Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Za mojega prijateljčka**** mišona

Za mojega prijateljčka**** mišona

Tako!! Samo zate…jaz in ti…..*****

P.s. Nisem čist prepričana če bo ratalo a držim pesti..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hmmmm..se bo treba poglobit..hehe nekej ne štima..ehejjej..heheh ko uredim jo še enkratprpopam..samo malo…hehehe

JUj anštaj na kompjutru…hihihi ampak bo ratalo!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tkole…da vidimo…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hehe kaj me heca tale slikca…z naslovom nekaj ne štima..zdej pa še enkrat….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Takole ..zdej pa bo….

Včasih se splača potrudit…mišonček hvala!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zdej pa ne vem..al se sam men slike ne odpirajo al kaj??

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

grrrrrr……

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

šmrc šmrc..naslov je tako dolg,da ne pride vse v eno vrsto…šmrc.šmrc…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tkole pa si sami poglejte…
http://www.geocities.com/clipart/pbi/pictures/Photos_Animals/kitten&mouse.jpg

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tko opravičujem se vsem,ki bodo to moje matranje brali..hja trudila sem se pa ni šlo.Bodo potrebne inštrukcije..čeprav tezko odneham,grem počasi dol s pc-ja in gruntat kje sem ga polomila..heheh

Mišon,žal mi je,ker ni ratalo..pa drugič.Sem te hotla presenetit..pa ni šlo…
Aja za vse ostale,ki ste drzali pesti,žal nič ni bilo..so naju napotili domov in ponovno naročili v ponedeljek..ker majo preveč bolnih sončkov na oddelku..Tko!

Se pišemo zvečer..zdej grem pa pospravljat…papa

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

matr ej .. a nisem jest to že enkrat znala :)))

ej Miškolin .. sorry ker sem ti ‘ukradla’ fotko :)) samo probala sem …

hehe, Barbi… sej gre, vidimo! :))))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

a veš da jest pa ne vidim … še zmeri ne vem v čem je fora …. takoj ko pogledam je .. ko dam refresh .. pa ni več .. hmmmmmm

hehehe, je, je… hehehehe… včasih so stvari tam, pa jih ne vidimo :))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

evo .. ko sem danes ravno delala bananine palačinke :))) še mal banan za zraven :))))) če bo sploh kdo videl …..

Lili .. ti jih zih boš .. znaš gledat 😉

o ja, vidim, še posebno, če kdo omeni lapačinke! Vidim pa banane, hruško in jagodi. Njami!

Uf, ko smo ravno pri jagodah. V naši sadje-zelenjavi jih imajo po 1000 SIT!!! So pa veliiiike.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

oooooo jagode … njamsi … ni ga čez jagode … na našem vrtu bojo kmalu … veliiiiiiiiike rdeeeeeeeeeče .. jagode .. takupljene so pa tudi skor že dobre .. mal drage .. za količino, ki jo pojemo mi :)))))

na fotki pa vidiš banane, rambutan .. pa še neki, ki zgleda kot hruška .. okus ima pa kot jabolko … pa sem pozabila kako se reče …

rambutan? nimam pojma, kaj je to. Sem mislila, da so jagode malo bolj kosmate, hihi

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Muca, kar vztrajno poskušaj dalje. Ja, nekje se pa moraš učit slikce gor popat, kar daj na tej temi, saj nikogar ne moti !
Je pa tako saj sama veš, če vztrajno siliš naprej, menda prideš do cilja !!!
Slej ko prej !

Ps. Ma sem res pametna, za druge vedno približno vem kaj je prav, pri sebi pa obupam :)))))

New Report

Close