Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Za lepo jutro, ZATE!

Za lepo jutro, ZATE!

ZATE
Si moja zadnja in prav misel dneva.
Si moje vse, si moja bolečina, si moje sanje,sreča,strast in jok;
Si moja resnica in ta je kruta.
Ko te najbolj potrebujem ob sebi, te ni, ker je pač takšno življenje, si ob njej. Ko se smejim se spominjam nate in smejim še zate. Ampak vem, da nekoč se bova smejala – jokala skupaj, se bova igrala in postala eno.
Do takrat pa me sanje držijo pokonci in vsak dan si želim le to, da resnica postanejo sanje in v sanjah odplavava tja, kjer domuje sreča samo za naju dva!

No, da je tole še kako resnično vedo povedati vse ” ljubice”, sama še nisem bila taprava ljubica, zato si lahko samo mislim kakšna radost ali tpljenje je to?! Ne vem?

Dobro jutro dragi moji. Naj vam jutranja kava lepo nežno steče po grlu in zamislite si, da je tisti požirek nekdo, ki Vas boža in ga imate najraje ob sebi. Ja nekam nežno-romantično sem razpoložena v temle zgodnjem jutru.
Lepo jutro, še lepši dan in pustite se kaj presenetiti, kajti presenečenja naredijo življenje še lepše in bolj polno.

pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Dobro jutro,če je pa to namenjenu tudi(ali še posebno) meni,mi bo pa kar greben zrasel!
Sp.

hojla
kaj pa čakaš??????leta minevajo….hihih

poglej kaj vse bi potem lahko slišala od svojega ljubimca naprimer:

oprosti danes ne morem
oprosti z ženo greva k tašči, ki ima rojstni dan
lahko pridem ampak samo za pet minut
danes ne morem, ker moram otroke peljat v živalski vrt

in še in še…..

ampak ljubljena pa bi bila…

pa-pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

Dobro jutro tudi tebi dragi sprevržko, če je tole namenjeno tebi, ne vem, veš ti, dovoljeno pa je sanjati in zato kar prični.
Eno cmoko!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Lahko bi ti odgovorila, kaj pa čakaš ti, pa ne bom tako nesramna!

Kaj pa čakam jaz, ja ali se ne bere, vidi…???? Ja TEBE!!!
Ves čas že čakam tebe, tvoje besede, tvojo pošto, ampak ne in ne, znaš pa, veš to? Ko pa končno dobim par tvojih besed, pa tole….

Dragi moj, poboljšaj se, drugače ti bom ušla!

Ljubljena , zaljubljena… to pa sem, nič bat!

Pa kljub temu, da tvoje besede niso bile najlepše v temle še vedno zame lepem jutru, pošiljam tudi tebi eno cmoko, samo mojo in tapravo!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Na, čeprav to sigurno ni namenjeno meni, ti vračam lepe želje, predvsem pa želje po prešenečenjih…. saj jih imava obe radi, ne?! Ena jih rada sprejema, druga pa “aktivira”…:-)
Pridna bod’!

Lahko bi kar napisali : žverčka je sonček, sonček je žverčka in mislim, da bi s tem povedali vse. Vsaj midve veva kaj mislim s tem.

Za ostale pa, nič bat, nisva eno, sva dve osebici, poredni in nagajivi, pa tudi zelo pridni…

Pridni bodiva, pa ali sva sploh lahko pridni?

Eno cmoko še tebi!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Katera je katera?Vesta,malce omejena hribovska pamet.
Lep dan obema
Sp

Pravzaprav mislim,da bi bilo lepše,če gremo malo na prekrasen gorski zrak,no saj jaz mislim,da mi ne bi nič škodil.
Sp

Jaz sem jaz, ona je pa ona.
Prav?! Če poznaš eno, potem se ti druge ni treba bati… ni tako, SončeK?!
Cmoka obema, pa še enemu “zgubljencu”… on je pa itak ta prvi, jasno?!
:-)))

Vem,vem,da ne moreš biti istočasno na Koroškem in Gorenjskem,pa vseeno…
LP
Sp

DARYU!

………….žverčka je sonček, sonček je žverčka …………

VSAK TRENUTEK BREZ TVOJEGA SMEHA…JE ŽALOSTEN,KOT PTICA BREZ KRIL,
NOČ BREZ TVOJEGA ISKRENEGA POGLEDA…SMRT V MOJIH ZALJUBLJENIH OČEH,
VSAK DELČEK MOJEGA TELESA,NA KATEREM NI ČUTITI TVOJEGA DOTIKA…PEČE KOT RAZBELJENA ŽERJAVICA,
DLAN, V KATERI SE NE PREPLETAJO NAJINI PRSTI…OVENI, KOT ROŽA BREZ KAPLJICE VODE,
USTNICE,KI SE NE SPAJAJO S TVOJIMI…RAZKADIJO MOJ NASMEH, DA ZA VEDNO IZGINE,
BESEDE, KI SE IZGUBIJO, KOT ODMEV,KER NI TVOJEGA DGOVORA…STOPIJO MOJE SRCE NA TISOČE STEKLENIH SOLZ,
IN KONČNO ŽIVLJENJE BREZ TVOJE LJUBEZNI…SAMOTA ZALJUBLENJE DUŠE,BREZ IZHODA IN …

hmmmmm kaj na pa sedaj naredim ?????!

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ja, cmokni me!!!
:-)))))

…misliš?! :-)))

Ja razo,bi bil verjetno že čas,če ne jo bom jaz!
Lp
Sp

In mene tudi!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja kot sem napisala sva eno, ampak imava še vedno vsaka svoj jaz.

Joj, danes vas bova pa čisto zmešali, pa saj smo itak zmešani vsi. Ej sprevržko samo merkaj, da tudi danes ne boš tako zanič mešal, da se ti bo zažgalo kosilo…

cmoko vsem!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sprevržko ti se kar tolaži, da veš, mogoče se pa motiš in sva lahko povsod, saj veš če sva eno …

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Danes je pa jota na meniju.Ta ni tako delikat!
Cmok
Sp

Dobro kuhaj in še bolje mešaj, mene pa tudi kličejo obveznosti, ampak se vrnem, kot vedno.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close