Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Za moške !

Za moške !

Res je !

Pa krempeljce preč od Saškota , pa Pepita sploh , pa Janita , da o Hubiju spoh ne govorim !
A ne Jana ?
Tu gre vse po predhodnem dogovoru !!
lp a.

Čer Sašo! Angel tukaj…ne imej dela z menoj…zakaj? Ne razumem….nima… smisla…dobro blago se samo hvali…zakaj se hvali pa Kaja? In ti…mačo, pravi…lep…lepim je pa vse oproščeno…mene odmisli. Nisem zelena…včasih gledam fim Desperatos..Banderas…ma ne? Angel omedli..pade Banderasu v naročje…on jo ujame…angelna…pa cmok, pa hop*********
Naslednji dan:ŽENSKE VIDELA SEM BANDERASSSSAAAA….PADLA MU V OBEJM….ZELENE BODITE!
MALO MORGEM, NJEGA LAHKO LE SANJAM…JE NEDOSEGLJIV…še sanjati se ga ne splača…zguba časa…

Veš Sašo, pri ženskah… obožujem možganske krivulje in ravne črte…IQ ja no, pa čustveno inteligenco…ta šteje več kot pamet…pa srce…srce šteje…Vseeno za Kajo in vseeno zate mi načeloma je…vaju ne poznam v resnici, ne smem soditi, zakaj le…saj nisem Bog…Vsak dobi to, kar si zasluži…nc zelena, pohecala sem se, žal mi je…zaradi mene mi je načeloma vseeno, kaj pišete in kaj počnete… za sebe že vem…saj sem ženska…
Sašo! God luck & Kaja the same!!!

ps:…ko padem Banderasu v objem…alora, potem pa v žilah primorska kri…boste vedeli vsi!!
Nočka!
Ma in Sašo, si mi enkrat napisal, da si z randiji do novega leta zaseden, žal jaz tudi…po novem letu mogoče, bi pa šla na randi…mogoče…mogoče, vse je mogoče…si res tak čeden mačo? No, ja…napiš!

Čeden Angel!!

Jani, povej jim, amother story, jaz jo ne bom…ne hvali se…žena pazi!
…Janko pa Metka je ena lepa pravljica…
Angel

Čer Jani! …ma ne…vse poti, da odprte so…joke! @!#$ ponovno @!#$
Lahko naoč in lepe sanje! ********************************
Angel*

Čer Sašo! Zakaj le…@!#$ pa še en @!#$
noč!
Angel

Čer oba! ena dolga zgodba:”@!#$ @!#$ @!#$ @!#$”
A ni dober Jani and Štrumpi?
noč! pa eno…@!#$ za pomoč!
Angel

Čer Kaja!…nisem vedela…@!#$ @!#$
….IQ + čustvena inteligenca = je ženska potenca! (MIke help!!!)
Ene obvladajo, ene pa ne…he, he….@!#$…opla sorry…

Love is the…. beautiful thing in this life…you never know, what you wona get…
piškotek Kajči! Pa ti si Piškotek! pravi…
lepim je vse oproščeno (sašotu)…dobro blago se pa samo hvali…zakaj javno Kajči? kako pa kaj xes…napiš?

Angel* niti malo zelen…

Niste me razumele,sej nocem bit blond..nocem pa katere blond zenske uzaliti..Namrec bistvo tega je da vcasih razmisljam mal blond..heheh to se pravi takrat kadar mocno brcnem v temo,se bi sla takoj pobarvat total na blond barvo..a ne Kaja?heheheh

Drugace pa zelo rada ostanem pri svojih zelo temnih laseh,katerim sem dodala malce rdeckastega pridiha..No zdej veste! Lep pozdrav,se lepso noc vam zelim!

Čer Sašo! …brez romantike…a da se to da? @!#$
no, ja…ne vem…
Vidva s Kajo sta ena prava Piškotka! Popestrila sta tole vse skupaj, začinila do fula…ma kaj se nam smeje…ha, ha, ha…
Love is like a box of chocolate…you never know what you wana get…piškotek! Yesss…
Ni Forest Gump,
ja Angel

Čer Kaja! A ti pa vse znaš…me, ne! Poglej spet se hvali…no prav TESTNO
VPRAŠANJE

Kaj dobiš če:

xes+xes+xes+xes=xes+xes+xes = @!#$

a.) neuničljivo konstanto
b.) enoto za brzino pri pospešku
c.) eno lepo zgodbo
d.) absolutno O
e.) 3
f.) 2
g.) 256985

Napiši. Da vidim a si opravila test al ne!
ps: Miha x, da si lepo tih! (on ve, absolutno)
Kajči nc u knjigice ne glej, pa Sašota ne kliči po Help!

IQ + čustvena inteligenca = ženska potenca!

ok: malo pomoči. če formoli dodaš še* + 235896321x21548752in to deliš s :
ne s :)) dobiš 2, včasih v korenu tudi tri!!!
Nočka!
Angel

Čer Kaja! Zmedla si me…pa sedaj vem…to je Kaja, ki kadar tudi, če se celo noč joče, nima zateklih oči…imam prav? Nemogoče je ………………………………………………………mogoče…kovinotehna?
Zna biti…imam prav! PLEASE POŠLJI MI NA MOJ E-MAIL SKENIRANO SLIKO. NE VERJAMEM…Pa daj gor svoj …………..elekto naslov, ti pošljem še jaz ……………………………………………………….mojo. Lepa, ……………………………………………………….lepa, ……………………………………………………….ti si pa……………………………………………………najlepša!
Ali pa ne?
Angel

Maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrriiiiiiiiiiiiiiiiiiiijjjjjjjjjjjjjjjaaaaaaa!!!! ssssssssssssssttttttttttttttttttttoooooooooooooooooooojjjjjjjjjjjjj!

