Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek za naše ženskice

za naše ženskice

…ste se že sprijaznile z dejstvom, da v zvezi z moškim več dajete kot pa dobivate?

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ne vem,ne vem,jaz imam pa drugačen občutek razo!
lp
Sp

Ja vem, in to včasih zelo boli, vsaj danes!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kdo pa to pravi?

Uh, meni se zdi, da moški veliko več dajete…:–)) me pa sprejemamo, ne?!*

Ja žverči kje si bla,jaz (ko ni nobenga replya od tebe) pa že drugi piham na uho…
Sp

Seveda. Takšni ste moški.:-)))
Cmoka, priden bodi.

Pa kaj vam je danes,iz tvojega odgovora veje hlad…ne vem,ne vem, a grem na kak drug forum,danes je tu nekam moreče…al sam jaz tko mislim?
Lepa bodi,žverči!
Sp

Ja, ti povem, zakaj?! Ko ni koga, da bi me pogrel….. a prideš?! 🙂
Ne, resno, ne nam uiti, kakšno vročo bo treba reči, pa bo…. ni tako?!
Na, pa enga cmoka ti prilepim na lička….

(je toplejši odgovor??? :-)))

Ja zdaj pa ja!Matr,kako znate ženske u minuti obrnit ploščo in mi nastavit lice..
Lepa si
Sp

Lalala, saj si tudi ti lep, veš….:-)) Samo tvojo sliko moram prej še videti…:-))
Najbrž pa si fant od fare….si, a ne de?!

Ne, grd kot notredamski zvonar,zoprn kot…hm,jaz …..in sploh danes razsajam,se ti ne zdi?
Lepa si
Sp

Kako je zdaj to – najprej se popljuvaš, potem pa daješ komplimente?! A ti veš, kakšni občutki so to?! Zame, seveda, da ne boš narobe mislil…:-)))

…eh saj ni vedno tako…ženske znamo biti zadovoljne s tistim kar imamo ali pa znamo “zaglumit” da dobimo več…:))))))))))))

Pa pa

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

New Report

Close