Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ZA LISJAKA……

ZA LISJAKA……

Hudo podivjani in ne več razigrani !
Takrat bežite gmajnarji na varno, kolikor vas tačke neso :)))))

;)))))))))))))))))))))))))))))))))))

jaaaaaa .. ful pada 🙂

veš sem si dala gor CD od Cesarie Evore, ko smo z muco in mišonom tam na drugi temi tolk debatiral o tej muziki .. tko da nič ne slišim, kaj se zunaj dogaja 🙂

aha .. takrat zajči ne izbira besed .. samo udri po siromaku … mi pa vsi v kot .. pa na drevesa .. pa sabo zaloge za cel teden :)))))

Ja, jaz tudi brez muzike ne morem, kadar tuki bingljam za ” kostnom ”

kostn = računalnik ! :))

kako pa da ti še nisi v horizontali, Barbi ?

eh, nč se sekirat, ko ga boš najmanj pričakovala .. sigurno pride :))))

a ni ponavadi tako …

Joj, ne, ponavadi me korajža hitro mine :)))
divjanje je vedno kratkotrajno :), sledi premirje…..

Sliši se kar hudo. Skor ne morem verjet, da je lahko zajček tak.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

hahaha .. ma jest nikoli ne spim pred dvanajsto .. samo danes sem po dolgem času zvečer tuki .. 🙂

ja sej je tko .. da nikoli ne vemo kolk časa bo trajalo .. pa se zasiguramo 😉

hmmmmmmm .. eh .. to se samo sliši tko .. ker.. drugač je tale naš zajči najbol prijazen zajči .. daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaleč naokrog :))

Mišonči, saj nisem, samo hecam se. Malo vas strašim :))))))))
Prav ljubezniv zajček sem, prijazen……..sama milina:)))))

Ja, sej..
Barbi *****************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************Tko !

Z kakšnim presenečenjem lepim ?

sej ja :)))))

kar je res je res 😉

Sigurno je prav fleten lisjaček :))

ma lisjački so vsi fletkani .. jest mam doma enga :)))

zajči .. zdej pa jest grem … počasi .. lepo nočko tebi in vsem ostalim 🙂

Nočko Babi!!!!

Ja res ja…sama nežnost….kr verjemi…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja…s šopkom belih travniških narcis skupaj s pozdravom za dobro jutro.Vse so še v popkih in se ti bodo v teku dneva odpirale ena za drugo in širile svoj lepi vonj po prostoru 🙂

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

Dobro jutro!Jutro naj se spremeni v lep dan v katerem boš uživala v stvareh,ki jih imaš rada.

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

Prijetno, prijazno in sumljivo……
hehe, veš, narcise imam zelo rada, pa zdaj študiram od kod veš…naklučje?
Hja, si pa lepo napisal !!
In katere rože imaš rad ti ? :))))

Vse! V vsaki najdem nekaj lepega.

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

Prav ! Potem naj danes zate cvetijo in dišijo vse rožice 🙂

New Report

Close