Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Za mojega Sončka!

Za mojega Sončka!

sam tolko!
Sp

A zame pa – nič?!
Ueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
Pa ne dobiš nič za rojstni dan. Sem si premislila. Skoraj.
:-))

Dobiš,dobiš tudi ti!
Pa moram kaj odtrganega najt!
Sp

Neeee, ne rabiš kaj trgati… saj je to najbrž pravi pomen besede? Glede na prebrane najnovejše slovarje, je to – to. Ni tako?!
Sprevržko, ni se ti treba mučiti…. darilo boš pa vseeno dobil. 🙂

Sončka pa od nikjer?
zastonj sem se matral,bosta pa žena in ljubica(ki to noče biti) rešili težave…..
Sp

OOO, kako lepo, ampak tole sigurno ni zame, ne, saj jaz sem SočceK…je to za ljubico, kajjjj?!
Zelo si pozoren, cmoka.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

SončeK in ne Sončcek…napakica …

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

´-`

…in si mislim svoje, kot ti;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Razbo!nekaj zamišljena je tvoja faca!
Ne bit kot jaz,prosim.
Sp

;)))))))) hik..

…ej stari,šnops je pa super!pridite degustirat,dokler je še!
Sp

Hvala, ne pijem alkohola…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Saj imam tud sokove no!
In ne kompliciraj,ne?
Sp

Okej, bom tiho in pila kar mi boš dal, no kar mi bo ponudila tvoja žena ali ljubica…cmoka dragi moj, si pa lump danes in pika!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close