Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Za Jacka in ostale …

Za Jacka in ostale …

… hja , ste mi fino posvinjali mojo grozilno temo , zdaj se me itak noben več ne bo bal …. ma kaj naj naredim z vami ?!

Klinc , na kostanj grem …

Niki ( z uhi po tleh )

a k meni?

leta letijo - iščem stevardeso.....

A si dala tisto sranje gor…ne mislim rit…ampak,tisto,kar sem ti mailal?
Da ti lahko tud v živo jezik pokažem in na LB neki dam!
😉

A je že pečen ?

… že letim …

bi najraje pristala???

leta letijo - iščem stevardeso.....

Not yet !
Ma bom , no , samo mi mora uni moj strokovnjak malo pomagat … hehe … je reku , da gre po cigarete , hehe , ….ma ga še ni od nikjer ….

Jacky , enga na AJ …

niki če ti bo kdo težil samo povej pa mu bom jebal mater pa vso familijo za par generacij nazaj, če pa to nebo dovolj pa mu bomo zlamali čeljust, obrnili kolena nazaj, pa komolce porinli do ramen…za namenček pa lahko še avto skup zlamamo pa se poserjemo pred vrata!!!!

za boljše počutje :*

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

uffff…ki se zdaj..ko si tak nadraženi????????

leta letijo - iščem stevardeso.....

.. na mehkem pouštrčku , ob kaminu , svečke , dišava in tvoja poezija …
a bi lahko bilo kaj lepšega ?!

Od kdaj pa ti ješ pečen kostanj ???

cmoka moji prijateljici , ki je že pozabila name

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

hehhe

mater maš dober sladoljet

leta letijo - iščem stevardeso.....

… ej , pa ti si moj !
Eko , tudi jaz javno priznam , da si od takrat , ko so te tist tvoj bicikl , pa une korenine in deblo skor spravli na uni svet … jao , če samo pomislim … no , si pod mojim posebnim materinskim varstvom !

… za boljše počutje … ja , hvala , nooooo … *

… ma nisem pozabila nate , kako bi mogla !
Daj , drugi teden bom ful v Lj , pa če nas bodo spustili iz KC pred večerom , pridem kaj k tebi , okej ?

Bodi mi fajn !
.. aja , kako kaj Aqua park 😉

Ma sej smo res svinje ja..sam svinjamo..bemo..kva bo z nami..jao..jao..se dobro da smo zaprti u kletki;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A kar Primoža določmo,da nam bo drek ven kidal?saj serjemo tudi ne?
;-))))

… kraljica živali . Tako !

Njam.

Posebno njena rit!
😉

… pa tudi jaz rabila , moja Chanel pravzaprav 🙂

Kdo se javi ?

franci.
Če ti ga uspe zbudit.
😉

Dobra ideja.
Samo za kaj pa se on javi ?
( sklepam , da za hrano in prijateljevanje z našo Jasmino ex. Elizabetko, mačka potepuška še zdaj v tem mrazu cele dneve in noči prečepi v jasminu )

Aja..sorry.Sem zamenjal za Betko,ja.

Stegno !
Suho .

jaz mam rajs mladica..mmmmm..lacna sem

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

…a je tista okroglina rit..al stegno?
😉

A praščka , kaj ?!

Ben , ja , saj so tudi meni mlajši bolj všeč 😉

New Report

Close