da je najprej forum…potem pa šele mi…ampak eno brez drugega pa vseeno ne gre in zato hvala Primož, ker si nam omogočil tole našo kletko…cmoka na lička, ker si res taprav…kot to nenehno ponavljam!

Lep vikend in pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

kaj pa če bi dobil ime KONTEJNER !!

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Nikitka, samo šibaj dalje…tako mimogrede…lumpa-lumpasta…kaksen zverinjak…potem si ti zverinica iz Rezije in ne iz gmajnice…cmoka …si pa lumpka ni kaj!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

???????????? Zakaj pa kontejner? V kontejner se meče smeti … :((((((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Sej ne tajim , da sem prav zverinska – kar prašaj une moje gor 😉

… ma saj tudi mačkice so ene sorte zverinice , a ne de , ti sonce pomladansko ?! Veselo sij čez vikend !

Pa ne nooooooooo … mi nismo zverince … :)))))) Imamo samo eno žverco .. ki je pa čisto pridkana … (tu pa tam) …

:))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Mi smo izmečki, perverznjaki , glumači ….., pa še veliko placa je za nove izmečke
kaj praviš ??

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ja … to je res … smo izmečki iz drugih forumov … To imaš prav … Ampak … tukaj … na tem forumu … se ricikliramo … in se prelevimo v … kaj drugega … :))))))))))))))))))))))))) (ni ideje)

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

1- kanta
2- kletka
3- kontejner
4- zverinjak

lahko uporabite :klic v sili , polovičko ,glas ljud.

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

ja reciklaža je važna ::::::))???
hehehehehe

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Polovičko
LP

Prav :
2 – kletka
3 – kontejner

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ne gre, ne gre prosil bi za glas ljudstva!
LP

gospodu Leonardu se je zataknilo pri drugem vprašanju za 20,000,00 sit
porabil je oba zasilna izhoda, zato je v Vas poblika da mu skočite v pomoč
Časa imate do PONEDELJKA

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Čakaj, sedaj moram pa vse prebrati, da bom sploh ugovotila zakaj gre pri vsej stvari…cmoka!
Štumpi, vidim , da si že v elementu…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja ni dvoma, kletka je in kletka naj ostane in pika!!! Saj tako vsi čutimo, ali ne???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

kolikor vem, smo tuki v kletki, ko smo pa pri nas pa v gmajnici.. mislim :))) Jest se s tem čist strinjam.. kletka v gmajnici :)))))

Točno!!!! kaj se pa sploh.. grejo matr :)))))

živjo SončeK!!!!

Hojla Jani…se sedaj se smejim…ko pomislim na “tvojga mačkona”…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

tuki je kletka!In to samo do 16.ure!
Potem gre folk pa domov dokončat tisto,kar tukaj pripravimo ;-))))
Sp

A Franci je pa že pozabljen,kaj :-(((
Sp

Točno1Preimenovat nekaj,kar že ima ime.Saj Staljina ni več..:-)))
Sp

Ne, Franci je zakon…ker je taprav lump za tole kletko…te tako lepo okrog prinaša, da se mi sladko smeji, ko se huduješ nanj, ampak un mačkon od Janija…tist je pa ta težka kategorija in poglavje zase…zato nič bat…še vedno sem nora na Francija!
Si kaj priden…in lepo, da skrbiva za kletko danes popoldne oba…in tako bo do ponedeljka, ne???
Bova kaksno uspicila…sedaj ko imava kletko samo zase;))?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close