Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Za Marijo in Zajčka

Za Marijo in Zajčka

A meni pol ocvirki ostanejo?

men se zdi , da so je pr niobči ostal mau regrata z ocvirki , hehe pa je res bil tko narejen.

Regrat z ocvirki ..toplo zabeljeno…to je zakon!
S krompirjem ni tolk dobro…čeprav..zdej,ko je vse belo zunaj…bi pasal kakršnkoli!

Ej vidva, pa še v trdo kuhano kurje jajce

Sem mogel tako napisat, da se ne bomo spraševal čigav jajc hehehehe

Točno!na jajca smo čist pozabli!!!
Pa kako se je moglo to zgodit,bemti!?

Vsak mora nekaj dodat. Vidva ocvirke, jaz pa jajca hehehehehehe

no jaz samo s krompirčkom , jajca kar obdržta :)))

Še fehtala jih boš enkrat!
😉

:)))))))))))))))))))))))))))))))
oven …….trmast

Si hotla rečt ovca?

Sami ovni, mejduš

Nas je tud neki takih,kr vodo nosmo…..

Bi blo bolj če bi pir hehehehe

Al pa vino!Pol ne bi bli vodnarji nebesna znamenja,ampak vinarji!!!!
To bi blo zame!!!
🙂

hja lohka sem ovčka krotka in mila ,
lohka sem oven divji in hud ,
lahko sem pa zajček moder in priden.

Vse se ponuca za v lonc!
😉

Oven na ovco mmmmmm – I like it

hehehe
*********

**************** ;o)) *************

lubčka…dijo

čauči

… jest pa ribica, pa ne zlata, ampak una … saj veš, tista, ki jo je nekdo vprašal, zakaj je tako debela, napihnjena, ali se je preveč najedla, pa je povedala, da jo je ujel en …. kwa pa vem kdo …. lohka tudi štromsi, pa jo nato spustil, ribica pa ke vanj: kaj pa želja, si nisi nič zaželel, on pa: ma ne serji ……… in … no, b’l ena taka ribica bi lohka bila jaz ……

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

jest se pa že ne pogovarjam tako grdo. Štromsi bi rekel: ti si mi bila želja ko sem te ujel. In te zdaj pustim na svobodo

Pa lupčka bi tut dal

CMOKA

Ma duša moja zlata, dej lubčka, dej, sem pa v mislih imela ta domačega štromsija, nič hud biti ! Vem, da bi me ti še malo pobožal, malo pocrkljal, potem pa v vodo nazaj pahnil in si mimogrede mislil … na, pa je šlo še eno kosilo po vodi …….. ha, ha, ha :-))))))))****

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ne kosilo, ampak sex hehehehheehheeheh. Riba je pa RIBA

New Report

Close