Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek za moji(naši)nosečnici….hiihihih

za moji(naši)nosečnici….hiihihih

malč v pomočko, če bo kdaj zvezdavo dete spraševalo….

Mami, povej mi kako sem se rodil?
– Dobro sine, sem vedela, da me boš nekega dne to vprašal. Takole je bilo: “Očka in mami sta naredila copy/paste v neki klepetalnici na MSN. Očka je sporočil mami dan sestanka po e-mailu, v nekem WC v cybercafeju. Mama je nekajkrat naredila download s očkovim memorystick-om. Ko je bil očka pripravljen za upload, sva opazila, da ne uporabljava firewall-a. Ker je bilo že prepozno, da bi uporabila delete, sva čez 9 mesecev dobila virus”…..

upsssssssssssssssssss

leta letijo - iščem stevardeso.....

heh, ta je stara že bolj kot ti …………. ;))))))))))))))

sej ne zameriš frend…….. sej vsi vemo, da imaš že sive za uhami……. lubiko pa mlado……….. to pa tudi jaaaaaa…………… ma kaj češ………. starost ni ovira………….. morbit boš pa še oboje hkrati………….. oči, pa dedi……….

mal si za časom…upsssss………saj res da se včasih zgodovina rada ponoivi, toda to ni zakonitost in vedno……..povsod…

povej raje mala………če ti res ni ovira, zakaj pa potem nečeš, da bi šla na …hmmm…kar predlagaj…..sem odprt kot knjiga……..če so v igri mladenke…upssssssssssss

sploh pa danes….če bo dižek…..

leta letijo - iščem stevardeso.....

ma afna, kejšn dižek………. pridi na primorsko…….. sije stu sunc!

……. ovira pa je…………. sem ti že povedala, zakaj zdaj ne smem kofetka…… in zakaj bi jagodke………….. upsssssssssss………. a so zdej že predrage za tvoj takvin? 😉

poglej kaselček in ne hecaj se…….

pa pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

New Report

Close