Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek za nikito

za nikito

Sem malo bral po forumu,tole bo za tebe Nikita.

ravnati sebi v prid nikakor ne pomeni biti sebičen.Človek,ki se ima rad,ki upošteva svoje želje in resnične potrebe,upošteva tudi druge ljudi,se jim prilagaja,je pripravljen sodelovati z njimi na enakopravni ravni,je sposoben imeti rad drugega človeka.Zategadelj,ravnaš ti prav.
PS: kako sesuti zajčka?

Tale PS…

Zajček, skrij se! Napad bo!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Ja , ne bom tajila , da sem vesela potrditve s tvoje strani.
Čeprav ne vem , na kaj konkretno si mislil , ko praviš , da si bral po forumu in mi potem tole napisal.

Če malo pokomentiram svoj evedenje in občutke pri tem – da velikokrat ravnam sebično , se mi zdi zato , ker sem bila deležna krščanske vzgoje ( ki jo sicer zelo odobravam , samo ne v ekstreme ) ki pravi , da moraš najprej misliti na druge okoli sebe in delati tako , kot bi želel , da drugi delajo s tabo. Se žrtvovati , trpeti v tišini , ne biti usmerejen v materialno , ampak v duhovno ….
…viš , jaz pa sem LE človek , ki zlahka podleže skušnjavi , ki sicer zelo ceni duhovno , se pa veseli tudi vsega materialnega in je moj trud večinoma usmerjen v lepše tostranstvo :))) Pa velikokrat si dovolim , da najprej mislim nase – kar v meni sproži slabo vest , zaradi vzgoje , mislim.
Je pa to v redu , ker sem hkrati obvarovana PREVELIKE sebičnosti .
No , poznam pa nekoga , ki me uspešno ( vendar počasi ) uči – IMETI SE RAD !
Če nimaš rad sebe , ne moreš imeti rad drugih !

Drugo – kako sesuti zajčka ?
Ojej , s potrpežljivostjo , pozornostjo , obzirnostjo, predvsem pa VZTRAJNO ISKRENOSTJO !
Pa ne pozabi – piši , piši , piši , naj se utopi v romantiki :)))

Nikitka je z vsemi žavbami namazana ženskica , pa je tudi rabla ceeeeel kup časa , da je prepričala zajčka , da se je pustil pobožat

Po moje bo roza obleganje :))))

Nikitka tudi vedno teče vsaj tri kroge , zajček je pa še bolj plašen

malo morgen!

cebelica cuva zajcka!

:)))))

čebeli , tebi pa lupčka na želo

Viš, Nikita, to sem jest temu Levčku že tolkrat napisal.. pa mu ne zaleže n’č… in pol pa še vpraša… Kako “sesuti” zajčka…. Se bojim, da ga je pa zdej res sesul, samo ne tako, kot si je on želel… levček namreč

Jani ve, da zajček ljubi iskrenost in poštenost… pač koštrunaste sorte zajček :)))))

Nikita res je.Človek mora imeti sebe rad.Znat mora to.Se spoštovati,si zaupati.Zadovoljni moramo biti s seboj,da bi verjeli in zaupali v sebe.Cenim to tvojo lastnost.
Ps:bom pisal,se trudil in svoje dosegel..tudi zajček mora imet srce:-)

Nikita res je.Človek mora imeti sebe rad.Znat mora to.Se spoštovati,si zaupati.Zadovoljni moramo biti s seboj,da bi verjeli in zaupali v sebe.Cenim to tvojo lastnost.
Ps:bom pisal,se trudil in svoje dosegel..tudi zajček mora imet srce:-)

.. ma da sem jest zajček .. se ti skrijem za par let .. kaj sploh pomeni to … sesuti ???

ta beseda ma tko grd prizvok .. da kar dušca zaboli, ko jo prebereš … ne vem ne vem .. če si ti narejen po zajčkovi meri … se bo treba še mal strenirat v izražanju ….

tko !

B.

Lahko tebi rečt,jaz vse kar naredim,naredim zgleda narobe.

