Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ZA LISJAKA……

ZA LISJAKA……

Živjo lisjak !

Ker si lepo odgovoril, vendar se tema ” gor jemanje ” prepočasi odpira, ti bom odgovorila tukaj. Čeprav nisem imela več namena diskutirat okrog tega. Pa vendar dopuščam možnost, da le nisi bil ” zloben “…..
Hja, se lepo sliši tale Haselein, zdaj vem kaj pomeni…..hvala !
Na ostalo pa ti ne vem kaj reči, saj ti pravim, da so mi nick izbrali moji prijatelji tukaj in res nima nobene veze z mojim izgledom.
Nekaj je res, morda je človek sam sebi glede svoje zunanjosti res slab sodnik, ali pa tudi ne….
In ker sva nekje v sredini končala z temo o najinem prijateljstvu, ti tu podajam šapko v znak tega najinega prijateljstva, čeprav sem še zelo skeptična do tebe, kdo pač si, no pa bomo videli……
Pravzaprav se mi dopade tvoj miren način komuniciranja, kljub temu, da si me razjezil…pa si potem popravil :)))))

lepo se imej
zajček

Poljubljam šapko,cenjeni zajček.Hvala!

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

.. o zajči :))) ti si pa res najbol prijazen zajči .. kar jih poznam :)))))

veliiiiiiik sončka ti želim .. hmmmm .. čeprav bo kmalu nočka …

B.

Hej, Barbi, he , he, zajček ti pošilja najlepše želje za v novo jutro :)))))))))))

Pa še cmočke::))))))))))))))

Enako ! Cenjeni lisjakec!

NO.. jest gledam.. glih nisem ziher.. za kaj se gre :)))) sem pač mislu.. SAMO za kisjaka… pa vseeno.. lep večer…. vsem skupi 🙂

Jani zdejle neki dol vleče.. pa bo trajaaaaaaaaaaaal :)))

Včasih tudi podivjam, pa sem podivjani zajček :)))))))))))))))

Ja, a ne boš obnove napisal, ko takrat :)))))))))))))))))
p ni blo nič jasno :)))))))))))))sploh !

Tudi tebi hvala :))))))

Ampak.. ti paše.. podivjnai zajček :))))

JTLC!!!

Tako obnovo lahko človek napiše samo enkrat v življenju :)))) zato.. se niti ne bi spuščal v vajino debato z lisjakom :))))

Jani bi rajši še kakšno o ljubici :)))))))))))))))))))))))

No dej no..jest tko rada poslušam….se jeklena ljubica dober počuti ,pa prede tud tko kot se zagre al..se še privaja…????

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

a ne da ji 😉

včasih morjo tudi zajčki .. podivjati :)))))

oooooooooooooo 🙂 .. bom jest te želje že v posteljo sabo vzela, da bodo do zjutraj lepo na toplem :)))))

B.

Ja, pa lepo se pokrij, pod tuhno raje in posluši, zunaj dežuje veš .
Jutri bo pa sonček :)))))))))))))))

ooooooooooooo … in kdaj nas zapelješ en krog s to tvojo .. lubico :)))

A zato, ker je juhuhu, ko zajček podivja ? Pa se ga pol vsi tako bojite, ko zajček postane pogumen? :))

Ja, sem mislila, da boš zadevo neobveščenim obnovil, tako kt prejšnjikrat, ko pol še tok pojma niso imeli kot prej, meni pa so krokodilje solze smeha lile…..mislim ej, je bilo tako smešno kot že dolgo ne.
Zato je dobro obnove pisat ! :)))

ZTLC !!

To bi pa rad videl, kako zgleda, ko zajček podivja.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

He, he, ja, ej, bova šla enkrat na kavico skupaj veš, pa boš videl :)))

aha .. bom vse luknice pri kouterčku zakrila .. no mogoč eno pustim .. za kak nenapovedan obisk :)))) .. ampak želje bojo pa vse ostale .. pri meni 🙂

uh .. komaj že čakam jutri … sončeeeeeeeeek 🙂

B. ima fuuuuuuul rada sončka 🙂 .. no sej proti dežnim kapljam tudi nimam nič, sploh takole zvečer .. grem na podstreho in poslušam .. tok tok tok :)) kako nabija po ceglu :))) … samo imam pa sončka velik rajši 🙂

Ja, muca pa jo je res zbrisal ): tale lisjaček ! Kako me lahko taka smola doleti ! In to sedaj,ko sva postala prijatelja za vedno!

ko zajček podivja je …. podivjani zajček ;)))

A pri tebi tudi tako zelo pada zdajle?

čaki grem gledat :)))

New Report

Close