Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Za mojo Trilči…samo zate!!!

Za mojo Trilči…samo zate!!!

Ej…zdaj pa resno…mi lahko poveš koliko časa se misliš še mučiti, ali uživaš v tem??? Pa kaj ti je, zakaj to delaš, odloči se kaj sploh hočeš in potem to naredi in pika…Ne pa, da nenehno cepetaš na mestu ali delaš celo korake nazaj, ko pa veš, da moraš naprej, v dobro tebe…samo zate in še enkrat zate, pa daj se imej vsaj toliko rada in si ne dovoli več takega mučenja…Upam, da boš razumela kaj ti želim povedati, rada te imam in daj razmisli, kaj ti paše, kaj te zadane in kaj je res najbolj prav zate in potem delaj na temu, delaj…cmoka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja tudi jaz mislim da si premlada da bi mucila sama sebe.Uzivaj svoj life in se smej bodi vesela-NE GLEJ NAZAJ!!

/

Matka,pa ti si zlata…vem,kaj mi želiš povedat in se popolnoma strinjam s teboj po plati moje pameti,srček pa mi kar naprej ne da miru…saj v bistvu je tako,da ga pogrešam in si ga želim nazaj,po drugi strani pa ga ne želim več v mojem življenju,ker bi se mi spet sesulo na en kup in trenutno življenje mi je všeč….Vem,kaj hočem,a me takšne in drugačne situacije vednomer zavedejo in zmedejo…..Zgleda že resnično tako,da sem nekekšen čustven mazohist,a ne???…ne vem,trenutno kaj naj storim…rada bi mu samo povedala kaj mislim,čutim;in od tega si tudi ne obljubljam ničesar,le nekako se mi zdi,da moram vedet…

Kakorkoli,poskrbela bom,da bom naredila le tisto,kar je dobro zame….
hvala ti na trdih,a pravičnih besedah!!!!

Lupčka in cmokca in še milijon tega….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

premisli, odloči in naredi, tko…cmoka!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close