Annnnnnnnnnnnnnnnnggggggggggggggeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeellllllllllllllll

noč!
angel*******************************************************

Čer jana and cooperation sašo!

jaz bom pa na svoji strani!!!!!!!

Annnnnnnnnnnnnnngggggggggggggggggeeeeeeeeeeeeeellllllllllllllllllllllllllllllllll

Čer Jani! ma, ja…sigurno se da…..z LAHKOTO!!!

Kaja and Sašo cooperatinom mix…

Kje je pa xes! Nc?

lp
angelček

JANČI! lupčka…pa še pa še…paše…enega…pa sončka, pa nočke!!!
janči? janči! JANČI!
JJJJJJJJJJJJJJAAAAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNČČČČČČČČČČIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
….ma kam si pa ušu……………………..*******************************

temna noč kliče…
zvezdice božje gledajo iz neba…
lune pa ni….
angeli ne spijo…
ponoči oživijo…in se kurijo…
pa modrujejo…
pa čakajo…
pa hočejo…
pa nočejo…
pa čakajo…
pa…..pa…gredo lepo domov, pa v pižmco zlezejo, no še prej se skopajo, počesejo, upindenajo, nadišavijo, pišejo, rišejo, nekaj popapajo, da v želodčku ne kruli, nekaj malega eliksirja maldosti popijejo, naredijo lifting al pa dva, spečejo torto za jutri, kupijo sveče, poslušala Brajn Adamasa….in lepo sladko zaspijo…
Kriza Jani, kaj bom jaz jutri. Ma koza stara 4o.let…si bom svečke prižgala, pa vsi me bodo pokušvali (bljak a u službi tud…fuj blak gadno…) pa doma tudi…ma jih ni tolk taci, pa Uršei, pa zaklad pride iz trezorja z mamo prosim, pa mami me v sl. pokliče, da mi jih bo napela do konca…pa šef me bo kušnu (bljak) pa kšen bul angel pa kšna blu servis teta…(bljak)…
Posluš, kaj pa če rečem v službi, da imam nahod, da me grlo boli, da me kuha angina, pol pa nc lupčkov ne bo! A mi napišeš kaj naj? Kako sem žalostna…za zjokat, za umret, za ubit…a se lahko zjokam…solze angelske, neslane…jutri pa zabuhle oči, da še makeup ne prime…ne vem…Kriza….kaj naj storim…najbolj, da se ga nagon do podna…bomo doma kaj našli…recimo Muškat otonel, ali naj kr en šnops cuznem? Ma, ne pol bo pa mačkasta glava…kaj pa če eno pokadim…me ne mi bo slabo, bom zelena…
kaj pa če samo zaspim…ne morem…pa ja ne da morem ven…taci, baraba pasja grda mrcina…hrrrrrr…no, grem pohajkovati do pokopališča, tam se z lahkoto zjočem…pa u iber do jutra…Poden!
Nočka Janči!
Nočka zvezde!
Nočka Forum!
Nočka vsi!
Nočka cooperaions s & K
Nočaka Janko + Metka…
Nočka vsi…gori in doli…
A me bo jutr pekla glava moja lepa?
Pa kaj pol…mene ne bo bo druge….
Angel

Čer sašo! …brez elektike ne gre….@!#$ @!#$ …kaj se pa tko kuriš? Prav ti je!
Pa nič oprosti angel rekel ne bo!
Lahko noč!
Pa velik elektrike
Angel….vse me tttttrrrrrreeeeessssseeeeee!

Čer Jana! Šerlholms…ne zna napisat…nej bo tko! @!#$
Angel

….Čigavo?…
Angel

Andrejka! Kaj in zakaj si fouš?
Napiš!
Angel

Čer Jana! :))) a so to komarji!
Povej lepo prosim…a ni to veselje po sms gsm-ju. A ni to Jani?
lp
Angel

Čer Marija! Stoj Marija! Hopla…Jani je pa samo moj! Jasno! Ni tvoj, ker je moj! Jasno! Pa žvečila ga mi ne boš! Jasno! Janija pa ne dam! Pa pusti že žene drugih pri miru…skrbi za svojega dragega. Kaj bi pa on reku, ko boš žvečla mojega Janija, a? Da ne boš tepena. Jani je zate premlad! Pohotna ženska. Z a zvečenje rabiš dobre zobe, nč porecelana…svoje. Jani pa ni zate. Pa še poročen je. Kaj bo pa njegova žena rekla, ko bo njen mož ves prežvečen? Pusti ga lepo pr mir, če ne bo hudir. Jaz ga pa po angelski dolžnosti moram čuvat: Jasno?
Pa lepo se naspi, grem pečt torto, za jutr, recept za 40 svečk gor dat mi je pa povedala mami…jutri me prberi, pa nč ne seri, kako me imaš radam ker me imaš skoz manj…pa tvoje noge…larifari..jih nisem vidla, kr kr rekla, da so lepe. Ne vem..nima teže. Janči! Lepo tiho bodi, ker ti bom zamerla.
Lahko noč!
Angel
lupčaka Mariji ne dam, ji dam pa sončaka, naj se kuri, Janiju pa ne vem…ga ne zasluži, ker zapena Marijo!

Ajd, Angel, daj se mal ustav’t…pa nehaj pluvat čez vse… ah, neč!

‘Dijo!

Jani

Če je takole med angeli v nebesih, potem mi ni žal, da grešim…..

Angelca, le kako ti uspe tolikokrat napisat tak @!#$, kot ga.

Poiskusi z fukati, mogoče mašina spusti.

Glej, glej, pa spusti, samo domača beseda ja potrebna.

Vidiš, Sašo, sva že dva :))

Pa lep dan!

Jani

Jok brate – tri !
hahahahah

New Report

Close