Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Za Janija……razlaga za ostale…

Za Janija……razlaga za ostale…

ej, muca ti bom čez vikend poslala en ful dober recept za pecivo. Otroci in starši umirajo, tok jim je dobro, pa je enostavno…oki ?

če nimaš .. jo pa nardiš :)))))

.. mal plonkam ideje za kosilo 🙂

B.

Hej, Barbi, živjo !
Ja saj jo naredim večkrat ! Mi je tok dobra . Pa une dolge nudlne imam tudi rada noter, korenčkove :))))))))

seveda maš rada korenčkove :))) sej si zajček 😉

doki.
Mene zanima poleg kanelonov,kaj bi pasalo skup.Juhico,vem,sladice nič,k smo itak predebel..hehehe hecam se.ampak.za sladico povej.Če je piškotna zloženka s pudingom potem jo poznam.ja tud pr men umirajo,še posebno če vmes dodam malce čežane-goste.Pa puding pas smetanco zaključim na koncu.Za podlago so pa albert piškotki,in če vse to skup še dobro ohlajeno ponudiš..hhhh mmmmmmmmmmmmm obližejo še prstke.

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ne, ne gre za piškotno zloženko. Je eno pecivo, boš videla, cool.Ja jaz zraven kanelonov dam samo solatko, ali pa kako omako če mi ostane od prej…Ja, čežanca je tudi zakon, no zraven delam jaz tiste no, kako se reče, čaki, aja, krompirjeve ocvrtke huh….

Evo , jaz sem danes vsa mehka in ljubezniva , pa pošto sem ti tudi že poslala !

Nikitka sovraži dež !!!

Čemu je treba se zahvaliti, za vso mehkobo in prijaznost, ki danes veje iz tebe ? Sumljivo, ma ja ni Brusko kje tam ?
Yap, kaselc sem že napadla…

Zdajle moram poniknit, je čas kosila.
Odgovorila sem ti že !

Aja, tudi jaz več ne maram dežja, razlogov je več!

Dež pa tako lije tukaj, kot ni še od časov, ko je bila prvič kronana kraljica Elizabeta!

New Report

Close