Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Za Janija……razlaga za ostale…

Za Janija……razlaga za ostale…

Tkole !
Ker je tuki navada, da se vsem , ki ne sledijo, posebej obrazloži zadevo, v najkrajši obliki, bom tokrat storila to tako, kot veleva naš hišni red !
Ekola Jani ! Zajček ni in nikoli ne bo ” gosposke ” sorte zajček. Zajček je čisto navaden , prijazen in vljuden primerek gmajnarskega življa. Navajen da ga mučijo, delajo z njim ko svina z mehom, ga teptajo in hodijo po njem, ter odpirajo odkriti in divji lov na njega……. K sreči je zajček definitivno v izključni lasti svoje čebelice, tako, da vedno najde svoj mir in se lahko skrije čebelici za hrbet. Tam, je najbolj varno zavetje !
No, in ker je bilo rečeno, da je zajček tako kot ostali povabljen na veselico na gorenjski konec, je pač zajčku ušla misel, da je tisti konec bolj švoh z darežljivostjo. Bog mi oprosti, ampak muca je to krasno zanikala, njena iskrena darežljivost , je zajčka spodbudila k zamisli, da si bo vendarle morda le, drznil kdaj stopiti na gorenjska tla.
Tko, zdaj pa grem na varno, lov še ni končan, pa mislim , da tudi ne bo še tako kmalu……….

deževni pozdrav,
zajček
gozdna pot 13

sprejemam le pošto ljubeznivih oseb…….

Orka duš! Zajček! Kaj ga pa zdej biksaš????? Madona! Zdej sem pa jezen! Orka dindijo!

Tkole: Nihče ne bo rekel, da smo Gorenjci škrt narod. Garantiram, pa makar sa svojim životom, da smo Gorenjci bolj darežljivi, bolj gostoljubni in bolj prijazni kot pa gosposka Ljubljana. Bog mi je priča, da sem to mel že priložnost spoznati. In zato, spoštovana gosposka, se bova z muco pošteno potrudila, da vam dokažemo čisto nasprotno.

Zajček, kar se pa tiče tvoje gosposkosti, sem pa čist prepričan, da nisi :))) pa tudi to, da lov nate ni odprt :))) če pa že bo potrebno… lahko se skriješ tudi za moj hrbet 🙂

Jani skoraj ni nič več jezen :))))

Jani, samo takole glej :
POŠILJAM TI ENEGA VELIKEGA LUPČKA ! ! ! ! !

zajček

POŠILJAM TI ENEGA VELIKEGA LUPČKA ! ! ! ! !

Jani 😉

heheheh yessssssss a jim bova dala vetra,tistega pravega gorenjskega..hahahaha sej ti pravim damu naujo hotl.Boš vidu.Gosposka raja heheheheeheh.Ej žabice jest vas mam itak vse rada.Ste mi res pri srču zelo zelo.Ste res fackoti.Ma sem se šest dolgih šolskih let počutla med vami kot doma.Pa še ulala… še zdej,se ta leta študijska kar vlečejo in vlečejo…ma jest kamorkoli pridem se počutim kot doma..bemti dalmacijo pa itak sanjam sanjam…

Ma nimam res slabega občutka niti ga nisem nikoli mela….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ha, ha, da te pobere….
gosposka,
žabice,
juh,
no, bomo videli…………ha, ha, se bosta kar malo namatrala, ja, ja !!

ejga za naju tamala malca.Ha boš že vidla močvirka.hehehe cmok!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zajček, pa mi mamo tooooooooooooooooooooooooooooolk radi žabice.. sploh žabice… žabone malo manj, to je res, ampak… žabice… če so ta krščene še tolk boljše… mamo pa na Gorenjskem full radi… in.. ni jih čez žabice……

Jani ma rad… juho hehehehehehehe

He, he, močvirka, he, he…..
za crknit…………………………
no, si grem zdajle tole zapisat, in če mi bo všeč, dobita javno pohvalo, toliko pa sem pošten zajček….

Zajček sej veš da te obožujem kajne mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmcccmmmmmmmmmooooooooooooooooooooookkkkkkk!!!!*******************************+

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

muca, mal bova morala merkat, da jih ne dobiva okol kepe 🙂 sploh pa jest, če grem jutr…. grc… ne jest ne grem jutr.. ne .. zdej bom pa tepen :))))

No, to pa res dobro vem, ker tudi jaz tebe, to pa ti tudi že veš !
Cmooooooooookkkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Njet, Jani, ne bo šlo !
To, da je odprti lov na zajčka, to že nekako razumem, ampak njet, u župo me pa ne boste tlačl in pika !

Jani ni nikoli omenil, da bi delal kakšno zajčjo juhco… ali celo žabjo juhco… no, priznam, res je blo enkrat govora o zajčji obari… ampak, to je blo čisto v drugem kontekstu, tako, da tega ne bi omenjal tukaj…

Jani ma najrajš orenk čorbo!

Ha, ha, tole mi boš jutri osebno pojasnil, ha, ha pa te imam !

A spet nimate šefice danes, razpuščenci razpuščeni, kaj ???

Zajčk’ kwa to… pojasnu?

Ha jest pa vem,da gorenjci radi jemo orenk čorbe.Pa kak štikelc mesa al pa kobase more not plavat.Ampak plavat,ne da samo pujsek čez teče.se mora not orenk namakat!! heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kako bi ne bi kuhu župc !

He, he, he, se reče čorba za direkt na žlico.
Občasno jo papam tudi jaz….drugače imam pa raje šnicl, pa makarone, pa kromper, hehe…

Samo nikoli ne morem brez
solate……

jest pa juhce..hehehehehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hehehe, muca….
jaz zdajle kuham makarončke veš, pa tisto boloneze…..

o a res..uh jest pa brez ideje ma bomo kar hujšal dons.hehehe

hmm nekej moram pogruntat…hmmm he že mam..kanelončki s sunko in sirčkom…pa solatka…pa juho tud že mam skuhano govejo…hmm kaj naj z
zraven dej povej…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

a misliš sladico ?
puding, je najhitreje.
v govejo juho bi pa jaz kašo zakuhala, mljask, samo če jo imaš ..

New Report

Close