Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Za katero boleznijo trpi Janez Janša?

Za katero boleznijo trpi Janez Janša?

Laganje, sprenevedanje, sum da mu sledijo, da mu ostali vse podtikajo, žaljenje, primerjanje drugih znanih osebnosti s teroristi, nonstop kritiziranje drugačnih..

A je to depresija, shizofrenija, psihoze? Ali pa nič, in se samo dela?

Sicer mi ni najbolj simpatičen, ampak bolezni pa ne privoščim nikomur.

Je pravi absolutist. Po moje ima večvrednostni kompleks – samo jaz, samo jaz, samo jaz, pa dolgo nič zelo dolgo nič, potem pa mladički, za Urško pa ni več prostora. Mogoče kdaj, če ga kje kaj zaščemi.

Ampak saj je že v letih – ha, ha -pa mu bolj dol mahedra,

on ima antisocialno (psihopatsko) osebnostnjo motnjo —> beri spodaj
http://www.karakter.si/du{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}A1evne-motnje/osebnostne-motnje/antisocialna-osebnostna-motnja

nova
Uredništvo priporoča

Torej če je človek bolan, je mus da trpi?

Jp jp, in take vernike rabijo jajoti…

Demenca

Obsesivno-kompulzivna motnja?
http://www.institutsatori.si/OBSESIVNA_KOMP_OSEB_MOTNJA_-_splet.pdf


Nič on ne trpi. Mi trpimo zaradi njegove bolezni.

A SLUCAJNO UZIVAS OB BRANJU TAKIH IN PODOBNIH DEBILNOSTI!!!!!!!

A NI TOLE ZE MAL TUMAC?

komu je bilo tole namenjeno? V tem postu ne vidim niča žaljivega, kaj ima tu moderator veze?

vsega se je naučil od tvojih….Ker je bolj brihtne narave, ste mu tudi tokrat fauš,
da se zna braniti….raje razpravljaj o Jankoviču,. tolpi 571, sodstvu,…
tam laži dosežejo naj višjo stopnjo primitivizma….sicer pa Slovenec ne more sovražiti Janše

vsega se je naučil od tvojih….Ker je bolj brihtne narave, ste mu tudi tokrat fauš,
da se zna braniti….raje razpravljaj o Jankoviču,. tolpi 571, sodstvu,…
tam laži dosežejo naj višjo stopnjo primitivizma….sicer pa Slovenec ne more sovražiti Janše[/quote]

točno tako! brihten je on za sebe. za ljudstvo namreč ni naredil niti ene dobre stvari!

Sej vsi vemo za katero bolezen ima oblast, ki je zrcalo ljudstva. In sedaj imajo to bolezen že ljudje. Dokaz je najti kar v slovenskih novicah, v anketi, kjer sprašujejo ljudi, kdo je kriv za nastalo politično krizo (politična kriza je nastala zaradi Vebrovega odstopa, saj SD ni vedela, če bo ostala v koaliciji ali ne – SDS je v opoziciji in zato nima nobenega vpliva na koalicijo, oziroma sploh ne more biti kriva za politično krizo koalicije).

Seveda pa ena tretjina ljudi meni, da je za nastalo politično krizo koalicije kriv Janez Janša.

Če to ni znak, da je ena tretjina ljudi mentalno zaostala, potem res ne vem kaj je.

http://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/v-sloveniji-politicna-kriza-glavni-krivec-zanjo-jansa

to je paranoidna shizofrenija, se mi smili njegova žena in otroka..problem je s takim bolnikom..

Tip je sociopat, čisto preprosto.

Se mi pa “smili” Urška, taka čedna in izobražena punca pa s takim starim sociopatom. Ampak očitno ji tak paše ker ji paše denar in pozornost (pa četudi negativna).

Janša je nevarna oseba za državo in ljudi in tak človek sploh ne bi smel bit v parlamentu. Pa ne zato ker je desničar ampak zato ker je psihopat.

Zato vsi tisti ki tako šinfate Cerarja in njegovo vlado, lahko ste samo srečni da imamo za premierja nekoga ki je zdrav v glavi, sočuten, človeški in nepristranski. Boljšega od Cerarja nikdar ne bomo dobili.
Če pa bil bil danes Janša na njegovem mestu bi nam pa trda predla.

************************** § ▲ !

Nekoč smo takim in podobnim osebnostnim motnjam rekli kar žlehtnoba.
Zdaj ima pa že vsak pojav svoje ime, od čustvenih vampirjev, preko narcisoidne motnje, do mejne osebnostne motnje. Če laže, pripisuje drugim svoje napake, za nič ni odgovoren, manipulira in ponareja dejstva, potem je en navaden psihopat, tako kot smo rekli ekstra žleht ljudem.

komu je bilo tole namenjeno? V tem postu ne vidim niča žaljivega, kaj ima tu moderator veze?[/quote]

res ne?
potem moraš bit pa hudo bolan.

Danes me je s5 prepričal, da ima Murglomanijo, med drugim.

Neumni so mediji, ki mu še vedno nastavljajo mikrofon. JJ je že leta nazaj izgubil razsodnost in kompetenco. Takšnega tepčka družba izloči tako, da ga ignorira. Žal tudi mediji niso več tisto, kar bi morali biti, pač pa predvsem manipulacija …

Ma nek svoh sociopat je. Jaz mislim, da nosi en mocen kompleks manjvrednosti, ki se navzven kaze kot potreba po igranju zrtve in iskanju sovraznikov, ki ga ogrozajo na vsakem koraku.

Je pa na dosti nizkem nivoju komuniciranja, taktnost mu je spanska vas. Govori v stilu, ki ga razumejo za svojega in ocitno podpirajo le manj ozavesceni ljudje.

Je pa tudi res, da ga leve elite dejansko onemogocajo, ker se bojijo za svoje mreze, vendar sem preprican, da se najbolj onemogoca sam s svojimi izjavami in delovanjem. Le z malo vec inteligence in taktnosti bi ze zdavnaj premocno vodil Slovenijo.

Shizofrenija.

Zraven pa se zlehtnoba in paranoja.

Podpis.


Tudi pod tole podpis.

To bi moral pa Strice iz ozadja vprašat kaj je to za ena bolezen, ki buta JaJa-ta v glavo. Mogoče pa….. Palček iz Murgel ve, kaj se mu dogaja. V glavnem, težek primer.

Deluje malo kot Mom, narcisoidna, histrionična, nekaj v tem spektru. Ampak ne vem, če je res tak, mogoče samo igra, ga ne poznam zasebno. Ker politika takšno obnašanje nagrajuje, ne smeš svojih napak priznat, vedno se morš delat, da imaš prav, kriv ne smeš bit nič, vedno mora bit zarota, da ljudje v tebi vidijo mesijo (vsaj nekateri). Pa si na konju. Zato pa je tako dolgo na sceni tip.

V vsakem primeru pa ni po obnašanju normalen.

Ovira državo /večino nas/, stranko>iz mojega gledišča, vse desne stranke, vse leve stranke verjetno tudi družino in sebe.

New Report

Close