Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek za moje frende..poučno

za moje frende..poučno

hmm….a veste, kaj sem ugotovil……..da moški, ki uporablja kondome pri “tisti” stvari, DALJ časa zdrži….ufffffffffffffffffffffffffffffffffff

sam tolk v vednost……hehehehhehe

leta letijo - iščem stevardeso.....

Bom probu prec……
;-)))

ta teorija ne zdrži praktičnega preizkusa :-))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

bom poročal kasneje……
;-))))

a to iz svojih izkušenj??

A dej ?!

Probava?
😉

PLB

:)))))))

A lahko premislim ?
… da ne bom tuki javno ….

:-))
A mar niso kondomi tko nagravžni, da raje ne kot pa…………………

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

nagravžni??????????????????…..a takrat, ko niso več v uporabi….hihihiihihih

drugače pa….a veš so taki, mehki,trdi,grčasti,sluzasti,sugi,svetleči,preluknjani,dišeči, aromatizirani………

no…te je zamikalu?

leta letijo - iščem stevardeso.....

ne.

hehehe, pr men je mal drgač kot običjano:
če rečem NE, je to tudi RES ne !

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

jaja……….lepo, bi rekel sašek…………..če se mal fino delaš….hihiihihi

srce, resno…upsss…sicer ti raje napišem …..grrrrrr….spet ni tvoj mail pravi………daj no…

leta letijo - iščem stevardeso.....

Razi kot zgleda nič ne bo:)))))

moj mail nikoli ne dela težav vsaj ene 30 ljudem :-))))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

upssssssss…no ja me ja mal zaneslo….sam kej morem, če si pa ti edina, ki me še zna mal pocartat…tukile na netu………..hihihi

le kak bi to v živo naredila…..ufffff…raje ne pomislim…

lepo se imej, mala

leta letijo - iščem stevardeso.....

… je hudič , ja , v mojih časih so rekli , da je s kondomom kot bi nušal vijolice z gasmasko :)))

Kaj pa jaz vem … saj zato pa moram premislit :)))

New Report

Close