Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Za mojega Sebija :)

Za mojega Sebija :)

YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

zajček te ima full rad !!!!!!!!!!!

pa ja da ni kupil? AAA????

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jutro obema

JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Kaj kupil…..???????????:)))

Srnica je firbec…………..:)

Ne maram te več :)))))))))))))

zakaj pa ne

Zajči…imam lahko tudi jaz majčkeno rada tvojega Sebija…cmoka obema in lepo jutro…Zajči sem tako vesela, ko berem te tvoje besede…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jutro sunny. Kej ŠPIČIŠ?

JAAAAAAAAAAAAA, cmoka;))!

Boš špičil z menoj???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Povej kaj, pa bom špičil

Ne ti povej…danes pa ti povej…kaj bova špičila…zadnjič sva svinčnike;)), kaj pa bova danes…če bova spet svinčnike, bom jaz ostala brez njih, so že tako majceni:)).
Najprej pa kofi, evo Sebi…ga čutiš…je dober…moj kofi…čin!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tudi jaz sem ga že. Pazi, da si jezička ne popariš.

Jaz imam doma drva za naslednjo sezono špičit. Se pridružiš?

Pogrešala sem te……..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

JUHUHUUUUUUUUUUU:**********

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tudi jaz TEBE!!!

Sem že misli, da ti nobenega lupčka ne bom dal. Zdaj ti ga dajem

LUPČKA

Se slišiva ko pridem iz terena. Cca 12-13.00

Tu sem…pa dajva drva špičit…greva…cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Zakaj pa nobenega? a si mislil da me ne bo?!!

Uhh brez tvojih lupčkov mi živeti ni!!!

Te bom čakala srček…čuvaj se!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

saj veš da te..
pravzaprav sem nora nate …
:))))))))))))))))))))))

New Report

Close