Tudi tvoja pazljivost,bo popustila. 🙂

.. največ, kar lahko svojim otrokom daš je to, da znajo poskrbeti v prvi vrsti zase in za svojo srečo !!

seveda tu ne mislim da ‘prek trupel’ pridejo do cilja .. ampak to, da na nek zdrav način poskrbijo zase .. to je tisto, kar šteje .. ker .. sej veš .. če samo zase ne bomo poskrbeli .. kdo pa bo ??

Ne maram pa tega, da se starši na vse načine trudijo, ščitijo, vse naredijo za svoje otroke .. po domače .. jim odnašajo rit .. otroci pa tega niti ne znajo cenit, ker se jim zdi to samoumevno …

takšno je moje mnenje …

B.

Zajček ima veliko , toplo in zelo prestrašeno srce , ker zajčkom življenje ne prizanaša .
Zajček si zasluži veliko ljubezni in razvajanja , čeprav tega še ne verjame .
Zajček bi moral dovoliti ljudem , da ga razvajajo !

Nikitka zajčka uči , da je včasih treba zaupati na slepo – če ne tvegaš , ne moreš dobiti , če ne poskusiš , ne veš , kaj zamujaš …. dobro , lahko jih tudi dobiš po glavi 🙂

Zlata moja , ti si že iz druge generacije , nas so pa še drugače učili :)))
Veš , moja mami ni NIKOLI šla v šolo , da bi se potegnila zame , ko so nas vsesortni prfoksi driblali , to je bilo v tistih naših časih nekaj nepojmljivega .
Z mano je drugače.
Svoje hčere učim rahle sebičnosti , samo toliko , da si dovoliš v danem trenutku tudi reči NE ( ali pa JA :)))

Nikitka po novem včasih pri sebi kaj prevrednoti

Eh, levček, to pa ne verjamem :)))

No viš levček.. to je to…. Je treba še kej pokomentirat?

Poleg tega sesuvanja,se sprašuješ,če ma sploh srce..uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu huda je ta.Pa če misliš,da ga nima..al pa če sam en mal podvomiš v to,potem,potem levček,si res en revček! Sory…pridi malo k men v šolo:Te česa naučim…predvsem se mi zdi..tiste prve urice bi ti prav prišle…hehe brez zamere,tud če se ne bere vse to lepo kar sem napisala,ti želim le vse naj naj…
P.s. Zajček ima ZLATO SRCE!!! Takih zajčkov je malo..tko da boš vedel ti griva ti!!

Muca je mogla mal krempeljčke pokazat!! Tko se pa že ne dela….aja čudno..hmm pesemce pa take lepe piše..uuu da pod mano lužca rata..hmm tukaj nekej ne štima….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

njam! :))))))))))))))))))))))))))

cebelica obozuje napicene knedlne :):)))

…… tudi hijene spijo :):)))

ja sej ane .. bo moral tale Lev drugačno taktiko ubrat .. sicer pa tko al tko mislim, da je trenutno zajček v poziciji .. ko lahko izbira … in izbral bo najbolšega :)))))

tko !

ma tud jaz nisem mela nekega vzora pri teh rečeh … to so stvari, do katerih prideš al pa ne prideš sam … je pa toliko bolje, če ti kdo vsaj smer pokaže .. ker po poti pač moraš sam 🙂

Amen !

ma Nikitka pa še zmeri potihem misli , da je levček čist v redu dečko , samo ne ve , kako bi z nami komuniciral – dejmo mu , no , šanso !!!!

(….. bit SESUT od ljubezni je pa ja čist v redu ….:))))

hja .. maš že prav :)) sam najprej moraš ljubezen doživet, da si od nje sesut .. in ne obratno :)))))

B. pravi naj se levček še malo uči !!!

Iz tega je zajček nekaj odnesel: zdaj imam še veliko raje moje cortkane prijateljčke:

Nikito,
Janija,
Muco,
Barbiko
čebelico,
Lili

Vsi ste tako lepo pisali in okarakterizirali zajčka, da sem čisto hin.
Vsi imenovani, nate cmokije ******************************
direkt iz zajčkovega srčka !

New Report

Close